Şimdi Ara

Zıplama Tekniği (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.444
Cevap
9
Favori
309.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında epeydir oynamıyodum basketball.yani kluplerde çok oynadım ve sonra bıraktım.belki biraz çalışırsam geri geri de vurabilirim smacı.
  • yani bende onu diyorum zaten boyun 1.90 mış. bende 1.83 üm ama potaya bile değemiyorum ama benim sorun kiloda
  • kilo fazlanmı var azın mı var?
  • fazlam az olsa nolur?
  • hemen body building yapmanı öneririm sana benim böyle bir arkadaşım vardı şimdi adam süper form tuttu.
  • saol ama ben o kadarda şikayetçi değilim kilomdan espirisine söledim ben shaq gbi olcam
  • benim boyum 1.92 sımaç çok rahat vuruyorum çift el tek el farketmiyor

• sezarda hemen hava yapio senin yaş kaç??? boyunda uzunmuş
  • şu air alertten ben hiç yapmadım nasıl bişey o bilgi werir misiniz biraz?1.93'üm onu yaparsam daha uzar mıyım acaba?uzamasın yaw çok deve olurum o zmn
  • arkadaşlarrrrrrrrrr benim yaşım 12 yaklaşık 40 cm zıplıyorum basketbolu çok sık oynuyorum kahvaltıda ve yatmadan önce 2 bardak süt içiyorum bide bendee air alert 3 de var sizce onu yapiimmi yoksa yapmiimmi hani yaşım biraz küçük ya o yüzden bu arada boyum 1.50 kg 38 iimi sizce lütfen cwp yazın
  • melo_15 senin yaş kaç?? 15 mi? yani 15se yuh yani
  • arkadaşlarrrrrrrrrr benim yaşım 12 yaklaşık 40 cm zıplıyorum basketbolu çok sık oynuyorum kahvaltıda ve yatmadan önce 2 bardak süt içiyorum bide bendee air alert 3 de var sizce onu yapiimmi yoksa yapmiimmi hani yaşım biraz küçük ya o yüzden bu arada boyum 1.50 kg 38 iimi sizce lütfen cwp yazın
  • benim boy 1,83 kiloda 92 :( şuan zorla 3,05 e smaç basıyorum bi ara 83 kilo idim ve havada uçuyordum

en önemli şey kilo ve mide kasları bu 2 sini geliştirince baya faydasını görmiştüm birde ayak için kum torbaları var onlarla süreki koşma ve maçlarda kullanma çok etkili oluyor
  • arkadaşlar aır aler 3 te ınc zıplama var nasıl oluyo birisi anlatsın
  • mucuk bende aier alert 3 var istersen t_mac58@hotmail.com adresini ekle veriyim sana
  • mucuk bende aier alert 3 var istersen t_mac58@hotmail.com adresini ekle veriyim sana
    BU ARADA ARKADAŞLARRRRR arkadaşlarrrrrrrrrr benim yaşım 12 yaklaşık 40 cm zıplıyorum basketbolu çok sık oynuyorum kahvaltıda ve yatmadan önce 2 bardak süt içiyorum bide bendee air alert 3 de var sizce onu yapiimmi yoksa yapmiimmi hani yaşım biraz küçük ya o yüzden bu arada boyum 1.50 kg 38 iimi sizce lütfen cwp yazın
  • arkaşdalar kimse yukarıda yazdığıma cewap wermeyecekmi
  • bence sen 180-190 arası olursun.normal koşullarda.ben senden 1,5 yaş büyüğüm boy 1,64 kilo:53.bence biraz zayıfsın.1 veya 2 oynayabilirsin.baskete devam,ayrıca bol bol mekik ve kangaroo yap faydasını görürsün ama düzenli yapman lazım.ama kendini çok yorma.lifler kopabilir.düzenli olarak 3-4 ay yapsan yeter bence.

annen ve babanın boyları kaç?
  • @mcgrady_wade kardeşim yaşın daha çok küçük o nedenle air alert gibi bir program sana fazla ağır gelebilir bence şu an için gerekli değil ama bazı temel egzersizlerle vücudundaki bir grup adaleyi çalıştırman mümkün.
    Nedir bunlar diyecek olursan hemen söyliyim: mekik, (ama tam mekik değil. gelişme çağındasın ve yanlış bir hareketle belini sakatlayabilirsin o nedenle yarım mekik diye tabir edilen 'sıkıştırma' hareketini tavsiye ederim.) şınav ama çok fazla değil şunu unutmayın hareketi ne kadar fazla tekrarla yaptığınız o kadar önemli değil ne kadar doğru yaptığınız önemlidir Doğru yapıpta 2 tane oluyorsa olsun ama yanlış ve vücuduna zarar verecek şekilde 10 tane yapıyorsan 2 tane yap daha iyi Squat (çökme) bu hareketide boşta yani üzerine ağırlık falan almadan yapmalısın sakın kilo kaldırmaya falanda çalışma bu yaşta yarardan çok zararı olur şimdilik. Ve son olarakta ters mekik Bu hareketler senin basketboldaki fiziki gücünü olumlu etkiliyecektir ama şunuda unutmayın beslenme olmadan egzersiz hiçbirşeydir beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat edin bu çok önemli. Gelişim uykuda olur ve gelişimi sağlaya groft hormonu saat 10dan sonra salgılanmaya başlar. Eğer 12 den sonra hala ayaktaysanız bu hormon daha yavaş salgılarnır ve siz uyurken olması gereken gelişme olmaz o nedenle iyi uyuyun iyi beslenin ve düzenli egzersiz yapın Biraz uzun oldu ama bazı şeyleri söylemek gerekiyordu
  • ya arkadaslar ilk olarak sol dizimde diz kapaginm altindak kemik.birlestigi yerin yanı.orada acıma oldu kemikte.birez zorlayınca biraz acı yaptı.şişme felan yok orda başka.nese dinlendim bi süre o geçti ama dinlenmeden sonra da baskete asırı yüklennce acıyor.sizce ne olabilr.ya korkuyom bisi olabilrdye.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.