Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Nakite ihtiyacım olduğundan dolayı telefonumu satıyorum. 1000-1100 civarı vereceğim. Hiçbir sıkıntısı yok şubat ayına kadar garantisi devam ediyor. Kutu faturası mevcut bir tek kulaklığı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axonun üzerinde bulunan AK4961+AK4490 olarak lanse edilen ses tarafı, biri dac diğer dsp olarak adlandırılıyormuş. yani biri dac görevi görürken diğeri sesi işleme ve sanırım kayıt tarafını üstleniyor. ben ikisinide dac olarak düşünmüşütüm, değilmiş.
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Bu durumda tek özel DAC bulunuyor. O zaman LG V30+ gibi modellerde Quad DAC(dört adet) bulunması kulaklık performansında Axon 7'den daha mı iyi oluyor?

• https://www.androidauthority.com/taking-audio-next-level-zte-axon-7-706898/

• panorama_ömer16 P kullanıcısına yanıt
    kesinlikle degil. ama ben ne ise yaradigini anlamadm. dac cipi sayisi is gorseydi ayri satilan ev kullanicisi icin olan daclara sekiz on tane cip koyarlardi. bilen bi arkadas neden dort dac cipi kullanmislar belki anlatir. bu sanirim tek cip icinde dort ayri yola sahip sadece mobil cihazlar icin uretilmis bi dac cipi anlamina geliyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar axon 7 maceram yaklaşık 1 saat önce son buldu. yolda yürürken elimden kayıp düşmesi sonucunda ekran kırıldı, lcd panelin iç kısmı kırıldı, dokunmatik bozuldu . şu an hiçbir şekilde ekranı göremiyorum. sadece telefonun piksellerinin renk renk değişmesini izliyorum. işin kötü tarafı dokunmatik gittiği ve ekranı göremediğim için içindeki bilgiler de haliyle kaldı. hepiniz kendinize iyi bakın, telefonlarınızı güle güle kullanın....
    SAYGILAR...
  • Beyler Axon 7 ile birlikte kablosuz bluetooth kulaklık kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alihangunn

merhaba arkadaşlar axon 7 maceram yaklaşık 1 saat önce son buldu. yolda yürürken elimden kayıp düşmesi sonucunda ekran kırıldı, lcd panelin iç kısmı kırıldı, dokunmatik bozuldu . şu an hiçbir şekilde ekranı göremiyorum. sadece telefonun piksellerinin renk renk değişmesini izliyorum. işin kötü tarafı dokunmatik gittiği ve ekranı göremediğim için içindeki bilgiler de haliyle kaldı. hepiniz kendinize iyi bakın, telefonlarınızı güle güle kullanın....
    SAYGILAR...
    Bende de durum aynı. İç ekran çatladı telefon reset atıp duruyor. Servis 1089 tl istedi. Allah belalarını versin diyorum. Hem piyasadan çekil hem de fahiş fiyat iste. Aldığım onları seçim kazandırdığım para onlara haramı zehiri zıkkım olsun. TC de hiçbir yerde ekran yok bunu kullanıyorlar. Allah belalarını versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Bende de durum aynı. İç ekran çatladı telefon reset atıp duruyor. Servis 1089 tl istedi. Allah belalarını versin diyorum. Hem piyasadan çekil hem de fahiş fiyat iste. Aldığım onları seçim kazandırdığım para onlara haramı zehiri zıkkım olsun. TC de hiçbir yerde ekran yok bunu kullanıyorlar. Allah belalarını versin.

Alıntıları Göster
    ben de servise vermeyi düşünüyordum ama telefonda rom vardı ondan dolayı götürmedim. Zaten de kullanıcı hatası deyip yollarlardı büyük ihtimal. pil ve ekranın yedek parçasını bulabilsem kendim takacağım fakat onlar da yok maalesef mecbur yeni telefon almak lazım tabii piyasa da malum
    gelelim telefonun uzun kullanım testine:) :
    -telefon işlemci ram ve pil açısından insanı çok cezbediyor. Fakat pilin artık adi bir pil mi yoksa başka bir sorun mu var anlamamakla birlikte ömrü çok az. kullanan arkadaşların %90 ı bu durumdan müzdarip. @maximilanos bey sanırım siz de aynı şekilde ...
    -peki HALA alacak olan kişiye tavsiye edilir mi(ki telefonu almak isteyen kişiler var ise): bence işlemci ve ram olarak çok memnun kalacasınız zaten 2k ekran + amoled harika ötesi bir şey
    kulaklık ve hoparlör sesinden hiç bahsetmiyorum bile bluetooth hoparlörden sesi daha çok çıkıyor bas olsun tiz olsun mid olsun. Zaten bu telefonun ses konusu yaklaşık 100 sayfadan fazla konuşulmuştur bakabilirsiniz.
    fakat gelelim kötü özelliklere ;
    -ve tabiki de ilk sırada PİL. açıkçası telefondan soğutan tek sebep içindeki pil yüzünden telefonun çok önemli ani ve acil durumlarda beni yolda bırakması.
    - yazılımsal sorunlar; pilin erken bitmesinin sebeplerinden bir tanesi de bu sorundur. ayrıca telefon ile uğraşırken tam verim alamıyormuşsunuz gibi oluyor sanki bir şeyler yerine oturmuyormuş gibi
    - servis desteği ; lanet bir şey Allah düşmanımın başına böyle bir şey vermesin.
    ve daha bir kaç şey....
    SONUÇ OLARAK yani bu telefon bana neleri öğretti (kattı) :
    -Bir daha adı fazla bilinmeyen bir marka telefon almam.
    -Ayrıca sadece özelliklerine aldanıp elektronik eşya alınmamalı.
    -En sona da bunu sakladım: ZTE firmasına verdiğim paranın 1 kuruşunu bile helal etmiyorum haram zıkkım olsun diyerekten noktayı koyuyorum .
    Çok uzun bir yazı oldu kusura bakmayın. Buraya kadar okuyan herkese teşekkürler. @maximilanos bey eğer düşüncelerime siz de katılıyorsanız ses verin :))

• oreo geldi beyler hayirli olsun

• oreo yu nereden indirebiliyoruz ?
  • inkayali İ kullanıcısına yanıt
    33atakan 3 kullanıcısına yanıt
    OTA'dan indirebilirsin. Güncellemeler kısmına gel gözüküyor 1.93 gb.@inkayali

Bunu yüklersek verilerimiz silinir mi? @33atakan
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    Veriler silinmedi. Yanlız çoğu yer İngilizce. Ve uygulamalar değişmiş kişiler mesajlaşma vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • szr1907 S kullanıcısına yanıt
    Evet bende yükledim şimdi. Deneyelim bakalım eğer hatası yoksa ve pil performansı iyiyse tamamen ingilizce olsada sorun yok bence.
  • Kendi bünyesindeki kişiler uygulaması sorunlu sürekli durdu uyarı verip kapanıyor Google kişileri yükleyip sonu çözdüm. Ekran görüntüsü almak için uzun basmamız gerekiyor. Ve direk kayıt yapıyor üstüne çizim yapmamıza veya uzun sayfalar kaydetmemize izin vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 2 Kasım 2018; 17:14:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oreo ile ilgili her tarafının (detaylı bir şekilde) atabilecek bir arkadaş var mı
  • Oreo kulaklık sesi hakkında bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

OTA'dan indirebilirsin. Güncellemeler kısmına gel gözüküyor 1.93 gb.@inkayali

Bunu yüklersek verilerimiz silinir mi? @33atakan
    Benim.ota da görünmüyor :/

• Naklen bilgi vereyim. %42 de telefon komple kapandı. Batarya ölü biliyorsunuz. Kapalı bir şekilde şarja taktım. %48 de açıldı. 3 dakika civarı %100 e ulaştı çıkardım açtım şarj %32. 1 hafta sonra bu telefon ölür büyük ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: baraka77

Benim.ota da görünmüyor :/

Alıntıları Göster
    benimde ota da görünmüyor sorun ne olabilir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.