Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.616
Cevap
66
Favori
339.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

DV destekli tv kullanıyorum burda hangi ayari secmemi tavsiye edersiniz?
    Hocam sürümünüz kaç versiyon çokça menü seçeneği var sizde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    6.3.35

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

6.3.35
    X9s demi hocam.ss atarmisiniz

• Z9x hocam

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Yanlış konuya yazmisim pardon ya:(

• quote:

Z9x hocam
    Hocam siz z9x high-end cihazda siniz biz okadar gidemedik x9s yetiyor şimdilik

• arkadaşlar merhaba

zidoo z9x kullanıyorum, cihaza stremio uygulamasını nasıl yükleyebilirim, yada kullanıp deneyen varmı nasıl çalışıyor ?

• abdullahsen85 kullanıcısına yanıt

Ben Zidoo Z9X'e yükleyip denedim bir ara ama hep dediğim gibi Zidoo'nun kumanda hakimiyetindeki zorluk yüzünden kullanmaktan vazgeçtim ve kaldırdım.Şimdi Macbook'ta kurulu Stremio ve torrent linklerini bulamadığım bazı filmlerde ara sıra kullanıyorum.

Özetle ; Stremio'nun kurulumunda ve kullanımında bir sıkıntı yoktu diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim torrent icin kullandigim ayarlar bu sekilde oldu. Alttaki reseti kullansam da duzelmedi bir türlü. Kapatip acsamda, duzelmiyor. Yazilim yuklemekden baska caremiz varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesimCirakli

Ben halen X9S kullanıyorum ve 4K filmlerde ciddi bir sıkıntı yaşamıyorum. Ender olarak menüde dahil takılmalar oluyor ve o zaman cihazı kapatıp açıyorum sorun düzeliyor. Z9X %50 daha hızlı bir cihaz ama açıkcası ben ondan da sonraki bir bihazı beliyorum upgrade için.

Hocam merhaba kafama takılan bir konu var ..x9s sahibiyim televizyon LG sm8000 neyse x9s den auto framate açık 1080p Blu-ray lerde veya 4k larda TV 23.976 fps geçiyor lakin truemoniton aktifiken Bazen filmlerde fps drop oluyor takilma hissi ,TV açıp kapıyorum sorun yok film yağ gibi akıyor .. truemoniton kapatınca zati sorun yok, ama o yağ gibi akan görüntüye alışmış biri olarak çare bulamadim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Aklıma gelmişti aslında da o kadar değildir diye yazmamıştım :D cihazların sağlam olduğununa daha çok sevindim şimdi :))
    Hocam en güncel sürüm v.21.28 sanırım bendeki de öyle şun'an sizdeki sürüm nedir ? birde aşağıda yorumuma bakarmisin zahmet olmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 29 Ekim 2021; 0:12:19 >

Hocam sanırım yanlış mesajı alıntıladınız. Bahsettiğinizi tam olarak anladığımı söyleyemem :)

• Cihazim anlamadığım şekilde ZİUiİ cool hatası veriyordu ana menüde fabrika ayarlarına sifirladim cihazı kapatıp açtım arkadan cihaz ön panelinde hello yazısında ve TV de zidoo açılış ekranında kaldı hiç birşey yapamıyorum

• Bu sefer cihazın power ışığı yaniyor sadece cihaz açılmiyor ekrana hello yazisi vs hiç birşey gelmiyor, kursağınmizda bıraktı ne oldu durduk yere hiç anlamadım bilgi sahibi arkadaşlar bir yardımcı olsun rica etsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 6 Kasım 2021; 20:3:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Ben Zidoo Z9X'e yükleyip denedim bir ara ama hep dediğim gibi Zidoo'nun kumanda hakimiyetindeki zorluk yüzünden kullanmaktan vazgeçtim ve kaldırdım.Şimdi Macbook'ta kurulu Stremio ve torrent linklerini bulamadığım bazı filmlerde ara sıra kullanıyorum.

Özetle ; Stremio'nun kurulumunda ve kullanımında bir sıkıntı yoktu diye hatırlıyorum.

Hocam napabilmemiz lazım yukarda mesaja bakarmisiniz

Elle reset attın mı iğne yardımıyla?

• quote:

Orijinalden alıntı: aydemir86

Elle reset attın mı iğne yardımıyla?
    Hocam yaptım ilk önce adaptörü çıkardım iğne ile restore kısmına soktum tekrar adaptör taktım sadece stand bu kırmızı ışığı yanıyor cihazın, hiç bir tepki yok inan moralim çok bozuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 6 Kasım 2021; 21:17:31 >

1. Sayfadaki kurtarma yazılımını denediniz mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydemir86

1. Sayfadaki kurtarma yazılımını denediniz mi.
    Hocam cihaz açılmiyor aç kapa tuşu kaç kere denedim ne olduysa durduk yere oldu bugün..dün gece film izliyorumdum arsivden başka HDD takicaktim.cihaz dondu aç kapa yaptım hello yazisi acilista çok uzun sürdü fabrika ayarlarına sıfırladım, sonra sabaha kdr boşta dursun dedim sabah kalktım saat ekranı var cihaz üstünde TV ye görüntü yok ,arkadan aç kapa yaptım bu sefer zidoo açılış logosu geçmek bilmedi çok uzun sürdü cihaz açıldı ana ekran geldi menü vs hiç sorun yok.. cihaz 45 dakka açık tuttum kumanda ile menüleri gezeyim dedim bir anda ekran gitti TV de, sonra aç kapa yapayım dedim bu sefer cihazın üstünde sadece kırmızı güç ışığı yanıyor hello yazisi vs yok TV ye görüntü yok durduk yere ne oldu anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 6 Kasım 2021; 21:30:58 >

Bu cihazın adaptörleri kolay kolay bozulmaz ama yine her ihtimale karşı başka bir adaptör varsa aynı değerde onu deneyin. En başta Güç kaynağından emin olun, olmazsa cihazda arızaya geçmiş olabilir.

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.