Şimdi Ara

Ziraat bankkart 100combo lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
9
Favori
30.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Eray.

taksitli alışverişler nasıl sayılıyor deneyen var mı

farketmiyor,benim ikinci 500 TL lik alışveriş taksitliydi,anında 25 TL yattı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetten paraya donusebilecek zarar etmeyecegimiz ne alabiliriz :)

• mrt4209 kullanıcısına yanıt
    ziraat Maximum ve combo sanal kart ile 1000 lirayı geçen alışveriş yaptım. 50 lira puan yatmadı. Gearbestten sanalkart ile yaklaşık 5 dolar daha alisveris yaptım anında 50 lira puan kazandığıma dair mesaj geldi ve ertesi gün hemen kullandım. Şu anda üçüncü 500ü geçtiğim halde üçüncü 25 lira puan gelmedi. Uygulamada 400 lira daha alışveriş yap 2000 lira olsun diyor. Sistem nasıl işliyor anlamadım. Bana herhangi bir kart gelmedi. Var olan sanal kartımı silip bana combo sanal kart oluşturmuşlar. Alışverişlerin çoğunu eski Maximum kart ile yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

ziraat Maximum ve combo sanal kart ile 1000 lirayı geçen alışveriş yaptım. 50 lira puan yatmadı. Gearbestten sanalkart ile yaklaşık 5 dolar daha alisveris yaptım anında 50 lira puan kazandığıma dair mesaj geldi ve ertesi gün hemen kullandım. Şu anda üçüncü 500ü geçtiğim halde üçüncü 25 lira puan gelmedi. Uygulamada 400 lira daha alışveriş yap 2000 lira olsun diyor. Sistem nasıl işliyor anlamadım. Bana herhangi bir kart gelmedi. Var olan sanal kartımı silip bana combo sanal kart oluşturmuşlar. Alışverişlerin çoğunu eski Maximum kart ile yaptım.

Benim de aynı durum normal ziraat maximum ve combo sanal kart. 300 tl alışveriş yaptım ama olmadı sayaç işlemedi. Müşt hiz de yeni gelecek kartınızla alışveriş yapacaksınız mevcut kartla değil diyo. Anlaşılan karambole gidiyo kampanya

• mrt4209 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinin hiç bir fikri yok bence. Ben ziraat Maximum ile yaptım, bankkart uygulamasından başvurdum combo kartınız var yeniden başvuramazsnz dedi bkm sitesinde de kart köşesinde combo yazıyor diye 550 lira harcama yaptım hepsi gözüktü uygulamada ama yatmadı 25 lira aradım adam kartla ilgili bişey demedi 400 olmuş şu anda diyor 150 tl lık harcamanız uye işyeri değil dedi, şartlarda üye işyeri yok ayrıca uygulamada görünüyor siz neden göremiyorsunuz dedim yine inceledi bu seferde sizin hedefiniz 2000 tl olduğu için 2000 tamamlayınca yatacak Dedi baktım bilmiyor siz şikayet kaydı oluşturun incelensin yeniden dedim tamam dedi kapattık.

• avantis A kullanıcısına yanıt
    yumruyen kullanıcısına yanıt
    Şartlarda açıkça yazıyor zaten:

*Bankkart Combo'nun ek kartları ve sanal kartları ile yapılacak işlemler Bankkart Combo'nun harcamalarına dahil edilecektir.

*Mevcut Ziraat Maximum kartlar ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 7 Mart 2018; 22:53:50 >
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Harcamaların çoğunu ziraat Maximum ile yaptım ve 50 lira puan yattı. Şartlarda ziraat Maximum dahil değil demesine rağmen puanım yattı. İlginç bir durum. Yalnız adıma basılmış yeni bir kart var ama elime ulaşmadı .

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    25 dakikaya yakın konuştuk müşteri hizmetleri bunla ilgili bişey söylemedi. Ayrıca eski kartla yaptım yüklendi diyenler var.

Ziraat bankkart 100combo lira

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Harcamaların çoğunu ziraat Maximum ile yaptım ve 50 lira puan yattı. Şartlarda ziraat Maximum dahil değil demesine rağmen puanım yattı. İlginç bir durum. Yalnız adıma basılmış yeni bir kart var ama elime ulaşmadı .

Ziraat maximum kartınız ek kart gibi görünür olabilir ki ek kart kampanyaya dahil diyor, benim de ziraat maximum vardı banka Combo basıp göndermiş, kartı teslim aldığımda ziraat maximum kartım, uygulamada ek kredi kartı olarak görünüyordu, belki öyle bir durum vardır.

• 2000 harcadım hedefe ulaşıldı göstermesine rağmen puan yatmadı.Ziraat MAx var + Bankkart combo çıkartmışlar o da yolda.

• Hedefi gerçekleştirdim ama puan yatmadı diyenler: Sanal kartınız varsa ve combo özellikli ise bu kart ile uygulama üzerinden olsa bile bir ödeme yapın puanınız hemen yatar. Fatura yatırabilirsiniz.

• Bu kartın yada hesabın ücreti var mı ? Alanlar yenimi alıyor yoksa eski kartlar mı güncelleniyor.

• Eski kartlar güncelleniyor. Çoğu maaş müşterisi.

• Kredi kartıyla başka kredi kartını ödersek puan kazanırmıyız?

• Puanları kullamabileceğimiz bir liste vb var mı? Yani artık maxi puan değil malum. Anlaşma vs yapıldı mı bir yerlerle acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Kredi kartıyla başka kredi kartını ödersek puan kazanırmıyız?

Biri denesin bunu 😀

• Yıllık aidat ne kadar hocam?

• Arkadaşlar Ziraat mevduat hesaplarından hesap işletim ücretini tamamen kaldırdı.

Kredi kartları arasında Maximum özelliğine sahip gold kart kullanıyorum. Kart ücreti yıllık 40 tl kadar birşey olmalı.

Yalnız ziraatın kendi kredi kartları daha uygun diye hatırlıyorum.

• o degilde maximum ozeligi yok degil mi bu kartin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Puanları kullamabileceğimiz bir liste vb var mı? Yani artık maxi puan değil malum. Anlaşma vs yapıldı mı bir yerlerle acaba?

belli bir zamana kadar tum maximum anlaşmalı yerlerde geciyor diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.