Şimdi Ara

Zıplama Tekniği (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.443
Cevap
9
Favori
310.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu tekniklerden banada verin artık baron davisin j.oneil ın üstünden vurduğu sımacı bende yapmak istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: exchicco

şu tekniklerden banada verin artık baron davisin j.oneil ın üstünden vurduğu sımacı bende yapmak istiyorum

çok zor dostum
  • neden ki benden daha kısa olupta daha fazlasını yapanlar var..
  • quote:

neden ki benden daha kısa olupta daha fazlasını yapanlar var..

aynı şekilde de yannız baron davis diosun yani adam son derece atletik bi oyuncu neyse yaw hade sana eyw
  • onun kadar olmasada bende çok atletiğim 270cme her türlü vuruyorum çok esnek bi vücudum var ama işte maksat 305cme yapmak kısa potaya gelen giden vuruyo ben uzun biri diilim vucudumda güçlü kaslardan çok esnek kaslar var hipermobiliteyim zaten.. çalışırsam yaparım ben biliorum zorda diil şurda 4-5 aya bakar
  • quote:

onun kadar olmasada bende çok atletiğim 270cme her türlü vuruyorum çok esnek bi vücudum var ama işte maksat 305cme yapmak kısa potaya gelen giden vuruyo ben uzun biri diilim vucudumda güçlü kaslardan çok esnek kaslar var hipermobiliteyim zaten.. çalışırsam yaparım ben biliorum zorda diil şurda 4-5 aya bakar

ben kendim 3.05 smaç vuruorum boyum da 1.93 kilo 82-84 arası artistik smaçlarda zorlanıyorum ama arada sırada onlarıda yapıoyorum
  • onun kadar olmasada bende çok atletiğim 270cme her türlü vuruyorum çok esnek bi vücudum var ama işte maksat 305cme yapmak kısa potaya gelen giden vuruyo ben uzun biri diilim vucudumda güçlü kaslardan çok esnek kaslar var hipermobiliteyim zaten.. çalışırsam yaparım ben biliorum zorda diil şurda 4-5 aya bakar.senin boyun sana büyük avantaj senin o vurduğun potayı sadece cekebiliorum tek elle yani 310 gibi deyebiliorum desem yeridir 176cm boyla çalışırsam yaparım biliorum kas lı biri diilim ama atletiğim herkes bunu söölüoii bi program bulsam çalışcam ama işte ii bi programdan çok bana uygun olması lazım dediğim gibi hipermobilite var bende
  • walla air alertı dene yaş kaç ? bu arada
  • yaş 20 spub vebb ide hatırlatırım yani ki onun yaptıkları daha yüksek potayaydı ben o kadar olmak istemiorum çift ayak çift el olıyım yeter.. bende hipermobilite var ters tepki yaparmı acaba air alert?bide air alerti neye göre yapcaz yani kaç sayı kaç paso yapılıo?air alert 2yi indirdim izledim ama sayı falan vermemiş? nekadar olcağını yazmamış bilgilerini aktarırsan sevinirim..
  • bana air alert ti kaçkere yapacagımızı falan gönderecek bilirmisiniz
  • acaba badi salonlarında zıplama programı çalışmak sadece bacak görüntüsünden ileri bişe olmasın?? bilen varmı? çünkü bildiğimiz gibi badi salonları insana güzel görüntü sağlamak için açılıo işe yarasın diye giden pek az.. haliyle ordaki vücutcu abimizin bize yazdığı program ve ağırlıklar sadece kütle yapmasın sakın?? bilen varsa yazsın lütfen.. badi salonundan yeterli verim alan kaç kişi var acaba???
  • mucuk msnine ekle beni gondereyim nikime hotmail ekle
  • abi ben seni ekleyemedim sen beni ekle anil_spqr@hotmai.com
  • tamamdir
  • arkadaslar boyum 1.63 17 yasıdayım normal potaya deymeme 10 cm kaliyor kendi çabalarım geliştirdim[:)
  • ya bi bende 13 yaşımı sürüom 3.05 in filesine diom bu arada boy 1.64 sizce iyi zıplıormuyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: i love this game!!!

air alert felan hikaye benim çok iyi smaç basan arkadaşlarım var
    yaptıkları şunlar

1-Haftada en az 1 kere yüzmeye gitmek
    2-İp atlamak (günlük 100 ideal)
    3-mekik çekmek (günlük 100 tane yapabilirsiniz 25 x 4)
    4-50 kg lik halteri omuzuna alıp eğilip kalkmak 25 x 4( tamem eğilip kalkılmıyacak 10- 20 cm esnemek yeterli--çok iyi sıçrayan voleybolcu bir arkadaş bu hareketi 300 kg la yapıyor ve serbest atış çizgisinden sıçrayıp smaç basıyor)
    5-Ve koşmak

----------------------
    bu da mantıktı bak..ama herkes haftada 1 yüzemez....gerçi o olmadanda olur o iş..
    benim etrafımda gördüğüm iyi sıçrayan arkdaşlar bu hareketleri yapıyorlar.
  • beyler bu siteyi şubattan beri takip ediyorum o kadar traş warki zaten çoğu kişi hak werir bana
    bendiyorumki ii smaç vuran videosunu bu topice koysun
  • 3.10 potaya basabiliyorm maximum cok merak eden warsa cekip koyayım.ama topu sektirmeden 3.10 a vurabilym
  • DODO senin dubai işi ne oldu.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.