Şimdi Ara

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
4.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasada izlemediğim film yok ayrıca şöyle bir hastalığım var hep sürekli 7/24 kafamda kurguluyorum dünyada herkez ölsede bir iki arkadaş kalsak zombi avlasak böyle mesela boş mekanlara gidiyoruz şuraya çıkıp zombi avlasak görüş mesafesi nasıl olur filan diye kurguluyorum. Acayip hastalığa dönüştü akşam uyurken arkadaşlarımı alıp sokakta zombi avlayıp gündüzde uyumak gibi şeyler kafamda tasarlıyorum.

• I'm legend 'a çok kaptırmışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

I'm legend 'a çok kaptırmışın

Ya Ben efsaneyimden tut başka türlü filmlere kadar, artık çatılara çıkıp zombi burdan gelse nasıl vururuz diye plan yapıyoruz o derece manyaklığa dönüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

quote:

Ya Ben efsaneyimden tut başka türlü filmlere kadar, artık çatılara çıkıp zombi burdan gelse nasıl vururuz diye plan yapıyoruz o derece manyaklığa dönüştü.

senin gibi düşünen arkadaşların varsa iyi bari, tek başına kurgulasaydın iyice manyaklaşırdın

• yaş kaç
  • Zombileri görünce altına zıçmayasın sonra.
  • O zaman left 4 dead serisini oyna Çok da gerçekci olmasa bile gerçege baya yakın efektleri var ...
  •  Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.
  • Yaşım 17 bunun yaşla alakası yok normal hayatta öyle anormal değilimdir ama boş zamanlarımda hep böyle kurgularım kafamla mesela ne bilim silahımız olmasa gitarıma bakıp şöyle şeyler düşünüyorum, gitarın sapını kırıp ucunu biraz ayırıp ayırdığım yere bıçak takarak mızrak haline dönüştürdümmü zombi öldürebilirmiyim filan diye düşünüyorum. Yada gitarın tellerini çıkararak kırbaç tarzında birşey yapmak.
  • Birazda siz 3 kafadar sokakta zombi avlarken 10-15 tane zombinin üzerine atlıyıp seni canlı canlı yediğini düşün
  • quote:

Bu filmi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti bunun gibi varmı başka zombili güzel film?
  • left4 dead oynayın arkasaşlarınla beraberen iyisi
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:36:28 >
  • Böyle birşey olup herkes ferdi kurtulmaya çalışsa heralde dünyadaki "bordo bereliler" gibi özel timler sağ kalırdı diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [BTHN]

quote:

Bu filmi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti bunun gibi varmı başka zombili güzel film?

28 gün,hafta,ay sonrayı izle seri bu süperdir.

Şu canlı canlı yeme olayınıda düşünmüyor değilimi, benle aynı düşünen arkadaşımda kardeşim gibi birşey 12 senedir birbirimizi tanıyoruz mesela alışveriş merkezine gidiyoruz böyle oturunca aramızda muhabbet geçiyor şimdi zombiler bassa dünyayı naparız, hemen kurguluyoruz çelik fabrikasına gidip tırlarla büyük çeliklerle alışveriş merkezinin dışını kaplayalım burda bize yetecek çok yemek var bitincede kendimize burdaki şeylerden silah yapar dışarda zombi avlamaya çıkarız diye düşünüyorum.

• ben daha beterim..Stalker evrenine öyle dalmışım ki..her sabah okula giderken yolda korudan geçiyorum..(koşuyolu) Korudan giderken resmen farklı bir aleme irmişim gibi oluyor..Eski bir iki bina var onları farklı görüyorum resmen..

bana böyle Post-Apocalyptic evren lazım içinde yaşanıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

büyü adam ol bi virüs yap dünyaya yay sonra arkadaşlarına birleşip bizi avlarsınız

Kötü tarafa çektin adamı direkt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

ben daha beterim..Stalker evrenine öyle dalmışım ki..her sabah okula giderken yolda korudan geçiyorum..(koşuyolu) Korudan giderken resmen farklı bir aleme irmişim gibi oluyor..Eski bir iki bina var onları farklı görüyorum resmen..

bana böyle Post-Apocalyptic evren lazım içinde yaşanıcak

aboov evrene bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

büyü adam ol bi virüs yap dünyaya yay sonra arkadaşlarına birleşip bizi avlarsınız

Kötü tarafa çektin adamı direkt

l4d deki kadında bize katılırsa yaparık.

• Left4Dead 'den en sevdiğim en anlamlı afiş.Slogana dikkat.

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 13 Mart 2010; 23:14:10 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.