Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
34
Favori
185.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad,

Mesajınız sonrası firmanın Aliexpress'teki kendi mağazasına dünde bakmıştım , az önce de baktım.

Kargonun ücretsiz olduğunu belli eden " Free Shipping to Turkey via AliExpress Standard Shipping " ifadesi hâlâ ekranda ve kargolar hâlâ ücretsiz gözüküyor.

http://www.aliexpress.com/store/1930287

Siz 15$'lık kargo ücretini hangi sitede gördünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Üstad,

Mesajınız sonrası firmanın Aliexpress'teki kendi mağazasına dünde bakmıştım , az önce de baktım.

Kargonun ücretsiz olduğunu belli eden " Free Shipping to Turkey via AliExpress Standard Shipping " ifadesi hâlâ ekranda ve kargolar hâlâ ücretsiz gözüküyor.

http://www.aliexpress.com/store/1930287

Siz 15$'lık kargo ücretini hangi sitede gördünüz ?
    Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

bu şekilde hocam..

• Dün akşam tam bir saat daha önce takılan john wick 2yi izledim kendi adaptörü ile daha önce x9sin adaptörüne bağlayıvermiştim üşengeçlikten

ne seste ne görüntüde en ufak bir takılma yok filmin bitrati de bayağı yüksekti 87 mbps

Demek ki olmuş bu ürün artık 15 dolar kargo tezgahından da vazgeçerse 10 numero

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Sen ürünün orjinal adaptörünü kullanma , ondan sonra da yorum yaz buraya takılma var diye...
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla aynı siteden bahsediyoruz.Ve bahsedilen bu sitede , Zidoo Store'dan yapılan alışverişlerde iki seçenek sunuluyor önümüze.

Ilk seçenekteki gönderi ; firmanın kendi gönderisi ve ücretsiz.Ama bu seçenekte kargo gelişim süreci takip edilemiyor.

İkincisi ise Aliexpress'in kendi gönderimi ve takip edilebilir.Ama bu tarz bir gönderide de Aliexpress 15$ ücret alıyor.

Ben olsam ilk seçeneği tercih etmekten çekinmezdim şahsen , çünkü sırf bir takip numarası için neden 15$ vereyim ki ? Süre anlamında iki seçenek arasında atla deve fark yok zaten.

Varsın kargo takip edilemesin.Sonuçta ilk gönderi seçeneği zaten Zidoo firmasının kendi gönderisi ve sorun çıkacağını sanmıyorum...
  • quote:

Gördüğüm kadarıyla aynı siteden bahsediyoruz.Ve bahsedilen bu sitede , Zidoo Store'dan yapılan alışverişlerde iki seçenek sunuluyor önümüze.

Ilk seçenekteki gönderi ; firmanın kendi gönderisi ve ücretsiz.Ama bu seçenekte kargo gelişim süreci takip edilemiyor.

İkincisi ise Aliexpress'in kendi gönderimi ve takip edilebilir.Ama bu tarz bir gönderide de Aliexpress 15$ ücret alıyor.

Ben olsam ilk seçeneği tercih etmekten çekinmezdim şahsen , çünkü sırf bir takip numarası için neden 15$ vereyim ki ? Süre anlamında iki seçenek arasında atla deve fark yok zaten.

Varsın kargo takip edilemesin.Sonuçta ilk gönderi seçeneği zaten Zidoo firmasının kendi gönderisi ve sorun çıkacağını sanmıyorum...
    evet papirus hocam,türkiye'de takipsiz kargolar malesef gelmiyor,özellikle benin son 10-15 siparişimden bir tane bile gelmedi,o yüzden takipsiz ürün alıp ptt çalışanlarına yağmalatmaktan çekiniyorum,sonra dispute açacağım firma zaten sağlam göndermiştir kesinlikle,bende teslim alamadım,peki paramı nasıl alacağım suçsuz zidoo firmasından, ben olsam konudaki diğer arkadaşlar içinde geçerli bu değerde bir ürünü takipsiz kargo ile kesinlikle almazdım,yardımlarınız için teşekkür ederim,ama çin gibi yerden 2-3 kg 20.-usd satılan hoparlörleri bile ücretsiz takipli kargo ile gönderebildiklerine göre zidoo firması 15.-usd fahiş bedel istiyor,çünkü aynı aliexpress'in kendi posta sistemini kullanan diğer satıcılar çok daha ebatlı ürünleri ücretsiz kargo seçeneği ile gönderebiliyorlar..

açağıdaki link'de mesela bir örnek,kargo seçeneklerine bakabilirsiniz..
    https://tr.aliexpress.com/item/MIFA-A30-Kablosuz-Ta-nabilir-Metal-Tam-Ekran-Ekran-bluetooth-hoparl-r-30-W-G-OSD/32898213889.html?spm=a2g10.search0104.3.1.207d25feMYswPA&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_4_10065_10068_319_317_10696_10084_453_454_10083_10618_10307_537_5729315_536_5733215_5733315_5730615_10059_10884_10887_5733115_100031_5733415_321_322_10103_5733515_5733615-5729315%2Csearchweb201603_51%2CppcSwitch_0&algo_pvid=702ae215-735d-4eaa-bf8d-e741a727c231&algo_expid=702ae215-735d-4eaa-bf8d-e741a727c231-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 11 Kasım 2018; 22:11:40 >

• quote:

Sen ürünün orjinal adaptörünü kullanma , ondan sonra da yorum yaz buraya takılma var diye...
    Lan benim tv ünitesine yeni bir cihaz bağlamak 1 gün sürüyor ne yapayım?

• quote:

Daha iyi bir renk kontrastı, daha iyi siyah, yağ gibi akıcılık, çok iyi altyazı menüsü , Blu-Ray menülü oynatma , kendi afişleme yazılımı ve hepsinden önemlisi firmadan iyi bir yazılım desteği.

Egreat ile mukayese edilemez.

Kısacası günümüzün en yeni chipsetli ve en iyi fiyat-performans cihazı...
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam.Yani diğer android TV boxlar falan bu makinenin yanında fasafiso diyorsunuz. özellikle benim için YouTube çok önemli,takip ettiğim kanallar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z9s ini satmayı düşünen olursa mesaj atabilir

• Alan kaç kişi ki daha 1

• rash.87 kullanıcısına yanıt
    Bu cihazda youtube kullanımı çok rahat değil. Onun için android tv tarzı cihazlar daha kullanışlı olabilir.
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    O da doğru ya ne bilim bir cihaz alamadım gitti shield aliyim dedim optik yok diye vazgeçtim x9s e karar verdim sonra bunu gördüm yurtdışından sipariş vermeye cekiniyorum pek şanslı değilimdir bir sorun çıkar uğraşırım kesin

• O zaman biraz yaygınlaşmasını bekleyeceksin cihaz iyi

4k ile işin yoksa x9s de yeter aslında ben misal 4k oynatmayacağım diyenlere daha ucuz diye x9s öneriyorum ha bende para çok en iyisi olsun diyorsan z9s hatta x20

• Arkadaşlar Mecoll M8s L alacaktım netflix 4K oynatmadığı için vazgeçtim.

Bana şunları mükemmel çalıştıran ürün lâzım.

Netflix 4k veya 1080P.
    Youtube 4K veya 1080P.
    Terrarium Tv.
    Stremio.
    Puhu.
    İptv.
    Mx player.
    Vlc.
    Vpn.
    Codecler.
    Vs vs vs mükemmel yapan, çalıştıran ürün arıyorum.
    Bunlardan hangisi önerirsiniz.
    Sağolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Alacağın ürün Zidoo'da yok , onu söyleyebilirim.

Bu yüzden aradığın cihazla ilgili soruyu " Hangi Android Box'ı almalıyım " tarzı konu başlıklarında sorarsan daha sağlıklı cevaplar alırsın...

• quote:

Alacağın ürün Zidoo'da yok , onu söyleyebilirim.

Bu yüzden aradığın cihazla ilgili soruyu " Hangi Android Box'ı almalıyım " tarzı konu başlıklarında sorarsan daha sağlıklı cevaplar alırsın...

Android boxlardada yok.
    Netflix 480p olduğu için buraya sordum.
    Anladım buradada yok.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Tüm aradığın özellikler olsa bile normal Android Box'larda kullanım konforu bulamazsın.

Bu yüzden Nvidia Shield TV, Mi Box 4K veya Amazon Fire TV 4K gibi kumanda konforu ve ekran arayüzü ile keyif alabileceğin cihazları araştırmanı tavsiye ederim.

Mesela ben Apple TV 4K'yı çok beğendim ama sadece Netflix , Youtube , Puhu TV ve IPTV amacı ile kullanıyorum.Bu yüzden Terrarium, codec v.s kullanımı tarzında hitap etmez sana.Üstelik USB yuvası da yoktur ve NAS ile keyif verir.

Velhasıl her işi eksiksiz yapan bir cihaz bulmak zordur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 13 Kasım 2018; 12:39:58 >
  • quote:

Tüm aradığın özellikler olsa bile normal Android Box'larda kullanım konforu bulamazsın.

Bu yüzden Nvidia Shield TV, Mi Box 4K veya Amazon Fire TV 4K gibi kumanda konforu ve ekran arayüzü ile keyif alabileceğin cihazları araştırmanı tavsiye ederim...

Barebone pc al dediler, araştırıyorum.

• Benim Z9S dün geldi. İlk izlenimlerim; aşırı parlak geldi bana görüntüsü, x9s de film açılırken bir kaç kere ekran gidip geliyordu o yok şimdi, HDR geçişi sırasında bu geçişi görüyordum, şimdi göremiyorum, HDR oynatıp oynatmadığını anlayamadım... x9s de sorunsuz izlenen adını unuttuğum bir filmde de 10. dk da çıktı 5-6 kez denedim aynı... Akıcılıkla ilgili çok fazla br fark göremedim, kumandası biraz büyük, ama diğerine göre daha fonksiyonel geldi bana...

Bugün transmission kuracağım, çalışması nasıl bakalım...
  • pharmacist kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , iyi günlerde kullanın.

Videonun ilk açılışında ekranın gidip gelmesi zaten bir sorun değildi ki, bu aslında iyi de bir özellik.Çünkü cihaz video dosyanıza göre görüntüyü otomatik olarak ayarlıyor.

Ama bu gidip gelmeler sizi rahatsız ediyorsa da , isterseniz Ayarlar bölümünden bu özelliği kapatabiliyorsunuz...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.