Şimdi Ara

Ziraat bankkart 100combo lira (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
9
Favori
30.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu puanlar nerede kullanılıyor babamın kartı var 60 lira puan var hiç bir yerde geçmiyor diyor adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bu puanlar nerede kullanılıyor babamın kartı var 60 lira puan var hiç bir yerde geçmiyor diyor adam
    Hocam maximum nerede kullanılıyorsa orada kullanabilirsiniz. Ben bir kuyumcuda kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

Hocam maximum nerede kullanılıyorsa orada kullanabilirsiniz. Ben bir kuyumcuda kullandım.

Alıntıları Göster
    teşekkürler, söyleyeyim
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Bankanın İnternet şubesinden elektrik faturasını yatırdım, o bile dahil oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bu puanlar nerede kullanılıyor babamın kartı var 60 lira puan var hiç bir yerde geçmiyor diyor adam
    shell ve a101 de geçtiği söyleniyor.
  • Kombo kartım kuryenet yüzünden 15 günde geldi. Geç mi kaldım bu kampanya için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euc2007 -- 20 Nisan 2018; 15:52:9 >
  • Arkadaşlar n11 ve Hepsiburada sitelerinde kullanılamıyor Garanti Bonus kartı girince puanları gösteriyor fakat Combo lira puanlarını göstermiyor.

• Şok ve a101 de kullan hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: zma

Arkadaşlar n11 ve Hepsiburada sitelerinde kullanılamıyor Garanti Bonus kartı girince puanları gösteriyor fakat Combo lira puanlarını göstermiyor.
    Hangi Online alışveriş sitelerinde geçitiğini öğrenebildiniz mi? Hepsiburada da geçmediğini öğrendim bende

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.