Şimdi Ara

ZİZİGO %90 a varan indirim başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünler hep markasız son olaylardan sonra ben bir türlü güvenemiyorum böyle ürünlere
  •  ZİZİGO %90 a varan indirim başlamış
  • Ooo kanserojen madde alırım bi dal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 21 Ocak 2015; 11:47:13 >
  • Arow, tek benzeri zehirli teki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bot 20 lira alınır mı sizce?
  • Bu fiyat üzerinden net %90 yapsa alınmayacak yüzlerce model ayakkabı var.
    Koca ülke adam gibi bir ayakkabı firması çıkartamadı, zibilyon tane saçma sapan marka, hiç biri de beş para etmez.

• lacivert bot aldım kargo dahil 23.80 tl
  • 20 liralık botlardan aldım ama yaramaz derseniz iptal edeyim.
  • 20 tlye bot .... fena
  • Pazar mallarını %90 indirim diye satıyorlar
  • şikayet varda 2 kişi bot sünger gibi su çekti iade edememişler.birde 90 liraya almışlar
  • illah bot alacağım diyen arkadaşlar colins'de outletde 1+1 kampanyası vardı 2 çift botu kargo dahil 29 tl'ye almıştım, iş yerinden arkadaşlara 30'ar tl'den sattım bir bakın derim halen devam ediyor bildiğim kadarıyla.

http://www.colins.com.tr/urun/colins-siyah-erkek-bot-cizme-9433

• Yav arkadaş %90 indirim mi olur. İki nedeni olur, olursa da....

1- Ya o malın ederi gerçekte odur, fiyat yalandır
    2- Ya da malın kalitesi berbattır, sıkıntılıdır, sorunludur.

20-30 liraya bot aldığını sananlar, paralarını sokağa saçmaktan başka birşey yapmamışlar, yazık.
  • vay arkadaş atladım aldım ama zizigoda site üstünden iptal yokmuş mail attım bakalım ne olacak.

edit: 1 dakika içinde maile dönüş geldi. hepsiburadanın müşteri hizmetlerine alışmışım heralde hiç beklemiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver Shadow -- 21 Ocak 2015; 12:35:10 >
  • Önyargınızdan dolayı almayın tabi, millet yağmalıyor sepete atıyorsun kalmadı diyor önceki konuda da bu tarz yorumlar vardı 6 çift aldım kaliteleri iyi ve çok iyi, uymayanı arkadaşlar havada kaptı iade bile etmedim.Yine verdim 6 çift sipariş , her model zehirli olacak diye bi kaide yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen kampanya ile 2 çift aldım. Kalitesini beğendim. Yine pazarda şu kadarcılar gelmiş.

• avantajix unutmayın
    haber veren arkadaşa teşekkürler
  • haber veren arkadaşa teşekkürler 5 çift ayakkabı aldım.Beğenmediğim olursa iade ederim.
  • Geçen kampanyadan ihtiyacım olduğu için marco brachini ayakkabı aldım. Yarım bot tipi. Çok güzel. Gören illa banada al diyor. Yok bitti diyorum anlatamıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.