Şimdi Ara

Zomzom Yufka Dürüm -Ümraniye- 3 Dürüme Çiğ Köfte ve Kola Hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni bir şube ile bu sefer Ümraniye'de hizmetinizdeyiz.

DH'ye özel 2 dürüm ve üzeri alımlarınıza %10 indirim yapıyoruz, üstteki kampanyayla birleştirebilirsiniz. (Y.S üzerinden vereceğiniz siparişlerde geçerli değildir.)

Sadece paket servis çalışıyoruz.
    0216 632 13 73
    0533 711 82 87

Çalışma saatlerimiz: 11:00-23:00
    (Pazar Günü Kapalıyız)

Gönderim bölgelerimiz:

5,00 TL : Elmalıkent Mahallesi (Ümraniye)
    10,00 TL : Atatürk Mah, İnkilap Mah, Saray Mah, Yamanevler Mah, Yavuztürk Mah.
    20,00 TL : Ümraniye Merkez, Üsküdar Ferah Mah.
    30,00 TL : Bulgurlu, Çamlıca (Büyük), Çamlıca (Küçük), Atakent Mah, Ihlamurkuyu Mah, İstiklal Mah, Tepeüstü Mah.

Menümüz:

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 24 Nisan 2015; 13:51:16 >

• 3 Dürüme çiğköfte ve kola hediye ibaresini başlığa eklememişsiniz.
  • Yufka dürüm tam olarak ne oluyor ? Lavaştan farklı bir şey mi ?

Ankaradayım deneme şansım yok da bi' görsel paylaşırsanız mutlu olurum valla merak ettim
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ümraniyesi yaa hani ilk açılacak şube ankara olacaktı yazıklar olsun sizee
  • alijchan A kullanıcısına yanıt
    Hocam ne desen haklısın, kusura bakma

• Acayip lezzetli gözüküyor. Neden Ankaraya açmayı düşünmüyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: varevolverine

Hocam ne desen haklısın, kusura bakma

franchise yok mu , biz açalım
  • Hocam cok lezzetli gozukuyor sadece paket servis calisiyoruz derken oraya gelip yiyemiyor muyuz
    Pendikte oturuyorum bir hafta sonu gelmek isterim pazar gunu neden kapali onu da anlayamadim

• evde yapıp satıyorsunuz herhalde , sadece paket servis ne demek hemşehrim , vergisiz kazanç mı yoksa ifade eksikliği mi , aydınlatın bu konuyu bir zahmet !?!?!?!?!?
  • Ne vergisiz kazanç ne de ifade eksikliği. Her şey levhalı fişli faturalı
    Sadece paket servis çünkü hazırlayıp satıyoruz, yemeniz için salonumuz yok; ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 25 Nisan 2015; 0:11:32 >
  • paket servis alt limiti 5 lira yazmışsınız ama 5 liralık hiçbirşey yok menüde
    ne yalan söyleyeyim lezzetli duruyor ama fiyatı biraz yüksek ve doyurucu değil gibi geldi.
    etli dürümler hadi neyse de peynirli ufak bir dürüm 10tl ye ümraniyede zor gibi.
    yolunuz açık olsun

• alper3333 kullanıcısına yanıt
    Hocam denemeden bilemezsiniz doyuruculuğunu
    Teşekkürler yorum için.
  • diğer şube sanırım karşıdaydı hadi orası neyse de dostum ümraniyeye göre fiyatlar bayağı fazla ona para vermek yerine pilav üstü döner menü veya adana urfa gömmeyi tercih ederler yoğunluğu ve tanıtımı inkilap carrefourun orada bulunan plazalara verirsen o zaman kenar köşe olursun orayı sakın ihmal etmeyin
  • hocam ümraniyenin neresinde mekan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

hocam ümraniyenin neresinde mekan?

maslaktaki mekani gordum , merdiven alti zemin de uretiyor,umraniyede nerde bi bakalim. Telefon koduna bakilirsa kazim karabekir elmalikent taraflarinda bi gece kondu bulmuslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urfali Apti -- 25 Nisan 2015; 8:55:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda guzel mantik aylik 10 bin lira kira vermek yerine bir is hanindan 300-400 liraya yer tutup sadece paket servis masraf 0. Bu sekilde yaparsin o masraf giderlerini de fiyatindan dusersin hak veririm ama 12-15 liraya durum satip bir de salonumuz yok dersen olmaz o is insan nerden yemek yedigini gormek ister en basta neyse bize hayirli isler demek duser demek ki boyle bir konsept var ki isler de guzel ki sube de acabilmissiniz bol kazanc dilerim

• Bu çektiğin fiyatı ankarada elidüzgün mekanlarda yiyorsun mesela doğulu dürüm. Dükkan yok vergi yok bi dürüm 12tl kitle yüksek sanırım ama onlarda paket geçmez enteresan bi iş kolay gelsin

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Keşke DH'de konuları mantıklı sandığınız yönden baltaladığınız kadar, gerçek hayatta da savunduğunuz şekilde hareket etseniz. Her verdiğiniz siparişin nerde üretildiğini birebir öncesinde gidip kontrol etseniz, her aldığınız ürününün fişi faturasını isteseniz gam yemeyeceğim. Hayata dair bi amaç edinseniz de biz de biraz rahatlasak. Konuyu cidden kirletmek istemiyorum daha bu tür yorumlarınıza cevap yazmayacağım.

• O kadar dış mahallelere servis varda neden Namık Kemal mahallesine yok onu anlamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.