Şimdi Ara

Zıplama Tekniği (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.443
Cevap
9
Favori
310.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dubai:S.ben ve dubai.karıstırdın heralde
  • Merhaba ben seyma yeni üye oldum bu siteye bana boy uzatma konusunda yardımcı olabilecek bi kişi varsa lütfen beni eklesin seymaunal_377@hotmail.com lütfen yardımcı olun yoksa su gencecik yasımda boy yüzünden kafayı tırlatcammm
  • beyler ben 1.80 boyunda yım ve normal bı potanın cemberıne degemıyorum aır alert ıe baslayalı bı hafta sankı ılerleme var gıbı zıplamamda bı de bu aır alertte bolum olayı var o ne oluyo

bu arda calf hareketı dedıgınız olay ne acaba

baska zıplamamı arttırmak ıcın ne yapmalayım
  • ben sadece parmak ucumda in çık yaptım 1.87 yım ve olay buhttp://www.youtube.com/watch?v=XU_-v_T-MEc antalyada beachpark ta 1 inci oldum 2005 te burderking de smaç kaçırdım diye 2.
  • allah allah kimdi dubaiye gitcek olan:s
  • airman26 süper yaa.sen sadece o hareketi yaptığından eminmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkyyy

beyler ben 1.80 boyunda yım ve normal bı potanın cemberıne degemıyorum aır alert ıe baslayalı bı hafta sankı ılerleme var gıbı zıplamamda bı de bu aır alertte bolum olayı var o ne oluyo

bu arda calf hareketı dedıgınız olay ne acaba

baska zıplamamı arttırmak ıcın ne yapmalayım

air alert 1 haftada fayda etmez...kendi videosunda da diyor,aksine ilk 11gün düşüş olabilirmiş...
  • arkadaşlar bu aır alert te ınc atlama var o nasıl oluyor
  • hadi arkadaşlar ınc zıplama ne oluyor hiç anlamadım acil yazın
  • arkadaşlar ersanna en genç oyuncu sıralamaqsında oy verelim
  • Ben buraya vidyomu koycam ama nasi yapcaami bilmiom biri yardim etsn plzz
  • ya şımdı beyler sıplamagı gelıştırmek ıçıcın aır alet mı yapmamız lazım yoksa ıp atlamakmı benıma rkadas 1.78 boyunda hergun 50 ıp atlıyo potaya dokunuyo aır alert burda yaygın dııl bı yardımcı olundaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: josh smith

Ben buraya vidyomu koycam ama nasi yapcaami bilmiom biri yardim etsn plzz

videonu www. HEMEN PAYLAS .COM a upload et lınkı yaz
  • boyum 176 cm kilo 55 kafam 2.40 a kadar gidiyor.ne kadar calıssam smacı koyarım?
  • air alert işlerine sezaiagbi bakıyor
  • benim yaşım 12 yaklaşık 40 cm zıplıyorum basketbolu çok sık oynuyorum kahvaltıda ve yatmadan önce 2 bardak süt içiyorum bide bendee air alert 3 de var sizce onu yapiimmi yoksa yapmiimmi hani yaşım biraz küçük ya o yüzden bu arada boyum 1.50 kg 38 iimi sizce lütfen cwp yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgrady_wade -- 1 Eylül 2006; 11:28:46 >
  • 1.90 boyunda 24 yaşındayım potaya düz çok rahat basabiliyorum ama ters basamıyorum niye acaba?
  • kesoz2001 kilon fazla yada eksiktir.yada zıplaman i değildir ama zıplamayı nasıl geliştiriceğini bilmiom bilsem ben yapardım
  • kilom eksik yada fazla değil.Vücut tipi olarak ersan ilyasova gibiyim.yani alley-up da yapabiliyorum ama ters potayı bulmama rağmen girmiyor.
  • o zaman bilemicem belki daha fazla denedikten sonra olur. yani sen sık sık dene bi süre sonra yaparsın bence
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.