Şimdi Ara

Ziraat bankkart 100combo lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
9
Favori
30.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ziraat bankkart 100combo lira
    500 liraya 25 lira
    2000 e 100 lira

Sektör sınırı Yok harcama toplamı 2000 e ulaşsın yeter

Kampanya Koşulları:

16 Şubat - 15 Nisan tarihleri arasında müşterinin kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir.
    Kampanyaya internet şube, Bankkart Mobil,www.bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılım sağlanabilir.
    SMS ile katılım sağlamak için Bankkart Combo sahiplerinin KAZAN yazıp 4757'ye bankada kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
    Kampanyaya asıl kart sahibi müşteriler katılabilir.
    Müşterinin başarılı katılımı sağlandıktan sonra 30 gün içerisinde Bankkart Combo'nun Kredi Kartı uygulaması ile yapacağı alışveriş işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Örneğin; kampanyaya 15 Nisan'da katılan bir müşterinin 15 Mayıs'a kadar yapacağı alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
    Toplamda her 500 TL'lik harcamaya 25 TL, maksimum 100 TL ComboLira kazanılabilecektir.
    Kampanya katılımı öncesinde yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilere ComboLira'lar anında yüklenecektir.
    Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği maksimum ComboLira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
    Kampanyadan kazanılan ComboLira'ların son kullanım tarihi 22 Mayıs 2018'dir.
    İptal, iade, ComboLira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kampanya döneminde yapılan işlemlerin kampanya sonrasında iade edilmesi durumunda verilen ComboLira'lar geri alınacaktır.
    Müşterinin Combo Kumbara'sında yeterli ComboLira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.
    Bankkart Combo'nun ek kartları ve sanal kartları ile yapılacak işlemler Bankkart Combo'nun harcamalarına dahil edilecektir.
    Mevcut Ziraat Maximum kartlar ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir
    T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi gelip admin konunu kapatabilir.Artık şansına.
  • 500'e 25 :D ağam bizimle eğleniyi
  • Konu kapansin daha iyi cop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün ben açtıydım baktım konu yok nere gitti admin bey
  • Hakkaten neden siliniyor başlıklar, bende her açılan konuda aynı şeyleri yazmaktan yoruldum

• Bu konuda silincek ne var

• Combo puanlar nerelerde kullanılabilecek bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf07.

Combo puanlar nerelerde kullanılabilecek bilgisi olan var mı?

Yıl sonuna kadar maximum anlaşmalı heryerden kullanılabilir . Sonrasına bakacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf07.

Combo puanlar nerelerde kullanılabilecek bilgisi olan var mı?

Yıl sonuna kadar maximum anlaşmalı heryerden kullanılabilir . Sonrasına bakacağız

Çok teşekkür ederim hocam.

• Ilk 25 lirami kazandim 2 gun once.

• 1400 tl harcama yaptım 50 combo gelmed. mobil uygulamada 600tl daha harca diyor. her 500e 25 değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenavar20

1400 tl harcama yaptım 50 combo gelmed. mobil uygulamada 600tl daha harca diyor. her 500e 25 değil miydi?

Evet her 500 e 25.Harcamanizin bir kısmı provizyondaysa ondan gelmemiş olabilir

• cenavar20 C kullanıcısına yanıt
    Bir ay süre var kampanyaya katılımdan itibaren. Muhtemelen sureniz dolunca yatar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cenavar20 C kullanıcısına yanıt
    Açıklamada anında yatar diyor bence müşteri hizmetleri ile görüşün

• Ziraat bankasının bankakartı mı yoksa kredi kartıyla mı alışveriş yapmamız gerekiyor tam anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Ziraat bankasının bankakartı mı yoksa kredi kartıyla mı alışveriş yapmamız gerekiyor tam anlayamadım

Hem banka hem kredi kartı olan Bankkart Combo ile :)

• Tek seferde 2bin harcasak 100 tl gelir mi puan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu metak ediyorum

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Bende yorum yazmaya çalıştım uçmuş konu bari ben açayım dedim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.