Şimdi Ara

ZOMBİ Katliam Arabası tasarladım. [CGI Oyun Objesi - Bol SS'li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
8
Favori
6.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize sağlık süper
  • burda harcanıyorsun bence git bir kaç özel şirkete başvur gerçekten yeteneklisin. eğer sıfırdan imal ettiysen :)
  • Youtube da yalın kod var bilgehan abi o da oyun yapımcısı bi görüş onla yaptıklarını göster belki yolun amerikaya vs düşer bu işler hiç belli olmaz doğru zamanda doğru yerde olursan neden olmasın.

Ben beğendim güzel olmuş zombi toğluluğunu yarıp geçmek için ön tarafa üçgenimsi bi tampon lazım.

ZOMBİ Katliam Arabası tasarladım. [CGI Oyun Objesi - Bol SS'li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE2D5524E -- 20 Kasım 2017; 12:36:43 >

• gta 5 e mod olarak convert edebilirsen süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

burda harcanıyorsun bence git bir kaç özel şirkete başvur gerçekten yeteneklisin. eğer sıfırdan imal ettiysen :)

İronik dediğin asıl şirketler süründürür freelance den rahatı yok
  • HiddeN_Ra kullanıcısına yanıt
    @HiddeN_Ra, eyvallah hocam sağolasın. Sıfırdan imal ettim karmaşık gözüktüğüne bakma aslında fazla bi espirisi yok. Arabanın kendisi (6-7 ve 8. resimler) zaten gerçekte var olan bir araba. İşin yarısı var olan bir şeyi modellemekle geçiyor kafadan tasarlamaya gerek kalmıyor arabanın kendini.

Geri kalan hayal ürünü kısmı içinse tasarım olayında izlenen temel bir prensip var, mesaj ve duygu. Ne mesaj vereceğiz? İşte tehlikeli görünümlü, güçlü ve öldürme amacı olan bir araç ya da bir karakter mesajı. Peki bu mesajda istenilen duyguyu nasıl vereceğiz? İşte öldürme amacı varsa bir yerlerine ölümcül silahlar olmalı. Tehlikeli, ezici ve ağır gözüken parçaları olmalı. Boyası ter temiz olmamalı biraz kirli tasarlanırsa başından çeşitli olaylar geçtiği manasını taşır.

Bu gibi sorular sorup cevabını sanallaştırıyorsun sadece hepsi bu aslında. Oyun yaparken de film yaparken de bu prensipler izlenir. 2 boyutlu Konsept tasarımlarda da benzer bir yol izlenir. Atmosferik Perspektif denilen bir prensip var örneğin, önden arkaya doğru açılan renk tonlarını temel edinerek dijital bir dünya çizersin. Sonra o dünyanın 3D'sini inşa edersin. Şu an üzerinde çalıştığım bir konsept tasarım var onu da paylaşayım yeri gelmişken. Yine kıyamet sonrası dünyasını anlatan bir harita tasarımı için konsept oluşturuyorum. Kafamdakileri 2D'ye döküp oradan 3D'ye dökeceğim, son durak oyun motoru olur. 3A oyunların yapımında izlenen ana prensiplerden biri.

=================================================================

r0meo, sağolasın hocam bu yurt dışı olayı aklımdaki bir şey. Çok daha iyi yabancı dil bilmem gerekiyor herşeyden önce ama. Aslında kendimi çok yetenekli tasarımcı olarakta tanımlayamam. Yetenekli adam Last of Us'ın baş tasarımcısı gibi olur örneğin. Hideo Kojima gibi olur veya, bunlar gibilere yetenek denir işte. Biz onların anca çırağıyız ama umut vaadediyor olabilirim sanırım.

Şu kamyon resmindeki gibi büyük ölçekli delicileri düşündüm başta, hatta üzerine elektrikli bir düzenek düşünüyordum. Aracın estetiğini de hesaba katınca daha küçük çoklu dikenleri tercih ettim, temizlik görevini üstlensin diye alev püskürtücüleri ve motor kapağındaki fırlatılabilir mızrakları ekledim. Daha büyük ölçekli bir araç için büyük dikenler estetik duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 20 Kasım 2017; 16:22:6 >

• DH'de bulunması gereken konulardan biri. DH standartlarının siyaset ve seks tabanına düşmesi sebebi ile bu tarz konuları pek göremiyoruz tabi.
  • Hocam efsanesin ya. Merak ettiğim bir şey var, bir site vardı modellerini koyup satabildiğin. Telifini satmayıp 10 dolara sadece modeli satabiliyordun mesela. İphone 7 çıktığında adamın teki modelleyip koymuştu 5 dolar mı neydi binlerce satın alması vardı. Sen bunu makul bir rakama koysan bence çok satar. Ama acaba çalınır mı onu merak ediyorum.
  • Zombi diye visey yok. Bosa ugrasmissin. Film izlemeyi azalt.

• Çok güzel olmuş. Çok başarılı bir çalışma.

Selam ve Dua ile . . .
  • Eline sağlık mükemmel olmuş, fakat kapılar biraz savunmasız kalmış gibi, oralarada ekleme yapılmalı bence.
  • tamirciydim bende bunu yaptım..

• mad max cok psikopat bir filmdi ama cok guzeldi

tasarimini begendim

• Hocam önünü tikenli yapmayın zombiler birikir orda araba yavaşlar süremezsin . Trenin önü tarzı birşey yap mümkünse yerli imkanlarla olsun . bordan olması önem arz ediyor . plakasını 2023 bulman lazım biraz zor ama bulursun . Off bide giderken son ses dombra açıkcaksın hayal ettikçe kendimden geçiyorum .

• Resmen mükemmel olmuş.Bu şekilde çizim yapabilen kişilere ne kadar özeniyorum bi bilseniz...

• bilgisayar sistemin nasıl acaba hocam, çok yüklü bir iş yaptığın ayrıca böyle kendiniz uğraşarak mı çözdünüz bu olayları yoksa daha çok video vs izleyerek mi?
  • Hocam bunun vergisi ne kadar ve km de ne kadar yakoyor :)

• Hocam sizin Makinalı Tüfek konunuzu yer imlerime eklemiştim gerçekten çok güzel işler yapıyorsunuz. Bu işi sevmeyen biri böyle yapamaz :) Ülkede herkes sizin gibi işini severek, layıkıyla yapsa ne güzel olurdu be

5-10 kişi yükü hafifletmek amacıyla birleşip şöyle Squad/Pubg gibi oyun yapmayı hiç düşündünüz mü hocam? ya da piyasada birleşecek insan mı yok oyun stüdyosu kurmak için?
  • Çok başarılı. Tebrikler..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.