Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6 aydan daha az sigortalı gözüküp krediyi kullanabilen oldu mu? 3 aylık sigorta girişim var şuanda 6 ay istendiği için başvuru yapamıyorum ama bugün ziraatteki müşteri temsilcisi kmh yapılandırma çıktı yapılandıralım diye aradı. Sigorta yetersiz diye diğerine başvuru kabul etmedi kmh ı yapılandırmak istiyor.

Edit kmh için faiz oranı 1,72 olduğunu söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bf -- 20 Şubat 2019; 17:19:10 >
  • Arkadaşlar bende bugün basvurumu yaptım,
    52₺ EFT masrafı alınacağı söylendi
    Sigortalar için de geri alınabileceği söyleniyor, hangi sigortaları nasıl geri alabilecegim hakkında bilgi verirseniz sevinirim
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bf B kullanıcısına yanıt
    Bende merak ettim şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben dün gece e devlet üzerinden mebdeinden iptal istedim. Bugün şube ısrarla aradı. Şimdi hatta mesaj attı acil geri dönün diye. 😀 Telefonu açmıyorum. Bir arkadaşa açmayın akşama iade oldu falan demiş. Şansımı deniyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Acil olan nedir anlamadım. Sözleşmede doğan hakkımı kullandım sonuçta. Banka personeli neden bu kadar ısrarla arar?

Ve garip bir olay daha var. Hesabımda 68 tl para var. Bakiye 68 ama kullanılabilir bakiye -161 görünüyor. Nasıl olur. İlginç. Adamlar ekstra bir sigorta yaptı herhalde. 😀 Şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 20 Şubat 2019; 17:33:0 >
  • ARKADAŞLAR KAMPANYA DEVAM EDİYOR MU? BİR DE PARA PEŞİN ELİMİZE VERİLMİYOR MU? BEN EYLÜL BAŞI TAKSİTLİ NAKİT AVANS ÇEKMİŞTİM 1,3 İLE . ONA İSTİNADEN ÇEKMEK İSTİYORUM. DİREKT NAKİT VERMİYORLAR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

Yapılandırdığım kredi kartını(zirat combo) tekrar harcama yapıp 1-2 gün sonra yine yapılandırma için başvuracağım.
    Gelişmeleri buradan paylaşırım.
    Bekliyoruz gelişmeleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi firsat yapiyorlar onuda tam yapmiyorlar nwymis son 4 ay sigorta full yatmaliymis neymis efendim bodron asgari ucret olmaliymis. Kardesim bu yarim gun calisanlarinda hak talebi oicakmi insan degilmiyiz part time calisiyoruz diye yararlanamiyoruz. Ihtiyacimiz varki borcdan dolayi basvuruyoruz. Benim basvurumu kaile almadi gorevli olmaz cikmaz sigortaniz tam degil geliriniz bin tl alti dedi yapmadi
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: demirdemirel

Bekliyoruz gelişmeleri

Alıntıları Göster
    Ben de beklemedeyim. Bakalım nasıl olacak.

• bf B kullanıcısına yanıt
    Bende gorevli kisiyle konusdum basvuramazsiniz sigortaniz dusuk ayda 10 gun yatiyor olmaz dediler.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 28 Şubat 2019; 18:6:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

siz yine iyiymişsiniz benim 3950 tl eksik çıktı kredi :)
    off ne anlamı kaldı o zaman ya, Allah yardımcın olsun
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yazdın ya ben başvuru yaptım 1 hafta oldu arayan soran yok

• Arkadaşlar bu eft işini son zamanlarda halledebilen var mı ? Şube çalışanı tutturdu mevzuata aykırı eft'yi benim yapmam lazım diyo. Bende diyom aç işte ziraat hesabı bana at içine mobil şubeden eft yapalım diyorum iş bankası kredi kartına , yook adam anlamıyo tutturmuş mevzuata aykırı parayı hesabınıza atamam direkt iş bankası kredi kartınıza benim atmam gerekiyor. Ne disiplinli adam çıktı mevzuatlara geeleee inşallah yaaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: cacagri

Hocam ne yazdın ya ben başvuru yaptım 1 hafta oldu arayan soran yok
    Sen arayacaksın hocam , ben başvuru yaptığımda başvuruyu alan bana kartını verdi yarın ara beni dedi sonucu söylerim , ertesi gün aradım başvurunuz onaylandı dedi. Ara şimdi iş bankasını kartını iptal et 1 hafta sonra gel dedi krediyi kullandırayım.

• Şaka gibi. 230 tl bloke koymuş şube... E devletten başvuru yaptım diyemi bloke koydu bu adamlar... Anlamadım... Adamlar resmen tehdit ediyor sanki. Sen 200 tl nin peşine düşersen sana 230 tl iteleriz der gibi. Bu adamlara benim sağlam konuşmam lazım. Canımı sıktılar. Bu şubenin işgüzarlığı sanırım. Burada örneklerini görüyoruz. Geri ödeniyor sigortalar. Böyle adamlar nelerine güveniyor anlamıyorum. Devlet memuru işini kanun çerçevesinde yapar. Biz de memuruz. Kafamıza göre iş yapamayız. Gün içinde kurumsal firma cep numarasından arıyor sms çekiyor. Rezalete bak ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 20 Şubat 2019; 23:27:16 >
  • E devletten başvurum olumsuz sonuçlandı ailem ziraat güvencesinde sigortasının iptali için. Bilginize.

ekleme: İkinci kez başvurdum ve iptal edildi. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 27 Şubat 2019; 9:29:20 >
  • Öncelikli olarak başvuracak kişiler için bazı bilgiler vereyim.
    vakıfbank kredi kartına 10.500 TL borcum vardı, önce vakıfbanka gittim %2.02 den yapılandırabileceklerini söylediler.
    ziraate başvurdum kredi onaylandı ve dün kullandım. Aylık 297 TL 60 ay olarak.

Hayat sigortası ve yanında ailem ziraat güvencesinde diye bir sigorta yapılmış.
    KKB puanım 200 dü , aylık 800 TL TEB , 550 TL iş bankası ve 1070 TL garanti bankasına ödediğim ayrıca kredilerim mevcut. 9500 TL kmh kullanımım da mevcut.
    KKB puanı ve diğer krediler bir sıkıntı oluşturmuyor diye düşünüyorum.

Diğer bankalardan 8500 Tl kredi kartım var, bunun yanında ziraat bankası da 8000 TL limitli bir kart da verdi.

Ailem ziraat güvencesinde sigortası yerine ev sigortası filan yapmazlar mı, bana da dün yapmışlar haberim olmadan. onu ev sigortasına çevirseler bari onu zaten düzenli yaptırıyorum. Bugün gidip sormayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curiolus -- 21 Şubat 2019; 11:21:30 >

• Beyler ™MEBDEİNDEN™ nedir be işe yarar

• O nasıl bi saçmalık ya. Zaten kredi direk sizin hesabınıza yatıyor. Kredi çıktığında ben direk mobil işlemlere girdim gördüm kartı. Sonrasında ziraat çalışanları bankadan eft yapbiliyor ki bu iş tam bir kazık atma. Yada kendi bilgisayarından internet bankacılığı işlemlerine giriyor sizin hesabınıza izninizle giriş yaparak eftleri yapıyor buda işlem başı 7 tl felan oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taktaktikitikitak

Arkadaşlar bu eft işini son zamanlarda halledebilen var mı ? Şube çalışanı tutturdu mevzuata aykırı eft'yi benim yapmam lazım diyo. Bende diyom aç işte ziraat hesabı bana at içine mobil şubeden eft yapalım diyorum iş bankası kredi kartına , yook adam anlamıyo tutturmuş mevzuata aykırı parayı hesabınıza atamam direkt iş bankası kredi kartınıza benim atmam gerekiyor. Ne disiplinli adam çıktı mevzuatlara geeleee inşallah yaaa.
    Benim arkadaşıma da kadın tutturdu ben atacağım diye. Karşısında oturan beye ben yaptırdım 2 hafta önce ona sor oluyor diyorum yok ben almam o riski diyor. Zorla 150 tl alacak ekstra.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.