Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.689
Cevap
509
Favori
1.257.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trendyol ve boyner den az once alisveris yaptim, ayin sektorune girdi. :)
  • iyi günler, igdaş-doğalgaz faturamı ödesem sonradan taksit yapabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ulisis

trendyol ve boyner den az once alisveris yaptim, ayin sektorune girdi. :)

Normal alış veriş yaptınız değil mi?

Cüzdan yüklemesi değil?

Cüzdan yüklemesi en son "çok reyonlu mağazalar" olarak görünüyordu zira.

• quote:

Orijinalden alıntı: rusen_orhon

iyi günler, igdaş-doğalgaz faturamı ödesem sonradan taksit yapabiliyor muyum?

Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shutterbug kullanıcısına yanıt
    ewet normal alisveris
  • shutterbug kullanıcısına yanıt

Trendyol cüzdana para yükleyerek yapılan alışveriş "ayın sektörü giyim" kampanyasına dahil oldu. Anında TL puan yüklendi.

• Merhaba , kredi kartımda 270 TL artı bakiye vardi. 273 TL ilk alışveriş yaptim. Ama borcum 270 TL gözüküyor . 3 TL olması gerekmiyormu. Bu gece hesap kesilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanabana -- 2 Mayıs 2021; 23:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Trendyol cüzdana para yükleyerek yapılan alışveriş "ayın sektörü giyim" kampanyasına dahil oldu. Anında TL puan yüklendi.

Zaman ayırıp yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rusen_orhon

iyi günler, igdaş-doğalgaz faturamı ödesem sonradan taksit yapabiliyor muyum?

Faturayı FastPay'den öderseniz sonradan taksit çıkar. Benim o şekilde yaptığım ödemelerin tamamında taksit çıkıyor. Ödeme ekranında FastPay yazdığı için kurum fark etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanabana

Merhaba , kredi kartımda 270 TL artı bakiye vardi. 273 TL ilk alışveriş yaptim. Ama borcum 270 TL gözüküyor . 3 TL olması gerekmiyormu. Bu gece hesap kesilecek.

Var mı ? Fikri olan

• cihanabana kullanıcısına yanıt

Bakınız limitinizden 3 TL eksilmiş. Ekstre kesilince ödemeniz gereken ücret 3 TL olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaky

Bakınız limitinizden 3 TL eksilmiş. Ekstre kesilince ödemeniz gereken ücret 3 TL olur.

Teşekkür ederim dediğiniz gibi oldu

• Bankkart puanlar hangi marketlerde geçiyor güncel olarak kullanan var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Madik1903 M kullanıcısına yanıt
    A101

• Madik1903 M kullanıcısına yanıt
    ilk mesaj guncel tutulmaktadır.

• Bi petrolüm var market posundan puanı çekip nakiy veryiyo pompacıya ver diye bende zaten yakıt almamıs olıyorum parayı cebeee indiryorum
  • Arkadaşlar 5000 tl üzeri sonradan taksitlendirme yapan var mı? Uygulamada 100-5000 arası diyor gerçi ama belki yapan olmuştur..

• ziraat mobil e yine saldiro var galiba,ilave sms gonderiyor ama yine oturumu açmıyor

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Maaş müşterisi değilim ama ona işimle alakalı ona benzer bir şey söz konusu. Müşteri tanımlaması olmuyor bizde platin kart ayrı dedi temsilci. Kesin bilgi olmamakla birlikte maaş müşterisi içinde normal kartları ücretsiz olup platin kartları ücrete tabii olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

Maaş müşterisi değilim ama ona işimle alakalı ona benzer bir şey söz konusu. Müşteri tanımlaması olmuyor bizde platin kart ayrı dedi temsilci. Kesin bilgi olmamakla birlikte maaş müşterisi içinde normal kartları ücretsiz olup platin kartları ücrete tabii olabilir.

Bizim biraderde vardı Platin kart ondan sordum. 2. sene bir ücret yansımamış.

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.