Şimdi Ara

Zombi kıyametine hazırlanıyorum!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
3
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam zombilerin bilinci varsa neden zombi oluyorlar?

kuduz,delidana gibi virüslerde olduğu gibi kişi kendini kaybediyor.kendini tanımıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyinkrali

hocam bence şimdiden plan yap.olaylar başlayınca grup kurmak zor olur.

planım var herkese zombilerin zayıf taraflarını öğretmek öldürmeyi kolaylaştırmak için.
    1-Kafadan vurmak silahla
    2-Cesedini yakmak.
  • Twd izleyip gelmeyin ya dünya zaten zombilere kalmadan yok olacak. 3. Dünya savaşı yakın. Muhtemelen büyük israil projesi 3.dünya savaşı başlangıcı olacak. Sonrası zaten malum. Ayvayı yedik. Benim planım bir tank bulup her gün farklı yerde konaklayarak yoluma devam etmek. Tabi bol bol yakıt lazım ya da tankı taşımak için tır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zombi twd'dekine benzemez.

Albert Einstain

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GerçekçiAdam

Her zombi twd'dekine benzemez.

Albert Einstain

doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Twd izleyip gelmeyin ya dünya zaten zombilere kalmadan yok olacak. 3. Dünya savaşı yakın. Muhtemelen büyük israil projesi 3.dünya savaşı başlangıcı olacak. Sonrası zaten malum. Ayvayı yedik. Benim planım bir tank bulup her gün farklı yerde konaklayarak yoluma devam etmek. Tabi bol bol yakıt lazım ya da tankı taşımak için tır.

yav he he

• rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    planının olması iyi.ama sana tavsiyem mermiyi boşa harcama.çok zorda kalmadıkça güzel bir bıçak kullan.böylece zombileri sese toplamassın.silahı çok zor kaldığın zaman zombi sürüleriyle karşılaştığında kullanırsın.

bu arada özel mesaj atamıyorum tel onayı olmadığı için.o tür konularla kafanı yorma.relax ol.hayatın senin seçimlerinle şekillenecek.
  • quote:

planının olması iyi.ama sana tavsiyem mermiyi boşa harcama.çok zorda kalmadıkça güzel bir bıçak kullan.böylece zombileri sese toplamassın.silahı çok zor kaldığın zaman zombi sürüleriyle karşılaştığında kullanırsın.

bu arada özel mesaj atamıyorum tel onayı olmadığı için.o tür konularla kafanı yorma.relax ol.hayatın senin seçimlerinle şekillenecek.

7 sene dayanırsan negan gibi bi adam gelip en yakın çekik gözlü arkadaşının kafasını uçurabilir, gözü yerinden fırlar falan

• hocam şöyle düşün şuanki teknoloji ile yapılacak nükleer savaşlar hem dünyanın atmosferini hemde dünyanın bütün kaynaklarını alt üst eder.yani bu savaş hiçbir devlete fayda sağlamaz.büyük devletler bu durumun farkında onun için böyle bir savaşın çıkacağına pek ihtimal vermiyorum.işte hem düşmanlarını yok etmek hemde dünyaya zarar vermemek için biyolojik savaşlar ön planda olacak.
  • quote:

plague inc oynadıydımda çocuğun biri oynuyordu hastalık geliştirme simulasyonumuymuş neymiş orada öğrendim zombilerin dirilebileceğini.
    Bu arada teşekkür ederim.Sakin olmaya çalışacağım.
  • GerçekçiAdam kullanıcısına yanıt
    bende ondan korkuyorum.zombiler dünya savaşı z deki gibi veya re deki gibi mutasyon geçiren zombiler olursa ayvayı yedik.
  • Peki bir zombi suya girerse ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ölülerle baş etmek zordur.
    Oyunda denendi ve gerçekte olsa nasıl baş edebileceğimiz belli onaylandı.http://residentevil.wikia.com/wiki/Body_Disposal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 20 Eylül 2017; 20:26:24 >
  • hocam akıntı var.zombi girse bile akıntıya kapılır.ama bak dediğin iyi oldu.dicle nehrinde çok balık olur.balıkçılıklada uğraşılabilir.
  • rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    efsane ya l&m candır.
  • Köye yerleştiğinizde herkesin görevi belli olmalı. Diğer türlü karışıklık olabilir ve daha kötüsü birbirine düşman olan köy ahalisi kendi arasında çatışıp eldeki sınırlı kaynakları da boşa harcayabilir. Köydeki insanları özelliklerine göre görevlere vermelisin. Örneğin genç ve hızlılar su almaya vs. köyden çıkılması gereken işleri yaparlar, yaşlılar hayvanlarla ilgilenir gibi. Onun dışında köye ani zombi baskınları için herkese silah dağıtmalısın ama birbirine düşen köylülere de çare bulman gerekir. Diğer insanlarla iletişim kurmak için bir yol bulman gerek. Vs. vs. daha çok şey var.

• Bu olayda güçten, silahlardan daha önemli birşey var o da psikoloji.Ne kadar sağlamsa o kadar uzun dayanırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    hocam tamı tamına 4 bucuk sayfalık planım var hepsini yazmadım.

yerleşeceğimiz köy zaten baba tarafından uzak akraba.yani samimiyiz.ve köy korucu köyü.korucu başı babaannemin erkek kardeşi.gerekli eğitimleri koruculardan alıcağız.dediğin gibi herkezin bir görevi olacak.köylüler korucu başının sözünden çıkmaz.köyün muhtarı sağlam adamdır görev dağılımını iyi yapacağına eminim.ama silah konusunda size katılmıyorum.olası bir zombi sürüsüyle karşılaşmadıkça bıçak kullanılması taraftarıyım.tabi bıçak derken kesici aletleri kastediyorum.devriyelerde palalar olacak.baltalar vs kullanılacak.ama dediğim gibi zombi sürüsüne karşı silah kullanmaktan başka çare yok.onun dışında cephaneyi boş harcamamak gerekir
  • Trakyaali kullanıcısına yanıt
    ne kadar çok kişi olursak o kadar güvende hissederiz kendimizi.bide bize işin eğitimini verecek insanlar olduğu için psikolojik sorun yaşamayız diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.