Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.252.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet oluyorsa bilgilendirin burayı,bende yarın gıda cem metro ya,ayrıca taksitte yapması lazım sonradan ziraat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spdial S kullanıcısına yanıt
    Nefes aylarını ben yeni keşfettim, son ödeme 17 sinde, ben 15 inde ekstrenin yarısını ödersem, hemen nefes ayı için başvuru yaparsam bu 2 günlük süreçte oluyor mu?
    Yani başvurur başvurmaz nefes ayı olayı geçerli oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de hiç kullanmadım bu nefes aylarını da, bu ay lazım olacak sanırım. Şartlarda faiz indirimi yazıyor ama hiç faiz alınmıyor sanırım değil mi arkadaşlar?

• Harbiden bu nefes aylarını kullanan ayrıntılı anlatırsa çok makbule geçer, benim bu ay ekstrem 25.000 mesela, 12.500 i ödesem, hemen nefes ayı kısmına başvursam herhangi bir provizyon dönemi oluyor mu?
    15i maaşı 17 si son ödeme tarihi çünkü.
    15 inde yarısını ödeyip direk başvurdum diyelim hemen işleme alınıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    Yarısını ödeyin uygulanmadan başvuru yapın tamamdır. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Zaten orda faiz indirimi yüzde 100 yazıyor. İşlem tamamlandı onaylandı gibi bir uyarı vermiyor ama bu şekilde oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Araç sigortasını tek çekim çektirsem uygulamadan ücretsiz 3 4 taksit yaptırabilir miyim?

• cLk kullanıcısına yanıt
    gecen yil sigorta 3 e boluyordu ben tek geçtim ve sonradan 6 taksit yapmistim.bu sene şirket 6 ya böldüğü ziraatde 4 taksit yapacagi icin denemedim.
    son durumu bilmiyorum ancak yasaklu sektor degil 250 ustunu 4 e bolmesi lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yakın zamanda pasaport değerli kağıt bedeli ödeme işlemi yapıp sonradan taksitlendiren oldu mu ? şikayetvar da birisi taksitlendirme yapamadım demişte. 180 tl ödenecek ücret. artık 200 tl ve üzerine taksitlendirme yaptıklarını söylemişti sanki bir müşteri temsilcisi. en para da da pasaport bedeli ödeme kısmı yok.

edit: sonradan taksitlendirme yapmak için alt sınır 250 tl imiş.

Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]
    Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]www.bankkart.com.tr
    Sonradan İşlem Taksitlendirme | Kredi Kartı Özellikleri | Kart Özellikleri | Bankkart
    https://www.bankkart.com.tr/kart-ozellikleri/kredi-karti-ozellikleri/sonradan-islem-taksitlendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 13 Aralık 2021; 11:7:17 >
  • cLk kullanıcısına yanıt

sanırım tek çekimde peşin ödeme indiriminiz var. yoksa zaten trafik sigortasında firmalar taksit yapıyor.

sigortacınız tanıdıksa tek çekim işlem yaptırın olup olmadığını kontrol edin.

• erka1907 kullanıcısına yanıt

Sigortam nette 800 TL çıkan sigortayı 700 TL ye tek çekim yaptırdım. Uygulamadan 4 taksit oldu.

• Yeni yıl kampanyası gelmiş oran %5 toplamda 3000/150 kısaca bu ifadeyi sevmesem de forum tabiri ile çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 13 Aralık 2021; 19:29:50 >
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]
    Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]www.bankkart.com.tr
    YENİ YIL ALIŞVERİŞLERİNİZE 150 TL BANKKART LİRA | Diğer Kampanyalar | Kampanyalar | Bankkart
    https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalar/yeni-yil-alisverislerinize-150-tl-bankkart-lira
    • İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılması gerekmektedir.

Biz 3 yıldır üye işyeri neresi çözmeye calısıyoruz, bu departmana galiba yeni bir yönetici atandı, işbankası maximum dan kalan üye işyeri listesini güncel sanıyor. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 13 Aralık 2021; 19:32:24 >
  • dede06 kullanıcısına yanıt

Güzelim kartı bitirdiler; ilk çıktığından beri maaş müşterisiydim kullanıyorum bu kartı, efsane alt limitsiz 12 taksit vardı ve 5 kredi kartım varken cebimde sadece Zi̇raat kartımı taşıyordum, hadi bugün de 100 lira üzerine 6 taksit devam etseydi bari o da kalktı, şimdi kenarda duruyor yazık oldu güzelim karta..

Kampanya zaten kötü bir de üye iş yeri şartı koymuşlar dalga geçer gibi. Kuyumcu kuyumcu gezip ziraat üyesi misiniz abi %5 kampanya var da eheheee mi diyeceğiz? İşim olmaz.

• Karacadan 357 tl lik alişveris yaptik taksitlendirme cıkmadi.Eskiden herseye cıkiyordu bir tek ertele cıktı.Neden böyle sizce?

• linksiz kullanıcısına yanıt

Ziraat taksit kampanyasini bitirdi sayılır çoğu sektör geçerli değil.

• Beyler bilmediğimden soruyorum 50 Bankkart lira var hesabımda bunu internetten nasıl kullanabilirim böyle birşey mümkün mü

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt

Turna'da kullanabilirsiniz.

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

n11,hb,gibi online alışveriş puan kullanım yeri yok.seyahat için turna uygulamasında kullanıldığı söyleniyor.

fiziki olarak ilk mesajda işyerleri listesi var.

• En iyisi kartı kapatmak. Boşuna limit işgal ediyorlar.

• fotografya kullanıcısına yanıt

+1

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.