Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maximilanos

İç camı kırılan ekrana İstanbul Destek Bilişim servisinin istediği fiyat 1088,70 TL

75-85 dolar civarı çinde fiyatlar tam ekran olarak.2 kattan daha fazla istemişler insaf gerçekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: panorama_ömer16

Arkadaşlar özellikle ses donanımı tarafında aynı kalitede ve seviyede Axon 7' ye alternatif, güncel bir telefon önerebilir misiniz? Samsung'un ve Apple'ın en üst seviye telefonlar hariç.
    günümüzde öyle cihaz yok şuan için. Belki oppo yada vivo nun cihazlarında daclar mevcuttur. Changer S1 de de vardı zannedersem dac ve axon 7 kadar iyiydi her şeyiyle.
  • quote:

Arkadaşlar özellikle ses donanımı tarafında aynı kalitede ve seviyede Axon 7' ye alternatif, güncel bir telefon önerebilir misiniz? Samsung'un ve Apple'ın en üst seviye telefonlar hariç.
    mesela şuan Huawei Mate 10 da kullanıyorum gerçekten ses olarak çok iyi. Axon 7 ve changer s1 seviyesinde..
    Edit:Huawei Mate 10 da ki daclar Hisilicon Hi6403, NXP TFA9872..http://www.techinsights.com/about-techinsights/overview/blog/huawei-mate-10-teardown/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutamca -- 10 Ekim 2018; 21:49:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

günümüzde öyle cihaz yok şuan için. Belki oppo yada vivo nun cihazlarında daclar mevcuttur. Changer S1 de de vardı zannedersem dac ve axon 7 kadar iyiydi her şeyiyle.

Alıntıları Göster
    Kardeş 384 kHz/32 bit olayı nedir, 192khz/24 bit'den farkı ne? Bir de cihazda bluetooth Aptx teknolojisi sanırım bulunmuyor. Mesela "OnePlus Bullets Wireless" kablosuz Bluetooth kulaklık ile Aptx desteği sayesinde müzikleri CD kalitesinde aktarılabiliyor. Artık yeni çıkan kablosuz kulaklık modellerinde bu teknoloji var. Şimdi Axon 7 de bu teknoloji yok diye kullanabilecek miyiz acaba?

Birde Axon 7 ye alternatif olarak G7 thinq görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panorama_ömer16 -- 10 Ekim 2018; 23:20:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar herkese iyi günler. Telefonumu satıyorum. Şubat ayına kadar garantisi devam etmektedir. Herhangi bi sorunu yok. Orjinal şarj aleti var ancak kulaklık mevcut değil. İzmir içinde elden teslim ederim. Fiyat 1400 pazarlık payı mevcut😊 Şimdiden teşekkür ederim.

• https://www.androidicecreamsandwich.de/zte-axon-7-android-8-0-oreo-update-gestartet-1565661/

Amerika'da A2017U varyantı için Android 8 güncellemesi çıkmış beyler. Biraz daha sabır lazım.

• oreo kesin gelecek diyebilirmiyiz ozaman stock olarak.
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Kesin gelmesi gerekiyor ama romda birtakım sorunlar varmış bir ısınma gibi. Şuan B20 sürümüyle Amerika'da yayınlanmış.

• Güncelleme güzel bişey ama pil vs daha kötü olacak diye korkuyorum.
  • farukakgun kullanıcısına yanıt
    Aksine pil tarafında beklentiler olumlu sonuç vermiş bu güncellemede.

• quote:

Aksine pil tarafında beklentiler olumlu sonuç vermiş bu güncellemede.
    inşallah hocam, beklediğimize değer inşallah.
  • "Şarjın çabuk tükenmesi. Şarj varken telefonun pil uyarısı verip kapanması. Şarj varken telefonun kapanıp açılmaması. Ekranda çizgilenme.", sorunlarıyla servise gönderdiğim telefonun pili ve LCD ekranı garanti dahilinde değiştirildi, benzer sorunları yaşayan arkadaşlara duyrulur.

• Bu arada bildirim ekranının rengini nasıl değiştiriyoruz? Format atınca mavi oluyor fakat launcher yükleyince griye dönüyor. İki senedir gri olarak duruyor, griden soğudum artık.

• veterans V kullanıcısına yanıt
    Kendi launcherındayken duvar kağıdını değiştirirseniz o duvar kağıdına göre renk alır.

• arkadaşlar accubattery tahmini kapasiteyi 2200mah olarak okuyor. programın doğruluğu güvenilirmi ve garantiye yollasam değişirlermi sizce pili?? telefonu ilk aldığımdaki ekran sürem 4 saatlerden 2.30 saati anca görür oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterans

"Şarjın çabuk tükenmesi. Şarj varken telefonun pil uyarısı verip kapanması. Şarj varken telefonun kapanıp açılmaması. Ekranda çizgilenme.", sorunlarıyla servise gönderdiğim telefonun pili ve LCD ekranı garanti dahilinde değiştirildi, benzer sorunları yaşayan arkadaşlara duyrulur.
    aynı sorunlar için ben de destek bilişime gönderdim fakat alakasız olarak arka kamerayı değiştirip yollamışlar ayrıca telefon garantiden geldikten sonra hem daha fazla şarj harcamaya hem de daha fazla kasmaya başladı bu kasmalar da formatla düzelmiyor bir de %50 şarj varken bir anda %0 olup kapanan telefon olabilir mi arkadaşlar ya !
  • Benim %40 larda kapanıyor. Yetişirim hocam ben size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihangunn

aynı sorunlar için ben de destek bilişime gönderdim fakat alakasız olarak arka kamerayı değiştirip yollamışlar ayrıca telefon garantiden geldikten sonra hem daha fazla şarj harcamaya hem de daha fazla kasmaya başladı bu kasmalar da formatla düzelmiyor bir de %50 şarj varken bir anda %0 olup kapanan telefon olabilir mi arkadaşlar ya !

Alıntıları Göster
    Benim zırt pırt kapanıyordu, en son %80'de kapandı ve bir daha açılmadı. Bence iletişime geçin, imkânınız varsa yüz yüze konuşun.

• stalyosa S kullanıcısına yanıt
    merak edip bende ap kurdum. 3100 gösteriyor bende.. Batarya iyi durumda diyebiliriz sanırım :)
  • %93 te şu an , 4 saat 39 dk. ekran süresi 22 saat 19 dk uyku ... fena diil .. :)
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.