Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vakıfbank mobil uygulamasında işlem nasıl yapılıyor tarif eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gepe

Hocam vakıfbank borcunu bankaya gitmeden mi mobil üzerinden hallettiniz? Yoksa başvuruyu bankadan yapıp mobilden mi sonuçlandırdınız.
    Hocam bankaya gidiyorsunuz. sadece imza için ivir zivir işlemi yok. görevli kart borcunu ekranda görüp kaç ay istiyorsanız o kadarlık krediyi onaylamak için vakıfbank mobil uygulmaya onay için gönderiyor. sizde onayliyorsunuz. sıfır imza yani. ama bankada tanıdık varsa tlf ile arayın o işlemi yapsın siz tlf dan onaylayin bankaya gitmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadi_33 -- 13 Şubat 2019; 19:40:28 >
  • sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Ziraat Bankası
    Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Kredi Tutarı7.800 TLVade24 AyAylık Ödeme381,32 TLFaiz Oranı%1,10Faiz Tutarı1.351,59 TLDiğer Masraflar40,95 TLToplam Ödeme9.192,54 TL

Olması gereken aslında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Normal kredi mi çektiniz vakıf kendi kartını yapılandırıyor diye biliyoruz

• Arkadaşlar bugünde eşimin 3 kartı için krediyi kullandık.
    24.450 kredi için hayat, ferdi kaza, eşya sigortası yaptılar. Kredi kartı ve otomatik ödeme talimatıda yaptılar. Ben pazartesi eft ye para ödememiştim ziraatlere yazı gelmiş eft parası alın diye ilgilenen arkadaş sizin bireysel hesaba girelim eft yapalım dedi 3kart için 7 şer tl ödedik. İşlemler tamamlandı.

• cacagri kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam.
    bana kitledikleri 55 er lira aklıma geldi yine siz 7 şer tl diyince :D

bu sebepten kızdım ziraatin ferdi kazayı iptal ettirip ak sigortadan yaptıracağım.dün başvurdum iptali için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Towa

Merhabalar başımızdan şöyle bir olay geçti bu süreçte bilgilendireyim dedim sizleri de.
    Annem hali hazırda emekli maaşını zaten Ziraat'ten alıyor. 2 Gün önce yapılandırma için başvurduk ve hemen onaylandı. 1500-2500 arası limitli 4 kart toplam 7000 tl falan. Abimle biz kullanıyoruz zaten kartları da. Fırsat varken değerlendirelim dedik. Axess kartını iptal etmek için aradık 1500 tl limitli karta önce 100, sonra 150, en sonunda 225 lira chip para önerdiler 6 ay kapatmama sözünü. İstemiyoruz dedikçe arttırmaya devam ettiler. Talebimizi verdik. 2 saat sonra tekrar aradılar 400 tl chip para önerdiler. Dedim dalga mı geçiyorlar acaba. 1500 limitli kart zaten. Yok dedik kapatın. Bugün tekrar aradılar limitinizi 8000 tl yapalım + kapatmama sözünüze 400 tl chip para. Hali hazırda zaten 1 ay önce de 100 lira chip para almıştı annem 6 ay söz verip. Yine istemiyoruz dedik, bu sefer Axess ile ortak limitli Free vardı hiç kullanmadığımız. Onu kapatmayalım o zaman ona tanımlayalım bu olanakları dediler. Delirmişler resmen
    4000 TL limitli 2 yıldır aktif kullandığım kart için 50 TL teklif ettiler geçen ay. kart kapamalar çok fazla olunca teklifi de coşturdular demekki. bana 400 TL chip para teklif etselerdi bırakın 6 ayı 6 sene bile kullanırdım axessi

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Senin müşteri temsilcisini dövmek lazımda işte neyse. Bende direk iptal için başvurdum ya

• Şu an güncel borç üzerinden kredi çıkıyor mu?

• Vakıfbank güncel borcu 36 aya kadar 1.10 ile yapılandıracağını söyledi.

Güncel borç için 36 ay sonrası yok bizde dedi.

Daha önce yapan var mı ?_
  • (Hayat değil) ferdi kaza ve eşya sigortaları için e devlet şikayetinin Üzerine 10 gün geçti bugün şubeden arayıp iptal olmuyor demişler. Bddk’ya şikayet edeceğim bu ahlaksızları.

• e - Devlet üzerinden yaptığım sigorta iptali için başvuruda bugün 3. gün. az önce mesaj geldi iptal olmuştur diye. hesabı kontrol ettim para yatmış. haber veren arkadastan Allah razı olsun. tskkrlr

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonim A.Ş

Normal kredi mi çektiniz vakıf kendi kartını yapılandırıyor diye biliyoruz
    Hayır 1.10’dan yapılandırma kredisi. Bonus ve vakıf world kartımı yapılandırdım.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam onu sormadım vakıfbank kendi kartlarını yapılandırıyo sadece diye biliyoruz ama dizin vakıfbank kartı yerine diğer kartları yapılandırmışınız mevcut kredi abonesi olduğunuz içinmi böyle yada vakıfbankka artık diğer kartları yapılandırıyor mu diye sourıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonim A.Ş

Yok hocam onu sormadım vakıfbank kendi kartlarını yapılandırıyo sadece diye biliyoruz ama dizin vakıfbank kartı yerine diğer kartları yapılandırmışınız mevcut kredi abonesi olduğunuz içinmi böyle yada vakıfbankka artık diğer kartları yapılandırıyor mu diye sourıyorum
    Dediğim gibi bilgim yok ben hem garanti bonus, hemde vakıf world kartımın toplam borcunu yapılandırdım. Kartları da kurup attım. Sadece enpara kredi kartım kaldı onu da yapılandırıyorlardı fakat istemedim. Vakıf’tan ev kredim ve ihtiyaç kredim vardı zaten önceden. Üstüne bu eklendi.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Ziraat sigorta müşteri hizmetine şikayet kaydı açtın mı hocam

• Hayat ve Ferdi kaza sigortası iptali için e devletten kayıt açtım 1 hafta oldu hala bir ses yok. Başka yapılacak birşey varmı ? Beklemelimiyim iade alan arkadaşlar bukadar uzun sürebilirmi?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.