Şimdi Ara

Zomzom Dürüm - DH'ye Özel İndirim Fırsatı (Maslak,...) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
4
Favori
25.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyffullah

Muhtemelen altında da şirket araci vardır :) bi mezarcıdan beklenen..

Tabiiki
    Hatta kız arkadaşım Mimaroba' da oturuyordu da hafta 3 defa onu alıp Üsküdar' daki yerime getirdiğim için aylık yakacak masrafı çok geldi, müdürü geçtim şirket Genel Merkezi' nin bile dikkatini çekmiş ki bir sonraki toplantı da Genel Müdür "Aylık benzin masraflarınıza dikkat edin" diye herkesi uyarmıştı.
  • teknoturk kullanıcısına yanıt
    Diğer konulardaki mesajlarıma bakarsanız yazı dilime önem verdiğimi görebilirsiniz. Bazı istisnalar olabilir tabi her ruh hali ile girebiliyorum foruma, bazen aceleyle yazıyorum bazen de mobilde oluyorum.

İçecek fiyatlarımız çoğunlukla müşterilerimizi promosyonlarımıza yönlendirmek istememizdendir. Yerimiz de Maslak olunca kaçınılmaz olan gerçekleşiyor...

Kendim kullanıcı olarak yorum yapmak isterim: Ümraniye'de küçük esnaf kolayı 2,5TL den satmaya çalışıyor. Maslak'ta 3 TL normal denebilir. Ben fiyat revizyonunu ilgililerle konuştum, zaten içeceği bedava verdiklerini söylediler.

2 dürüm alırsanız kutu kola,

4 dürüm alırsanız 1lt kola,

6 dürüm alırsanız 1,5 lt kola,

10 dürüm alırsanız 2,5 lt kola,

vurgulayarak söylüyorum HEDİYE.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Yufkalarımız hazır değildir, kendi üretimimizdir.

Yorum için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 25 Eylül 2013; 13:23:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

Diğer konulardaki mesajlarıma bakarsanız yazı dilime önem verdiğimi görebilirsiniz. Bazı istisnalar olabilir tabi her ruh hali ile girebiliyorum foruma, bazen aceleyle yazıyorum bazen de mobilde oluyorum.

İçecek fiyatlarımız çoğunlukla müşterilerimizi promosyonlarımıza yönlendirmek istememizdendir. Yerimiz de Maslak olunca kaçınılmaz olan gerçekleşiyor...

Kendim kullanıcı olarak yorum yapmak isterim: Ümraniye'de küçük esnaf kolayı 2,5TL den satmaya çalışıyor. Maslak'ta 3 TL normal denebilir. Ben fiyat revizyonunu ilgililerle konuştum, zaten içeceği bedava verdiklerini söylediler.

2 dürüm alırsanız kutu kola,

4 dürüm alırsanız 1lt kola,

6 dürüm alırsanız 1,5 lt kola,

10 dürüm alırsanız 2,5 lt kola,

vurgulayarak söylüyorum HEDİYE.

icecek bedava diye neredeyse 10 mesajda belirtmissiniz ama herkes 2 ya da daha üstü dürüm yemek zorunda degil. bunu gözden kacıirmissiniz bence.

maslak nedır ne degildir bilemem ama dürümün 6 tl oldugu yerde icecek 2 lirayi gecerse pahalıdır.

• quote:

Yufkalarımız hazır değildir, kendi üretimimizdir.

Yorum için teşekkürler...

Görsellerdeki ürünlerdeki dürüm ekmekleri hazır pakette satılanlara benziyor. Görsel olarak daha nazik ve şık olması hedeflenmiş
    ve foto için bu tür bir seçim yapılmış olabilir. Diye düşünüyorum.

Dürümcülerdeki ürünler daha esmer ve kalın olur. Eğer siz yapıyorsanız, ustanızı bu kadar ince açtığı için tebrik etmek lazım.

Hayırlı işler, bol kazançlar. Kolay gelsin.
  • mmutlu38 kullanıcısına yanıt
    Evet kimse 2 ya da üstü dürüm yemek zorunda değil, haklısınız. Kişinin kendi seçimi.

Yalnız şunu da belirtmek isterim: İçecek olmadan da ürünlerimizi keyifle yiyebileceğinize emin olabilirsiniz
  • bir mekana oturup siparis verdikten sonra icecek istemiyorum demek insanda psikolojik baskı olusturuyor. bunu da göz önünde bulundurun.
  • İşletmeye gelişi-gidişi konuşacak olursak pekala tahminler yürütebiliriz. Benim ilk aklıma gelen 0,90-1 TL'ye kolaların, belli bir kola adedine karşılık ise damla su promosyonu şeklinde temin edildiği.
    Kişisel görüşüm meşrubatlar 2,5 TL, Su 1 TL, Ayran Büyük/Küçük 2 TL/1,5 TL şeklinde olması. Açık ayran varsa yine 2 TL.
    Pet suların piyasasını toptan alımda bilmiyorum ama onca marka varken damla su tercih edilmesinin 2 ihtimali geliyor; biri yukarıdaki sebep, diğeri varsa taşıma masraflarının en aza indirgemek. Sonuçta coca cola ile damla su tamamen organik bağı olan firmalar.

Satıcı açısından düşünmek başka bir olay. Müşteri görmek istediğini söylemesi normaldir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
     Zomzom Dürüm - DH'ye Özel İndirim Fırsatı (Maslak,...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 3 Ocak 2014; 11:58:20 >
  • Ortaköyde 250ml şişe kolaya 7,5tl verdikten sonra hiç bir fiyat beni şaşırtmıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İşletmeye gelişi-gidişi konuşacak olursak pekala tahminler yürütebiliriz. Benim ilk aklıma gelen 0,90-1 TL'ye kolaların, belli bir kola adedine karşılık ise damla su promosyonu şeklinde temin edildiği.
    Kişisel görüşüm meşrubatlar 2,5 TL, Su 1 TL, Ayran Büyük/Küçük 2 TL/1,5 TL şeklinde olması. Açık ayran varsa yine 2 TL.
    Pet suların piyasasını toptan alımda bilmiyorum ama onca marka varken damla su tercih edilmesinin 2 ihtimali geliyor; biri yukarıdaki sebep, diğeri varsa taşıma masraflarının en aza indirgemek. Sonuçta coca cola ile damla su tamamen organik bağı olan firmalar.

Satıcı açısından düşünmek başka bir olay. Müşteri görmek istediğini söylemesi normaldir.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Beyler içecekler pahalı gelebilir ancak bu adam koca meşrubat dolabı çalıştırıyor.500kuruş kazanamadıktan sonra neden satsın içeceği. Toptancıdanda çok ucuza vermiyorlar emin olun. tavsiyem içecek almayın 2. dürümü alın daha iyi

Kutu Cola'nın toptan fiyatı 1.20-1.25 TL civarı. Dolabı zaten şirket bedava, yani bedelsiz (ödünç olarak) veriyor.
    "Koca meşrubat dolabı çalıştırıyor"dan kastınız elektrik gideriyse, ona bir şey demem (ki onun da aylık masrafını hesaplayacak arkadaşlar vardır mutlaka), ama dolap bedeli 0 (yazı ile: sıfır).

Ayrıca bu tür işletmelerde içecekten çok yiyecekte kâr marjı vardır ve oraya odaklanmak lazım bence. Mesela dürüm fiyatlarına 50 Kuruş bindirim yapıp içecek fiyatlarından 1 TL indirim yapılsa daha çok sürüm olur diye düşünüyorum. Veya 1 dürüm alana ayran bedava gibi bir promosyon. Ayranın maliyeti (Cola'nın yanında) nedir ki 3 TL'ye satılıyor? Çoğu yerde 2,5 TL'ye döner veya dürüm alınca bile yanında bedava dağıtıyorlar. Bence işletme sahibi (veya çalışanı) arkadaş bunları bir gözden geçirmeli.

Ek: Son eklenen görsel gerçekten iştah açıcı.

2. ekleme: Su fiyatına dikkat etmemiştim, o da bana çok yüksek geldi (1,50 TL).

3. ekleme: Hem de "Damla" markalı su benzeri sıvı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 25 Eylül 2013; 14:15:49 >

• Maslakta cici döner yenir 4tl'ye. Eti bol, lezzeti güzel ve doyurucu.
  • Dürümler söylendiği gibi hiç de doyurucu görünmüyor:/
  • Yorumlarınızı değerlendireceğiz ancak bana öyle geliyor ki %10 indirim yerine meşrubat indirimi yapmak lazım DH halkına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu yakasında şubeniz olsaydı uğrardım mutlaka güzel gözüküyor dürümler.
  • Anadolu yakasına haftada iki kez servis yapıyoruz. Bu hafta için 2 servisi de yaptık ancak yeriniz Ümraniye, Altunizade civarındaysa haftaya sizede servis yapabiliriz.

• Eyvallah hocamda yer Bostancı Sanayiide zaten Maslaktan gelene kadar dürümlerin tadı kalacağını sanmıyorum.
  • quote:

Zomzom Dürüm - DH'ye Özel İndirim Fırsatı (Maslak,...)

Teşekkürler, şimdi ikna oldum. Güzel ve lezzetti gözüküyorlar.
  • Denemek lazım baktım size yetişmeyecek ben indiririm hemen mideye

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.