Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba kredi islemini ziraata gidip ordan sadece halledebiliyormuyuz ? İlk zamanlar diğer bankalardan belge alinacak tarzi birşeyler görmüştüm.Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ydemir95 kullanıcısına yanıt
    diger bankalardaki evrak zorunlu degil. Sistemde ne gorunuyorsa (findekste) ona gore kredi degerlendiriiyor.tabi gelir belgesi vs diger evraklar isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 17 Şubat 2019; 16:31:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan Maaş bordrosu dışında başka ne isteniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 17 Şubat 2019; 16:34:44 >
  • umut2012 U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Maas badrosu dışındaki evraklar neler bilginiz var mi ?

• @ydemir95
    Son e-devler sgk dökümü ile birlikte son 3 aylık bordro ve bu bordro da yer alan imza yetkilisinin sirküleri...

Bende Enpara,HSBC ve Axess kartlarımı kapatıp 38.000 civarında krediyi 24 ay x 1880 TL taksit üzerinden aldım.
    Diger 2 banka kartlarımı 2 günde kapattı ama baş belası Akbank 7 günü doldurdu ve akabinde ön onayı alınan krediyi
    hesaplara transfer ettik...
  • Arkadaşlar, 7 şubatta ziraate basvurduk. Aynı gün yapı kredi world kart icin telefon edip kapatma-iptal talebinde bulunduk, karti da kestik attik. 15 subat yani cuma gunu ziraati aradik, "hala kapanmamiş, sisteme duşmemis dedi.
    Yarin ise yani 18'i kartin son ödeme tarihi... bu kapatma, kredi işi yarina yetişmezse ne olacak? Borcu yatirmadiğimiz için ekstra faiz, takibe duşme vb olur mu?

• Ben son ayin Maas bodrosunu ve detayli sgk hizmet dokumunu e devletten cikararak gitmistim.birde is yeri imza surkusu lazim. (benim is yeri vermedi, ziraat bankasi subesinde mevcut bizim diyerek varmista banka sıkıntı etmedi) dedigim gibi ekstre veya diger bankalarla ilgili herhangi bir dokuman zorunlu degil. Tabi kredi onaylanirsa sonrasinda kapattirdiginiz kartlarin numaralari lazim olacak.Su ana kadar sisteme yansiyan ne kredi karti borcunuz var ise ona gore gelirinize findeks puaniniza gore verip verilemeyecegini soyluyorlar zaten. En onemli iki sey geliriniz iyi olmasi(odeme dengesi) ve cok sayida diger bankalara basvurularin gozukmemesi. Findeks puani cok ta etkisi yok anladigim kadariyla.sansinizi deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 17 Şubat 2019; 19:34:18 >
  • sedkorn S kullanıcısına yanıt
    Hiç bişey olmaz sadece günlük faiz oluyor. Kredi süresi 30 gün.

• Metalurjist19 kullanıcısına yanıt
    Açmadım yarın açalım

• ziraat bankası çalışanı sağolsun, kredi kartlarına fazla para yatırmış. fazla yatırılan tutarda KMH hesabından çekilmiş. akbankı aradım aynı gün yatırdı fakat iş bankası 10 gündür oyalıyor bugün tekrar aradım şubeye gidin dedi. resmen 10gün boyunca parayı ipotek ettiler oyalayarak. bende bugün tam 10 yıl sonra işbankası vadeli hesabımdaki tüm parayı akbanka taşıdım. enayi gibi beklettiler 10 gündür haysiyetsizler.

• Bu ferdi kaza sigortası e devlet üzerinden hangi şekilde iptal ediliyor. Mebdein dediğiniz şey nedir

• ferdi kaza ile ilgili Ziraat için e devletten 12.02.2019 da başvurdum herhangi bir dönüş olmadı e devletten talebim kapatıldı bilgisi geldi cevaplandı ama cevap yok.
  • Başvuruyu edevletin hangi kanalından yaptını

• Kredi yapılandırması konusuyla ilgili bilgi var mı arkadaşlar?
  • jamesdean1888 kullanıcısına yanıt
    Bende senle aynı gün başvuru yaptım hala ses yok irtibatta kalalım hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

Kredi yapılandırması konusuyla ilgili bilgi var mı arkadaşlar?
    +1

• musti2004s M kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla alakalı birkaç bankayla görüştüm suan herhangi bir bildiri gelmediğini söylüyor (ziraat, vakıf, halk)
    Kendi bankam 2.40 faiz oranıyla yapılandırabilecegimi söyledi 60 aya kadar ama borçum 2 katına çıkıyor.

• Duratorq_ kullanıcısına yanıt
    bende işbankasının borcunu ödemiyorum onları bekletiyorum hocam :)
    benim de kredi eksik çıktı ziraattan ,işbankasına 4 bin açık kaldı.
    ödememi bekliyorlar 10 gün oldu :)
  • cacagri kullanıcısına yanıt
    hocam ziraat mevzuyu hiç cevap vermeden kapatma çabasında sanki. Ama aynı zamanda başvuru yapıp parası yatanlar da var bu işin bir sonraki adımı ne olabilir?ne yapabiliriz bilemiyorum
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    nickin hakkını iyi vermişsiniz hocam

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.