Şimdi Ara

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
4.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son izlediğim Zombielanddı galiba onun dışında bir tane daha izledim film o kadar dandiktiki erkeklerin ayalarında yumurtalar oluşup ordan zombi tarzı şeylere dönüşen yaratıklar çıkıyordu. En kötü zombi filminden bile inanılmaz haz alan biriyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anacoth

bence bir fan club açmalıyız

Olabilir, ben ayrıca her 4 5 günde bir senaryo yazıp dh de paylaşma gibide düşüncem var. Gayet serüvenli heyecanlı korku dolu zombi hikayeleri gibin.
  • bende kısa hikayeler yazmayı düşünüyorum...zaten sabahları..hatta her sabah okula farklı bir senaro ile gidiyorum..mhteşem oluyor..

böyle istanbul falan ölü bir kent olmuş..ben yanlız bir stalkerim ve benim gibi hayatta kalanları arıyorum..
  • @Anacoth

o filmi izlemiştim şuan ismi aklıma gelmiyor kafayı yicem :D

hatta afişinde zombi karıların bacaları felan vardı
  • Thunder bir topic açıp kendi hikayelerimizi yazabiliriz.
  • Kitap yaz kardeeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anacoth

hemen hemen benimde izlemediğim zombi filmi kalmadı. en begendiklerim arasında ise şuan adını hatırlayamadım fakat konusunda ingilterede 4-5 kafadarın bir köye gitmesi ve köydeki bütün dişilerin zombiye dönşüp erkekleri öldürmesi üzerine komik bir senaryosu vardı. güzeldi.

dog house

eğlenceli filmdir
  • ohh sonunda :D

çok teşekkürler tEmh@
  • aynı durum bende de var..
  • Supernatural izliyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

Thunder bir topic açıp kendi hikayelerimizi yazabiliriz.

aynen..

aklımda bir sürü hikaye var aslında..bu hafta içi bir kaç hikayei yazmayı düşünüyorum..
     Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.

ölü kentimiz Pripyat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 13 Mart 2010; 23:49:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

quote:

Orijinalden alıntı: [BTHN]

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

I'm legend 'a çok kaptırmışın

Bu filmi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti bunun gibi varmı başka zombili güzel film?

28 gün,hafta,ay sonrayı izle seri bu süperdir.

Şu canlı canlı yeme olayınıda düşünmüyor değilimi, benle aynı düşünen arkadaşımda kardeşim gibi birşey 12 senedir birbirimizi tanıyoruz mesela alışveriş merkezine gidiyoruz böyle oturunca aramızda muhabbet geçiyor şimdi zombiler bassa dünyayı naparız, hemen kurguluyoruz çelik fabrikasına gidip tırlarla büyük çeliklerle alışveriş merkezinin dışını kaplayalım burda bize yetecek çok yemek var bitincede kendimize burdaki şeylerden silah yapar dışarda zombi avlamaya çıkarız diye düşünüyorum.

hocam ne kullanıyorsan adını söylesene

• Birşey kullandığım yok. Supernatural izlemiyom hocam fazlada ilgimi çekmedi ya. Bu arada msn adresinizi verebilirsiniz birşeyler tasarlayıp dh nin önüne sunabiliriz.
  • eveeet var mı fan club açacak olan ?
  • mesela düşündüğüm bir senaryo var:

Okulun yanında marmara hastanesi var..Sabahları giderken aklımdan şunlar geçiyor:

Tek başıma yürüyorum..elimde küçük bir keskin nişancı tüfeği var..Etraf çok sessiz ama hiç tekin değil..çünkü mutasyona uğramış canlılar var..anomaliler heryerde..

hastanenin en üst katında teras tarafında kendime sığınak yapıyorum...1-2 hafta orada kalmayı planlıyorum...yemek gibi şeyleri eski kalmış erzaklardan falan sağlıyorum..sonra günlük etraftaki anomalileri kayda alıyorum...

yolda hep bu tip şeyler düşünüyorum..bir keresinde de oturdum bekliyorudm kafamdan hikayeler falan uyduyuroum falan..derse 10 dk geç kalmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: disturbed19

ohh sonunda :D

çok teşekkürler tEmh@

rica ederim
  • Dh içinde bulunan senaristleri ateşlediğimi düşünüyorum hadi hayırlısı bakalım msnden muhabbete geçtik.
  • Beyler zombi filmleri tavsiye ederseniz sevinirim mümkünse konusuyla birlikte anlatın
  • O zaman sizi Combat Arms EU QUARANTİNE MODE oynamaya çağırıyorum ONLİNE RPG

16 kişi var 2-3 ü zombi oluyor diğerleri kendilerine bulaştırmadan öldürmeye çalışıyor

Benimde izlemediğim Zombi filmi kalmamıştır sanırım yukarıda bir arkadaş yazmış 28 Ay sonra

diye hemen baktım fragman bir tane ama fake 3-4 zombi filmini birleştirip yapmışlar yermi zombi müptelalaları

• Ada : Zombilerin Düğünü ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.