Şimdi Ara

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
4.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesela daha demin çernobil kazası diye bir olayı okudum hayalet şehir olarak kafamda oluştu, arkadaşıma hemen yazdım oda biliyormuş sonra dedim semih böyle böyle acaba burda evrim geçirmiş insanlar varmıdır bu kazadan kurtulan zombiye dönüşmüşmüdür filan büyünce gidip buralarda avlansak ne süper olurdu demi diye filan yazdım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

Mesela daha demin çernobil kazası diye bir olayı okudum hayalet şehir olarak kafamda oluştu, arkadaşıma hemen yazdım oda biliyormuş sonra dedim semih böyle böyle acaba burda evrim geçirmiş insanlar varmıdır bu kazadan kurtulan zombiye dönüşmüşmüdür filan büyünce gidip buralarda avlansak ne süper olurdu demi diye filan yazdım hemen.

hocam sen aşmışsın ya
  • quote:

Mesela daha demin çernobil kazası diye bir olayı okudum hayalet şehir olarak kafamda oluştu, arkadaşıma hemen yazdım oda biliyormuş sonra dedim semih böyle böyle acaba burda evrim geçirmiş insanlar varmıdır bu kazadan kurtulan zombiye dönüşmüşmüdür filan büyünce gidip buralarda avlansak ne süper olurdu demi diye filan yazdım hemen.

Şimdide gidip stalker oyna,

olum tüm hayallerinle ilgili piyasada en az bir hit oyun var, niye hala burda duruyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 13 Mart 2010; 23:16:23 >
  • Aynı şekilde düşünen birini bulmak ne güzel.

Zombi filmi olsada izlesek ya. Hepsini izlediğim diye düşünüyorum. Varsa yazsan da izlesek.
  • Aynen gerçekten aynı şekilde düşünüyorum.Zombi filmlerine ve konusuna inanılmaz derecede bağlıyım.
    Arkadaşımla düşünüyoruz ara sıra, ulan bassak napardık falan.düşünüyorum yemek biticek, kurşun biticek e napıcaz.İntihar mı etsek napsak lan falan sonra düşünüyorum askeri bölge vardı illa falan böyle çok değişik oluyo
  • aynen bende zombileri hayal etmediğim bi gece yok hatta birazda drama katıyorum süper oluyor :D zombi olacağımı bilsemde yine isterdim gerçek olmasını :D ama olmuyor işte en iyisi zombi oyunlarını oynamak
  • quote:

evrim geçirmiş değil de bloodsucker ler çok can yakıyor Pripyatta..Eğer hala oynamamışsan şu üç oyunu oyna derim..tam aradığın atmofer var

Stalker: Shadow of Chernobyl
    Stalker: Clear Sky
    Stalker: Call of Pripyat

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.

Bloodsucker

• Benle aynı düşüncede olan arkadaşları görmek güzel çok mu şey istiyoruz bir sabah kalkdığımızda herşey darma duman olsun ses seda olmasın sadece rüzgarın sesini kulaklarımızın içinde hissedelim, sonra yolda dolanırken bizim gibi yaşıyan 3 5 kişiyle karşılaşalım hayatta kalabilmek için yaşam mücadelesi verelim frekans açıp birilerine ulaşmaya çalışalım sonunda ölmek olsa bile.
  • bende de var aynı hastalık
  • bildiğimiz zombi filmlerini yazsak iyi olur aslında belki izlemediklerimiz vardır

mesela yeni çıkanlardan

zombieland,dead snow,mutant günlükleri (pek zombi filmine benzemiyor ama olsun ^^ ) birde mutants var ama pek beğenmedim
  • quote:

Benle aynı düşüncede olan arkadaşları görmek güzel çok mu şey istiyoruz bir sabah kalkdığımızda herşey darma duman olsun ses seda olmasın sadece rüzgarın sesini kulaklarımızın içinde hissedelim, sonra yolda dolanırken bizim gibi yaşıyan 3 5 kişiyle karşılaşalım hayatta kalabilmek için yaşam mücadelesi verelim frekans açıp birilerine ulaşmaya çalışalım sonunda ölmek olsa bile.

Harikkaaaa Offf hayal etmesi bile süper ya..O yalnız hissi, umut, mücadele falan harika bir şey Zombi filmi var mı yakında çıkacak ???

• @ThunderVolt

Hocam pmden msn adresi alabilirmiyim.

Arkadaşlar resmen senaristlik yapıcam o dereceye geldim ya.
    İlerde bir tane zombi filmi çekersem şaşmayın yani, ama gerçekten çok güzel birşey bu tarz hayalleri kafanda kurgulamak. Mesela oturduğum ilçede teleferik var oraya bakıyorduk geçen arkadaşımla dedim ya burası var ya kornumak için çok güzel bir yer etrafını betonlarla çeviriceksin bütün İzmir ayaklarının altında sence kaç gün dayanabiliriz diye tahmin yapıyorduk sonra kendimize bir helikopter alıp orayada hava sahası kurmayı düşünüyorduk, böylece hergün havalanarak canlı kalan insanları yanımıza getirip koloni kurmak gibi.
  • Ölülerin Şafağı

Tam anlattığın türden bir film paso zombi avlıyorlar.
  • quote:

Benle aynı düşüncede olan arkadaşları görmek güzel çok mu şey istiyoruz bir sabah kalkdığımızda herşey darma duman olsun ses seda olmasın sadece rüzgarın sesini kulaklarımızın içinde hissedelim, sonra yolda dolanırken bizim gibi yaşıyan 3 5 kişiyle karşılaşalım hayatta kalabilmek için yaşam mücadelesi verelim frekans açıp birilerine ulaşmaya çalışalım sonunda ölmek olsa bile.

evet işte The Zone öyle biryer..

öyle ki etrafta hiç ses yok seda yok.sadece rüzgar ve ağaçların uğultusu.ilerden 3-4 tane mutasyon olmuş köpek koşarak geliyor..onlardan kaçıyorsun..sonra tam s.tık dediğin anda bir Stalker grubu ile karşılaşıyorsun..biri gitar çalıyor böyle..yanlarına oturup soluklanıyorsun biraz

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.

• quote:

@ThunderVolt

İlerde bir tane zombi filmi çekersem şaşmayın yani, ama gerçekten çok güzel birşey bu tarz hayalleri kafanda kurgulamak. Mesela oturduğum ilçede teleferik var oraya bakıyorduk geçen arkadaşımla dedim ya burası var ya kornumak için çok güzel bir yer etrafını betonlarla çeviriceksin bütün İzmir ayaklarının altında sence kaç gün dayanabiliriz diye tahmin yapıyorduk sonra kendimize bir helikopter alıp orayada hava sahası kurmayı düşünüyorduk, böylece hergün havalanarak canlı kalan insanları yanımıza getirip koloni kurmak gibi.

Aha balçovadamısın?

• Hatta forumda böyle bir konu açıp 4-5 günde bir kendi oluşturduğum senaryoları paylaşmak istiyorum şu anda yapabilirimde kendime güveniyorum.
  • iyice psikopata bağlamışsınız siz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

@ThunderVolt

Aha balçovadamısın?

Evet hocam Balçova'da oturuyorum.

• bende vampirler hakkında böyle seneryolar yazıyodum kafamda
  • Bende de Zombi filmi manyaklığı var.. Oyunları korkudan oynayamıyorum ama Zombi filmletini son ses kulaklıkla karanlıkta izlemesi başka oluyor bu ne tezatlıktır yahu :D

28 Ay Sonra gelsede izlesek çok geç çıkacak yafff
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.