Şimdi Ara

Zomato Gold 1 Yiyecek alana 1 Bedava yada 2 İçecek Alana 2 Bedava (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
20
Favori
85.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gİden arkadaşlar şimdi örneğin bir yemek bir de salata alınca bir yemek ve salata mı bedava oluyor yoksa sadece yemek mi bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: james254

Gİden arkadaşlar şimdi örneğin bir yemek bir de salata alınca bir yemek ve salata mı bedava oluyor yoksa sadece yemek mi bedava
    Sadece yemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %20 indirimle üye olmak için kod ihtiyaci olan PM

• Arkadaşlar abone olmayı düşünüp karar veremeyen arkadaşlar için yazıyorum. İlk çıktığı gün risk alıp abone oldum yıllık 120 tl ye. Normalde yıllık 150 tl ancak indirim koduyla 120 ye düşüyor. Goldun daha ilk bir ayı dolmadan parasını çıkarmayı başardım. Ancak şöyle bir durum var masada 2 kişi olmanız gerekiyor. Devamlı yalnız takılan biriyseniz pek işinize yaramaz almanızı önermem. Biz bir kaç mekana gittik hiç sorun yaşamadık. Gold diye ilgilenmezler diyorduk ama hiç bir mekanda böyle bir sorun olmadı. Hatta bir tanesinde şu ana kadar yediğim yemekler içerisinde en memnun kaldığım deneyim oldu. 9 farklı ülkede ve Türkiyenin çok farklı yerlerinde yemek yedim hiç bir mekandan bu kadar memnun ayrılmamıştım. Bu mekanın adı Just BBQ beşiktaşta bir mekan. Yani gold alıyorum yüzüme bakmazlar diye düşünmeyin böyle bir durum yok. 2 tane yemek alırsanız biri ücretsiz oluyor. Mesela 40 liraya A yemeği 38 liraya B yemeği aldınız B yemeğine para ödemiyorsunuz 40 lira veriyorsunuz. Yada 40 liraya 2 tane A yemeği aldınız. Bir tane 40 lira verip çıkıyorsunuz mantık bu şekilde aynı fiyatlı yada daha ucuz bir şeyde geçiyor. Ama 3 tane aldınız 80 80 20 lira mesela bu sefer 20 lirayı almıyorlar bunu bilmenizde veya sormanızda fayda var.

Meyhane tarzı bir mekana gittik burada bize goldun ana yemeklerde geçtiği mezelerde geçmediği söylendi bu işimize geldi mesela çünkü 2 ana yemek ve bir kaç meze aldık. Ana yemeklerden biri ücretsiz oldu böylece kâra geçtik. Mekanın adi fıccın , taksimde bir mekan.

Bazı mekanlarda içeceklerde bazı mekanlarda yemeklerde geçiyor yemeklerde 1+1 var yani 1 yemeğe bir yemek bedava. Içeceklerde ise 2+2 var yani 2 bira aldınız mesela 2 bira bedava oluyor.

Ancak 4 tane ana yemek söylediniz mesela 2 si ücretsiz olmuyor. Bunun için masada 2 farklı kişide gold olması gerekiyor. Eğer bir kişide gold varsa 4 yemek alırsanız 3 yemek parası ödersiniz.

Goldda 2 kişiye bir ayrıcalık şekilde kural var. Mesela 3 kişi gittiniz 2 kişide gold var 4 yemek söylediniz 2 si ücretsiz olmuyor 1 i ücretsiz oluyor. 4 kişi gittiniz 4 yemek söylediniz 2 kişi de gold varsa 2 yemek ücretsiz oluyor bu mantığı anlamanız toplu yemekler için önemli.

Özel günlerde ayrıcalıklar geçmiyor. Mesela kurban bayramında ayrıcalıklar geçersizdi. Ancak hafta sonu geçiyor sadece bayram , yılbaşı benzeri günler geçmiyor. Geçmeyen günleri zomato size uygulamadan bildiriyor zaten.

Şu ana kadar denediğim mekanlar; just bbq , fıccın , coffeetopia, metet közde döner hepsinden memnun ayrıldım bir sorun yaşanmadı gold ile ilgili.
    2 3 mekana daha gitmiştim ama bunları unuttum aklıma gelirse eklerim.

Sorunuz varsa sorabilirsiniz özel mesaj veya buradan.

150 tl yerine 120 tlden abone olmak için kod lazım olursa özel mesajdan isteyebilirsiniz

• Kahvaltıda kullanan var mı?Serpme kahvaltıda geçerli değil yaziyor ancak serpme yazmiyorsa serpme olup olmadığını nasıl anlariz,Filizler köftecisinde hızlı kahvaltı ve filizler kahvaltı var mesela bunlarda geçer mi?

Edit: işletmeye sordum kahvaltida geçmiyor dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 20 Ağustos 2019; 15:8:47 >
  • Kod aldıktan sonra istediğimiz zaman üye olabiliyor muyuz?
  • kloroflorokarbon K kullanıcısına yanıt
    Hocam açık büfede geçerli değil ve 3+ kişi için hazırlanan tabaklarda geçerli değil. Ancak restoranların farklı uygulamaları olabiliyor. Mesela bir meyhaneye gittim sadece ana yemeklerde geçiyordu mezelerde geçmiyordu. Bu aslında fiyat olarak benim işime geldi tabii. Ancak kahvaltıda geçmesi lazım. Bir sorun olacağını sanmam. Yine de bir arayıp sorarsanız kesin emin olursunuz.

• %20 indirimle üye olmak için kod ihtiyaci olan PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Hocam açık büfede geçerli değil ve 3+ kişi için hazırlanan tabaklarda geçerli değil. Ancak restoranların farklı uygulamaları olabiliyor. Mesela bir meyhaneye gittim sadece ana yemeklerde geçiyordu mezelerde geçmiyordu. Bu aslında fiyat olarak benim işime geldi tabii. Ancak kahvaltıda geçmesi lazım. Bir sorun olacağını sanmam. Yine de bir arayıp sorarsanız kesin emin olursunuz.
    Sordum kahvaltıda geçmiyor dediler.Kahvaltı alsak yan üründe geçer mi dedim onda da geçmez dediler.Filizler köftecisine gideceklere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 20 Ağustos 2019; 15:7:40 >
  • Mm&g's Burger koşuyoluna zomato gold için tek başıma gittim.

Zomato gold geçiyor mu diye sorduğum da evet tabiki geçiyor dedi.

sipariş aşamasında beklediğiniz biri var mı yoksa siparişinizi alıyım mı diye sordu. siparişi verirken masaya 1 kişi oturduğunuzda zomato gold 1kişi iken gereçli değilmiş.

masada en az 2 kişi olması gerektiği bilgilendirmesini yaptı.

Sonrasında üyelik bilgilerini okuduğumda bu bilginin paylaşıldığını ama bnm görmediğimi farkettim.

Genede siparişimi verdim ve yemeğimi yedim.

Hamburgeri güzeldi , sosları kendi yapıyorlarmış çeşit çoktu , patatesleri bence biraz daha iyi olabilirdi.

2kişi giderseniz rahatlıkla kullanabileceğim bilgisini alıp kalktım.

Gidilecek yerlere ekledim tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Meyhanelerde ,barlarda nasıl geçiyor merak ediyordum.
  • tuzla filizler koftecisi muthis bir deneyimdi.35 tllik karisik izgara tabagi bedavaya geldi.Koftesini degil de izgarasini oneririm mekanin.Bir de sorunsuz deneyim yasatan garsonlara bahsisi eksik etmeyelim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,

20 tl ücret ödemeniz karşılığında ref numaranızı kullanabilirim.

Malum fiyatlara artık zamn geldi ve yeni üyelikte sadece %10 yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

merhaba,

20 tl ücret ödemeniz karşılığında ref numaranızı kullanabilirim.

Malum fiyatlara artık zamn geldi ve yeni üyelikte sadece %10 yapıyor.
    6 aylık 80 tl ye aldım. 1 ay bedava gelecek diye 20 tl ödeyenin aklından şüphe ederim.

• Arkadaşlar meyhanede 2+2 içecek nasıl oluyor? Duble rakıda mı geçerli

• Ref verebilecek var mı?

• Arkadaşlar selamlar, birkaç sorum olacaktı. Yardımcı olabilir misiniz.

Kampanya sadece ana yemek için mi geçerli? Çorba, ara yemek, garnitürler dahil midir?

1+1 yemekte ne sipariş verdiysek, 2. kişi için aynı yemeği mi sipariş vermemiz gerekiyor?
  • careemm kullanıcısına yanıt
    Bazı mekanlar sadece ana yemekte geçerli diyebiliyor. Bazıları mekanlarda ise her şeyde geçerli oluyor.

Gitmeden zomato'dan yorumları oku, ben öyle yapıyorum.

1+1 aynı siparişi vermek zorunda değilsin.

Örnek olarak 1 porsiyon döner 30 TL, 1 porsiyon iskender 35 TL olsun. İkisini de isteyebiliyorsun. 30 TL'lik döner bedava oluyor.
  • Kod isteyen PM Atabilir

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.