Şimdi Ara

Zombi kıyametine hazırlanıyorum!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
3
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsanlığın yokuluşunu izliyorsun resmen çok kötü oluyorum ben bi de kadın ve çocuk çığlıkları koymuşlar mahvoluyorum yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köpeğe ihtiyacın varmı abi havhav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdan darly e bir göndermemi var .d
  • ben bu konuyu mesajları bir yerden hatırlayacağım dejavu yaşadım.
  • Av tüfeği ruhsatı alın ucuz zaten sonra iyi bir otomatik yada pompalı tüfek alın yığın zombiye karşı birebirdir

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Av tüfeği ruhsatı alın ucuz zaten sonra iyi bir otomatik yada pompalı tüfek alın yığın zombiye karşı birebirdir

shotgunla zombi kafası patlatma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 20 Eylül 2017; 22:3:55 >
  • Zombilere seceet age kremi kullandırın flash tv de ki gençleşsinler

• rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    bence bi 10 seneye bu olay gerçekleşir.
  • Hocam hepsi iyi hoş da sen yolu nasıl halledecen. Salgın çıktığı anda herkes senin gibi şehirden kaçmak isteyecektir yani bayram trafiği gibi fakat hiç kımıldamayan trafiğe girebilirsin onu ne yapacaksın?

• hocam güneydoğuda yaşıyorum.o kadarda trafik yok buralarda.

tabi olay şöyle olacak ilk önce tv lerde işte izmirde istanbulda antalyada vs yamyamlık başladı gibi sözler söylenecek.sonra ben en yakın hastanenin morguna gideceğim.uzaktan gözlemleyeceğim.çünkü bu olaylar ilk önce morgtaki insanların dirilmesiyle başlar.olayın başladığını doğruladıktan sonra biz bi 2 3 güne şehirden ayrılmış oluruz.insanlar bu olayın önemini anca 1 haftaya anlarlar ve şehri terketmeye calısırlar.
  • Kalbim hala çok kırık hocam sana

• Al abi bi sinikırs ye

• hocam 7 sezon walking dead, 1.5 sezon fear the walking dead tecrübem var, ekibe katılmayı isterim, yalnız köy gibi bi yerde kalmak pek mantıklı gelmiyor, onun yerine ana yol üzerinde olan bir yerleşim yeri kurmak daha iyi fikir olur, hem 2 yönümüz olur hemde kendimizi kısıtlamamış oluruz. pikaplardan 1 i ile günlük loot işlerimizi görebiliriz. yada sahil şeridinde bir oteli temizleyip yerleşebiliriz. kalıcak yer ve kişi sorunumuz olmaz, çevre otellerdende lootumuz alırız.

• Evet

• abi 19 senelik witcherim kasap lars derler bana buralarda benide alin size bi mumbar yapayim

• güven bana eğer zombiler işgal ederse o açılır kapanır bıçak onların yanında çubuk kraker gibi kalır
  • "olaylar başlayınca teyzemin kocası dolmuşçu rahat 10 kişi alır.stratejik benzin yerlerini belirledim.toplam 4 dolmuş olacak elimizde.1 dolmuş olayların başlangıcında tek telefonda konuşmuş olduğumuz benzinciden 1 tanker benzini arabaya bağlayarak halledecek ve şehir dışında belirlediğimiz bir yerde buluşacaz"

o şehir dışı, istanbul, ankara, izmir gibi büyük kentlerden birininse, yollar terkedilmiş araba dolu olduğu için, taşıtla milim ilerleyemezsiniz. o yüzden motosiklet lazım :)
  • Keşke salgın olsa çok merak ediyorum
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    hocam ya kb cidden o zaman bilmiyorum ne oldu ders çalışma felan derken foruma girmeyip seni unutmuşumdur.cidden kb
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    hocam köy daha mantıklı.stratejik olarak cok uygun bir yerde bulunuyor.sebze meyve ve budağ tarlaları mevcut.hayvancılığıda devam ettirebiliriz.30 dk mesafede dicle nehri var.yeme ve içme sorunu yaşamayız bu sayede.buna binaen köy gibi yerlerde fazla insan olmadığı için büyük bir zombi tehlikesiyle karşılaşmayız.ama şehir ve benzeri yerlerde zombi sürülerinin baskınıyla yerle bir olabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.