Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Vakıfbank’a gittim. Bonus ve vakıf world kredi kartlarımın toplam borcu olan 13500₺ krediyi çektim. 18 aylık ödeme planı yaptım. Mevcutta 1650₺ ödedim konut ve 1695₺ ödediğim ihtiyaç kredimin üstüne 838₺ de bu eklendi. Aylık 4000 lirayı aşan bir kredi borcum oldu 750₺ civarında masraf çıktı sigorta vs. Kartları da kırıp attım artık kart filan almayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tekrar merhaba. Ferdi kaza sigortasını iptal edebilmek için başka bir sigorta yapılması gerektiğini söylüyor banka.

Sadece hayat sigortası ve otomatik ödeme talimatı ile krediyi kullananlar acaba iptal sürecinde neler yaşadı? Bes, dask vs kullanmadan mı iptal ettiler Ferdi kaza sigortasını. Banka aradığında size ne söyledi?

• 29000 tl kredi kullandım. 60 ay, 725 tl aylık ödeme
  • Arkadaşlar krediyi 36 ay veya daha uzun süre çekip 1 yıl geçtikten sonra yapılandırabiliyormuyuz acaba hiç konuşan oldumu?
    Örneğin 60 ay çekip 1 yıl sonra aylık ödemeyi yükseltip 2 yıla düşürmek gibi
  • Kart değil de normal kredi yapılandırılmıyor mu?
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    Normal kredinizi yapılandırabilirsiniz ama bu kampanya koşullarından faydalanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oryzz

Arkadaşlar tekrar merhaba. Ferdi kaza sigortasını iptal edebilmek için başka bir sigorta yapılması gerektiğini söylüyor banka.

Sadece hayat sigortası ve otomatik ödeme talimatı ile krediyi kullananlar acaba iptal sürecinde neler yaşadı? Bes, dask vs kullanmadan mı iptal ettiler Ferdi kaza sigortasını. Banka aradığında size ne söyledi?
    banka ile niye muhatap oluyorsunuz ki ? e-devletten şikayetinizi iletin 30 gün mebdein den cayma talep edin bitti gitti. beni de 2 gün aradılar açmadım bu sabah hesabıma iade yaptılar.
    türkiye de kredi çekerken krediye bağlı hayat sigortası dahil tüm sigortalar zorunlu değildir. krediye bağlı hayat sigortası hariç hepsini çok kolay krediye bağlı olanı bir tık zorla iptal edebilirsiniz.
    krediye bağlı olanı iptal etmenizi tavsiye etmem hayat kurtarabiliyor

yok 4 lü yapıcaz yok talimat alıcaz ıvır alıcaz zıvır alıcaz inanmayın.

• Finansbank kredi kartını yapılandırmıştım 8 şubat cuma günü Ziraat toplam borcu yatırdı fakat Finansbank tan 2.300 tl erken kapama iadesi almam gerekiyor her gün aramama rağmen hala parayı yatırmadılar. İade için başka hangi yolu izleyebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Finansbank kredi kartını yapılandırmıştım 8 şubat cuma günü Ziraat toplam borcu yatırdı fakat Finansbank tan 2.300 tl erken kapama iadesi almam gerekiyor her gün aramama rağmen hala parayı yatırmadılar. İade için başka hangi yolu izleyebilirim?
    Benimde erken kapamadan kaynaklı 1300tl alacağım vardı 2 hafta sonunda yatırdılar hesabıma. sizde inatla her gün arayın acil notu bırakın yatıracaklar merak etmeyin. Başka yolu yok ısrarla arayıp sorgulatmaktan başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

Arkadaşlar krediyi 36 ay veya daha uzun süre çekip 1 yıl geçtikten sonra yapılandırabiliyormuyuz acaba hiç konuşan oldumu?
    Örneğin 60 ay çekip 1 yıl sonra aylık ödemeyi yükseltip 2 yıla düşürmek gibi
    Benim şube yetkilisi ziraatte ki erken ödemelerin 3. sünde yapılandırma yapma imkanınız var demişti. Mesela benim ödemem 745tl, örneğin 3 defa üst üste ayda 3000 tl ödersem yapılandırma imkanı sunuyorlar size ve faiz indiriminden yaralanmış olacaksınız. Bu ayda 1000 tl içinde gecerli
  • Finansbank fazla ödeme iadesi için aradım. Kredi kartımdan hesabıma iadesi anında yapıldı.

• Geçen ay vakifbanktan faydalanacaktim ama gittiğimde asgarisini ödemiştim kartın 4k, kalanı hallediyorlardi. Ondan vazgeçtim şimdi toptan ziraatten faydalanmak istiyorum, ziraat o an gittiğimizde ki borç üzerinden kullandırıyor değil mi krediyi? Vakıfbank Ocak a kadar olanları katıyor sadece , işime gelmedi öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar e devletten başvuru yapın. Şimdi bankadan geldim.e devletten olunca direk iade alıyorsunuz.
    Orada ki çalışan uygun kredi çekiyoesunuz diyor. ;) yani neden şikayet ediyorsunuz diyor:)
    Hesabıma 3 gün içinde Ferdi eşya sigortası yatacak :)

• Ing bankın kredi kartı müşteri hizmetlerini aradım biz kapattık diyor. Hatta mobil bankacılıkta ta kart görünmüyor ama sisteme yansımamış. Findeks raporu sorgulattım ceptetebden hala acık görünüyor. Aynı gün kapattığım axess paraf ve finans 7-10 gün içinde kapanmış görünüyor. Şaka gibi

• Merhaba arkadaşlar.
    ziraat bana ferdi kaza sigortasını 298 tl ye yapmıştı.
    şimdi sigortacımla görüştüm.
    120 bin tl teminatlı ferdi kazayı 152 tl ye yaparız dedi.
    o yüzden ziraatin ferdi kaza sigortasını iptal ettireceğim e devletten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

Geçen ay vakifbanktan faydalanacaktim ama gittiğimde asgarisini ödemiştim kartın 4k, kalanı hallediyorlardi. Ondan vazgeçtim şimdi toptan ziraatten faydalanmak istiyorum, ziraat o an gittiğimizde ki borç üzerinden kullandırıyor değil mi krediyi? Vakıfbank Ocak a kadar olanları katıyor sadece , işime gelmedi öyle
    Artık vakıfbank ta güncel borc üzerinden işlem yapıyor hocam. tek sorun kendi kredi kartına yapıyor. ben vakıf kartımi 10 dk gibi bir sürede hiçbir ekstra sigorta olmadan imzasız , vakıfbank mobil uygulama üzerinden sadece onay ile hallettim. dün de ziraat ten diğer kartları yaptım ama inanin bin pişman oldum. yapabilecekleri bütün sigorta lari + eft ücretini sağolsun itirazlarıma rağmen kestiler. kağıt uzerinde 1.10 olan faiz 1.42 ye denk geldi. en az 100 sayfa evrak imzaladım. oraya buraya teslim aldım onayliyorum tarzi cümleler yazmaktan gina geldi. 1 saat ten fazla sürdü işlem. e devletten sigortalari iptal için başvuru yaptım. onları bekliyorum ama inanin bin pişmanım. çok zorda degilseniz hiç bulaşmayın derim ben.

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için, güncel borç üzerinden olduğunu bilmiyordum Vakıfbank'ta. Asıl borcum Vakıfbank üzerinde zaten , diğerlerini aracımı sattığımda kapatacağım, yani umarım :)
    Dediğiniz gibi mecbur değilse bulaşmamalı insan ama şu an mecbur olma noktasındayım. İmza atmaktan sıkılmam da ek masraflar çok sanırım. Özel olmazsa ne kadarlık bı meblağ için ne kadar ek masraf çıkarttılar. E-Devletten itiraz edip ne kadarını geri alabilecegimizi öğrenmiş de olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar başımızdan şöyle bir olay geçti bu süreçte bilgilendireyim dedim sizleri de.
    Annem hali hazırda emekli maaşını zaten Ziraat'ten alıyor. 2 Gün önce yapılandırma için başvurduk ve hemen onaylandı. 1500-2500 arası limitli 4 kart toplam 7000 tl falan. Abimle biz kullanıyoruz zaten kartları da. Fırsat varken değerlendirelim dedik. Axess kartını iptal etmek için aradık 1500 tl limitli karta önce 100, sonra 150, en sonunda 225 lira chip para önerdiler 6 ay kapatmama sözünü. İstemiyoruz dedikçe arttırmaya devam ettiler. Talebimizi verdik. 2 saat sonra tekrar aradılar 400 tl chip para önerdiler. Dedim dalga mı geçiyorlar acaba. 1500 limitli kart zaten. Yok dedik kapatın. Bugün tekrar aradılar limitinizi 8000 tl yapalım + kapatmama sözünüze 400 tl chip para. Hali hazırda zaten 1 ay önce de 100 lira chip para almıştı annem 6 ay söz verip. Yine istemiyoruz dedik, bu sefer Axess ile ortak limitli Free vardı hiç kullanmadığımız. Onu kapatmayalım o zaman ona tanımlayalım bu olanakları dediler. Delirmişler resmen

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Hocam vakıfbank borcunu bankaya gitmeden mi mobil üzerinden hallettiniz? Yoksa başvuruyu bankadan yapıp mobilden mi sonuçlandırdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

Teşekkürler bilgilendirme için, güncel borç üzerinden olduğunu bilmiyordum Vakıfbank'ta. Asıl borcum Vakıfbank üzerinde zaten , diğerlerini aracımı sattığımda kapatacağım, yani umarım :)
    Dediğiniz gibi mecbur değilse bulaşmamalı insan ama şu an mecbur olma noktasındayım. İmza atmaktan sıkılmam da ek masraflar çok sanırım. Özel olmazsa ne kadarlık bı meblağ için ne kadar ek masraf çıkarttılar. E-Devletten itiraz edip ne kadarını geri alabilecegimizi öğrenmiş de olurum.
    7.800 kart borcu için masraflar dahil 9500 lira geri odemesi oldu 24 ay için. maseaflari da krediye dahil ediyorlar millet uyanmasin diye. sadece eft ucretini pesin istediler.149 lira azg sigorta+79 lira eşya sigortasi + 40 lira Kredi kullanim komisyonu+35 lira hayat sigortasi+ 55 lira eft ucreri+ziraat kredi karti+ 2 tane otomatik ödeme talimatı aldılar. 149 ile 79 için e devletten iade için itiraz ettim umarım yatar yoksa öyle göründüğü gibi 1.10 değil aslında kredi. denize düştük yilana sariliyoruz muhabbeti işte. yoksa sırf o evraklarla ugrasmamak için suan 1.99 olan kredi kartı taksitli avans kullanılabilir bana göre

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.