Şimdi Ara

Ziraat bankkart 100combo lira (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
9
Favori
30.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kralsın valla.. Müşteri hizmetleri halt etmiş bişey bildikleri yok. Siz olmasanız bırakıvermıstım kartı kullanmayı da.. Sanal kart oluşturdum fatura ödedim anında yüklendi. Bakalım nerde kullanabılcez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

M hizmetleriyle nasıl görüştünüz hocam? Bi türlü bağlamamışım ben.

Ziraatbank MH ile görüşebilen insanın heykeli dikilmeli.Helal hocam sana valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

M hizmetleriyle nasıl görüştünüz hocam? Bi türlü bağlamamışım ben.

Ziraatbank MH ile görüşebilen insanın heykeli dikilmeli.Helal hocam sana valla.

0850 olan numara ile ben çok kolay görüşmüştüm belki şansıma öyle denk gelmiştir

• Degerli musterimiz, Bankkart combo basvurunuz kapsaminda kredi karti limiti tahsis edilememistir. Adresinize gonderilen Bankkart combo kartinizin Banka karti ozelligini kullanabilirsiniz. B001

Basvuru yaptim.boyle mesaj geldi.Gonderilecek olan bankkart combo kartin banka karti ozelligini kullanarak hesaba 2000 tl yatirip alisveris yapinca 100 combo gelir mi ki.

• Arkadaşlar bu Comboliralarla alışveriş yapabileceğim internet sitesi var mı?

• Trafik sigortasını yaptım anında geldi 50 tl.Parama yükledim ilerde harcarım.

• Kredi kartı ödemesi yapıp lira yüklenen oldu mu

• Kart gönderdik diye mesaj gelmişti ortada kart yok hangi kuryede?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde kampanya ya katılım yapacakmışız peh. 100 tl ye 5 tl :) Hiç yoktan iyidir gene.

• eski maximum zamanından kalma sanal kartım var onu kullandım acaba dahil ederler mi 500/25 olayına yoksa iptal edip yeni sanal kart başvurusu mu yapayım

edit : sanal kartı iptal ettim bankkart combo için sanalkart oluşturmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 11 Mart 2018; 20:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

eski maximum zamanından kalma sanal kartım var onu kullandım acaba dahil ederler mi 500/25 olayına yoksa iptal edip yeni sanal kart başvurusu mu yapayım

edit : sanal kartı iptal ettim bankkart combo için sanalkart oluşturmuyor

Dahil oluyor hocam ben yaptım.

• getz63 kullanıcısına yanıt
    sanal kartı iptal ettikten sonra baktım sayılmıs fakat yeni sanal kart oluşturamıyorum asıl kartıda kullanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

ziraat Maximum ve combo sanal kart ile 1000 lirayı geçen alışveriş yaptım. 50 lira puan yatmadı. Gearbestten sanalkart ile yaklaşık 5 dolar daha alisveris yaptım anında 50 lira puan kazandığıma dair mesaj geldi ve ertesi gün hemen kullandım. Şu anda üçüncü 500ü geçtiğim halde üçüncü 25 lira puan gelmedi. Uygulamada 400 lira daha alışveriş yap 2000 lira olsun diyor. Sistem nasıl işliyor anlamadım. Bana herhangi bir kart gelmedi. Var olan sanal kartımı silip bana combo sanal kart oluşturmuşlar. Alışverişlerin çoğunu eski Maximum kart ile yaptım.

Bebek bezi, bulaşık deterjanı, bunların ikili veya üçlü paketleri ile çayların 6 lı paketleri, piyasadaki en ucuz fiyatlarla aynı oluyor. Benim aklıma gelen ve mecbur kalınca aldıklarım bunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnhsn11

Arkadaşlar bu Comboliralarla alışveriş yapabileceğim internet sitesi var mı?

GittiGidiyor ile n11 e bakabilirsiniz... Ödeme ekranına gelin. Kart bilgilerini girince kullanılabilir puan çıkıyor. Yalnız dikkat edin, benim başıma geldi. Axcess chip-para kullanırken, 2 ürün almıştım. Kart bilgileri girince puan göründü. Kullan dedim. Onayladıktan sonra baktım puan kullanmamış. Müşteri hizmetlerini falan aradım net cevap bulamadım. Sonra çözdüm. Tek ürün olacak sepette. Birden fazla olunca puan kullanmıyor... Ama kullandı görünüyor... Sonra hesap hareketlerine bakıyorsun ki hepsini karttan çekmiş...

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, tamamdır

• Ziraat maximum kartı olanlara oncelikli olarak combo kart gönderiliyor zaten.Yeni kartı kullanınca eskisi direkt iptal oluyor.Maximum kartların bankkart olacağını sanmam.

• Limitim 500, para yatırarak harcama yapsam 2000 üzerinden mi ekstre kesilir. Bazı bankalar öyle saçmalıyormuşta

• Iptal olacaktır ne zaman bilmiyorum ama

• puanları ziraat poslarında mı kullanabilecez ilerde!!

• puan kullanan var mı ?

maximum anlasmalı yerlerde combolira maximum gibi geciyor mu?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.