Şimdi Ara

Zorla Sakal Çıkarma !!! :@ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
74.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıkması bir yönden iyi bir yönden kötü.benım için okula giderken 2-3 günde bir kesmesi zor geliyor.önünde askerlik de var boşver cıkmasın askerden sonra uğraşırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: BozkurtH

quote:

Orjinalden alıntı: Baba Naber

hocam fomülüm bende

1. adım;traj köpüğünü alıyorsun (mentolsüz olsun yoksa yakar) biraz eline sıkıyorsun...

2. adım; klozet vs bir yere oturup rahatlıyorsun... sonra eğitim süreci başlıyor tabi... erbaş,uzman çavuş filan derken bir süre sonra (tahminen 10-15 dakka yoğun çalışmayla) Çıkan öz suyunu steril bir şekilde bir kaba boşaltıyorsun....

3. adım;Yatmadan önce sakalının çıkmasını istediğin yerlere güzelce masaj yaparak deriye yediriyorsun...

bu seansları 2-3 hafta devam ettirdiğinde recep ivedik gibi sakallara kavuşursun

Denendi .Onaylandı.

• quote:

hocam fomülüm bende

1. adım;traj köpüğünü alıyorsun (mentolsüz olsun yoksa yakar) biraz eline sıkıyorsun...

2. adım; klozet vs bir yere oturup rahatlıyorsun... sonra eğitim süreci başlıyor tabi... erbaş,uzman çavuş filan derken bir süre sonra (tahminen 10-15 dakka yoğun çalışmayla) Çıkan öz suyunu steril bir şekilde bir kaba boşaltıyorsun....

3. adım;Yatmadan önce sakalının çıkmasını istediğin yerlere güzelce masaj yaparak deriye yediriyorsun...

bu seansları 2-3 hafta devam ettirdiğinde recep ivedik gibi sakallara kavuşursun

Denedinmi?

• quote:

Orjinalden alıntı: nbispf

jilet vurma, bırak geç çıksın, ne kadar geç çıkarsa o kadar uzun olur boyun

aynen bencede. Çevreme bakıyorum sakalı tamamen cıkmıs kısıler gelişimini de tamamlamış oluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayarsız Enerji -- 16 Şubat 2009; 16:19:02 >
  • Benimde yok henuz yaş 21 babamda da cıkmıyor.Benim icin rahat oluyo.Sadece çene altı ve bıyıklar 2 dk surmuyo kopuksüz

Fan Club mu kursak ne Köseler Fan Club
  • sakal olmayan yere jılet vurmak bi işe yaramaz eğer gerçekden sakalın çıkmasını istiyorsan biraz erkek gibi davranki vicudun erkek oldugunu anlasın sen evde butun gun karı gıbı pc basında durursan vıcut kendını karı zanneder ondeki çıkıntı bıle zamanla kurur gider.Sen vıcuduna erkek oldugunu hatırlat o zaman gercek erkek gıbı sakalların çıkar.
  • 17 yaşındayım bayagı fazla cıkıyıo ama daha bir yararını göremedim.
  • hocam genetik olabilir
    ama sarımsak soğan etkili ,
    benm kuzen 19 yaşında favoriyle geziyo
    sarımsak soğan test edildi onaylandı
  • quote:

sakal var imaj var

O resimdeki sakala sahipsen,pek iyi bir imajın olduğunu söyleyemiycem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH.love

sakal olmayan yere jılet vurmak bi işe yaramaz eğer gerçekden sakalın çıkmasını istiyorsan biraz erkek gibi davranki vicudun erkek oldugunu anlasın sen evde butun gun karı gıbı pc basında durursan vıcut kendını karı zanneder ondeki çıkıntı bıle zamanla kurur gider.Sen vıcuduna erkek oldugunu hatırlat o zaman gercek erkek gıbı sakalların çıkar.

yuh lann

• bendede cıkmıyordu ustura aldım.Traş oldum 1 ay haftada 1-2 kez traş oluyodum kuru kuru ters düz yandan herturlu oldum.Zamanla sertlesmeye basladı 1 hftada belırgınlesıyo ıyıce.artık usturayı bıraktım maksl kesıyorum fvorıler fln ıyıce kıllandı...
  • sakal çıkmasını istemiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

sakal çıkmasını istemiyorum..

İşleme alındı bundan sonra sakalınız çıkmayacaktır.İyi günler dileriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

quote:

sakal var imaj var

Ama bu senin düşüncen olduğu içiçn sorun yok... Çünki benim için hiçkimsesin

quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

sakal çıkmasını istemiyorum..

İşleme alındı bundan sonra sakalınız çıkmayacaktır.İyi günler dileriz.

• sakalı keserken sakın ola jileti usturayı ters vurmayın

sonra yamuk yumuk cıkar hıc cıkmasaydı bole cıkcagına dersınız normalce vurun ha bırde

2-3 günde bi vurmayın 1.5 haftada bir vurun sonra badem yagı surun kestıkten sonra yatarken yıkayın yoksa yaaglanır kafanızzz

bendede top sakal var 18 yas yanlarda yok tuyler elıme gleıyo sadece degdırtdıgımde top sakalı badem yagı ıle sertlestırdım bı de derby ıle tras olarak ama daha tam sert ve cogalmadı
  • quote:

quote:

sakal var imaj var

Olay çıkartmak senin kanında var,koçum benim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Warol*

Arkadaşlar 19 yaşında bir gencim. bıyık var fakat sakal yok yav. bazıları askerde rahat edicen desede ben rahatsız olmaya başladım. faul desen o bile yok. ne yapmam lazım jilet falan vuruyorum haftada 1 defa tahrişten başka bişey deil

faul ne ya favori değil mi o
  • kılda keramet olsaydı g.tde cıkmazdı....

boşver sakalsız daha iyi genc gosterio beybifeys felan :)

30undan sonra cok can yakar bu beybifeysler
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

quote:

sakal var imaj var

kara listeme aldım onu

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

quote:

sakal var imaj var

kara listeme aldım onu

O benim kanatlarımın altında,yoksa bende seni listeme alırım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.