Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağzını gırdımın avrupası bizi bozacak ha, AXON yazısı yokken arka kısım çok boş görünüyor.
  • Telefon gelince ekran çözünürlüğünü bir şekilde 1080'e düşürmeyi planlıyorum, önceki telefonum droid turbodan biliyorum 2k ekranın pil tüketimini ve gereksizliğini..
  • Hocam dediğim gibi cihaz Türkiye'de %99 satılacak. Haliyle Türkçe dil desteği de gelir. Otadan gelmese bile fastboottan falan bir şekilde Türkçe olan yazılım yüklenir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=uttS1QHrSu8

ingilizce bir inceleme

5 iyi 5 kotu

https://www.youtube.com/watch?v=g4A0ZLahxtg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcora -- 16 Eylül 2016; 23:16:38 >
  • Kemeranın düşük ışıkta kötü performans göstereceğini sanmıyorum.İSOCELL teknolojisi gece loş ışık ortamında aydınlık göstermesi için geliştirilmiş ve noise en aza indirgenme hedeflenmiştir.Kaldı ki F/1.8 diyaframla görüntü sensörüne daha fazla ışık gelmesi gerekli.Tüm bunlar birleştiğinde ya yazılımsal sıkıntı mevcuttur yada bizim bilmediğimiz başka bir sorun vardır.Çünkü sensör gerçekten kaliteli.Ha bir diğer teorimde var.Samsungun sitesine girdiğimde en fazla 16 MP sensörünün olduğunu gördüm.Acaba rakama oynamak adına interpolasyon yapılmış olabilirmi? Eğer öyleyse sıkıntı bundan kaynaklanabilir.Ama daha siteye girmemiş yeni bir sensör kullanıldı ise orasını bilemem.Herneyse telefon gelince kendimiz deneyimler kararımızı veririz.

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZTE Axon 7 -- 17 Eylül 2016; 20:13:05 >

• Kamerada samsungun parmağı olduğunu görünce soğudum nedense umarım yanıltır beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Kamerada samsungun parmağı olduğunu görünce soğudum nedense umarım yanıltır beni.

İnşallah hocam. S7 ve Edge modellerinin Samsung sensörlü kameralarında yanılmıyorsam Hot pixel sorunu var.

• Bu telefon iyice profesyönel f/p cilerin radarına girdi. Ondan kamerası bukadar inceleniyor...

Türkiyede kimi popüler ürünlerin ne kamera kıyaslama testi ne xda linki ne kamerasıyla ilgili doğru dürüst review var... F/p ürünü ilan ediyorlar ortada ciddi kamera testi bile yok. Burda daha telefon gelmeden derinlemesine inceleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 17 Eylül 2016; 23:25:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünü İzmir/Gaziemir Optimum MediaMarkt mağazasına sordum haftaya gelecek dedi. Gelecek ürün 4GB'lık ürün olacakmış 6GB gelmeyecek dedi fiyatı ise sanırım 2200-2400 arası dedi ama fiyatı inandırıcı gelmedi.
  • Yakın zamanda belli olur artık böyle güzel cihazların hep bir eksiği oluyor umarım tatmin edecek bir performans sunar kamerada.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Yakın zamanda belli olur artık böyle güzel cihazların hep bir eksiği oluyor umarım tatmin edecek bir performans sunar kamerada.

Aşağı yukarı aynıdır hocam kalitelidir. Şu sesli kontrole Türkçe'yi de ekleseler

6Gb RAM ile 4Gb RAM'e sahip model farklılıkları neler? Sanırım 6Gb kapasitif tuşlarla geliyor. Onların da ışıklandırması yokmuş. Gerçi Türkiye'ye gelip gelmeyeceği belli değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Arkadaşlar ürünü İzmir/Gaziemir Optimum MediaMarkt mağazasına sordum haftaya gelecek dedi. Gelecek ürün 4GB'lık ürün olacakmış 6GB gelmeyecek dedi fiyatı ise sanırım 2200-2400 arası dedi ama fiyatı inandırıcı gelmedi.

eger hedef iyi satis ve marka degeri bilinirligi olusturmaksa 1800 'le giris yapmalilar.

2200 ler falan direk s7 yonlendirir insani.
    waterproof iyi kamera koklu marka vb sebeplerle.

umarim hata etmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcora

quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Arkadaşlar ürünü İzmir/Gaziemir Optimum MediaMarkt mağazasına sordum haftaya gelecek dedi. Gelecek ürün 4GB'lık ürün olacakmış 6GB gelmeyecek dedi fiyatı ise sanırım 2200-2400 arası dedi ama fiyatı inandırıcı gelmedi.

eger hedef iyi satis ve marka degeri bilinirligi olusturmaksa 1800 'le giris yapmalilar.

2200 ler falan direk s7 yonlendirir insani.
    waterproof iyi kamera koklu marka vb sebeplerle.

umarim hata etmezler

2000 lira altı fiyat olacak diye zte-türkiye bağlantılı bilgi gelmişti. Bu başlıkta vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutu açılış videosu ;

İnşallah bu kıyakları bize de geçerler

S7 Edge & Axon 7 Kamera Karşılaştırması ;

• Axon 7'nin video çekiminde odak sorunu var.Bunu daha öncede dile getirmiştim.İnşallah düzeltilir çünkü OİS'ten faydalanamıyoruz gibi.
  • Yazılımla düzeltilebilir belki hocam. @ZTE Axon 7

• Umuyorum ki öyle olsun.Yoksa fotoğraf kalitesine felan sözüm yok.
  • Bende ürünü sabirsizlikla bekliyorum almayi dusundugum yegane urun su anda bu ozellikle 6gb ramli model gelirse kacirmam.Urun ozellikleri on numara fiyat olarak da 2000 alti gelecegini varsayarsak bu fiyata resmi garantili model olarak ürün rakipsiz.2000 ustu gelirse du anda hepsiburadada htc 10 resmi garantili 2599 niye bunu alayim ki o zaman.Ben aslinda zenfone 3 deluxe u da bekliyordum ama tayvanda 849 dolardan satisa cikinca tr de fiyati rahat 3 bini gececektir o yuzden asla almayi dusunmuyorum artik zenfone 3 deluxe u da.Aralik ayinda huawei mate 9 cikacak diyorlar 6 gb ram 64 gb hafiza kirin 960(cortex a73 olacakmis tum cekirdekler)islemci cift kamera ses cipi vs o da saglam geliyor bu sene sonuna dogru piyasa bayagi kizisacak.Sunu da soylemeliyim iphone samsung sony gibi markalari kullanmis biri olarak sunu anladim bi telefona maksimum bakin o da maksimum 2500 tl den fazla vermeyeceksin bence.bu benim gorusum tabi.cunku artik 900 tlye satilip kredi karti kmpanyalari ile 850 ye mal edilen gm5 plus bi iphone 7 plus in yaptigi tum herseyi yapabiliyor.Artisi eksisi parca servis donanim ozelligi ama temelde bugun gm5 plus tum isinizi fazlasiyla gorur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZTE Axon 7

Umuyorum ki öyle olsun.Yoksa fotoğraf kalitesine felan sözüm yok.

Ben genellikle fotoğraf çekerim. Mor çiçek resmine 100 % yakınlaştırdığında detayları pek kaybetmedi. Fotoğraf kalitesi aşağı kalmıyor.

• @hakankabaoglu hocam ben de Z3Deluxe ve Mate 9 bekledim ancak Z3Deluxe 800 $ ı görünce . Mate 9'dan ümidim var ve Xiao mi Mi5S / Mi6 iddiaları var. O da güzel gelecek gibi. LG V20 de hoş ancak gelip gelmeyeceği belli değil. Beklemedeyim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 18 Eylül 2016; 1:42:26 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.