Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sasuta

Gözümden kaçmış olmalı kusura bakma. Eğer tüm bunları yapabiliyorsa fiyatı da htpc'ye göre gayet makul sayılabilir. Htpc'nin güncelleme olasılığı avantajlı tabi. Bir kerelik yatırım ile uzun süre memnun edecektir. Ama biraz sistem bilgisi istiyor.

Bu arada konudan tamamen bağımsız ama şunu yazmadan edemeyeceğim. Bir süredir win10 yanına linux mint kurdum ve oyun harici işlerimi linux ile yapmaya başladım malum açıklar ve güvenlikten ötürü. Video oynatımı windowsa göre çok çok daha iyi ve akıcı. Bi denenmesini öneririm.
    Ama bekliyorum yeni 1395 chipsetli bir ürün çıkarırsa dune ve netflix de olursa döneceğim realteke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün Zidoo X9S'yi son versiyon olan v2.1.36 ya çıkarttım ve bu versiyonda çalışan Netflix'i kurdum.

480p olarak sorunsuz çalışıyor, bu apk yı istersen aşağıdan indirebilirsin.
    http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/x9s-and-netflix.48250/

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    Üstad selam ,

Zidoo forumdan verdiğimiz linkler ne hikmetse kopyalanmıyor ve tıkladığımızda sadece forumun ana sayfasına gidebiliyoruz.Verdiğin linke tıklarsan bunu sende göreceksin zaten.

Dolayısıyla yüklediğin Netflix versiyonunu net olarak yazarsan bende ilk sayfadaki bilgiyi güncellerim...
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linki manuel kopyala yapıştır deyince de mi girilmiyor? Enteresan ben giriyorum

Neyse, bende Zidoo X9s ile çalışan Netflix sürümü 4.16.4

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    Bende kopyala-yapıştır deyince de olmuyor.

Neyse ilk sayfadaki versiyon bilgilerini güncelledim.Eyvallah...
  • Home Theater için yeni apk çıkmış
    https://mega.nz/?fbclid=IwAR0NgJ_94K5LO6EN89H1Jaef8oydi_uzr7VHw-Y6ETYpLEG9CUdCVOTcORg#!4T5w0Y5Z!b4jK9D8N_wPWM_843KJFn8syl9IdOQU3v05lHP-hyuw

Artık fragmanları da gösteriyor yani çoğunlukla diyeyim ilk kullanımda ethernet ile bağlı olmak yetmiyor wifi ilede bağlanın sonra sıkıntı kalmıyor.
  • river68 R kullanıcısına yanıt
    Ht firmware üzerinden güncelleme alıyordu. APK ya mı çevirmişler. Apk yı yükleyince HT güncelleniyor mu?

Teşekkürler ancak duyuru kaynağınıs sorabilir miyim? Ne oldugu belli olmayan bir apk olma ihtimali var mı, keza öyleyse sıkıntı çıkarabilir.
    Arkadaşlar ,

Home Theatre'daki bu güzel gelişmeyi Zidoo Z9S konu başlığında daha önceden paylaşmıştım ama Zidoo X9S konu başlığını atladım sanırım , affola.

Evet , Home Theatre yeni sürümünde afişlemedeki fragman'ları da oynatacak ama bu güncellemenin yazılım içinde mi geleceğini yoksa apk olarak ayrı mı yükleneceğini henüz bilmiyorum.

Bu konuya Zidoo forumda tekrar bir göz atalım bakalım , ona göre değerlendiririz durumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 9 Nisan 2020; 13:14:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zidoo yu facebook üzerinden takip ederseniz linki oradan aldım ve kurdum herhangi bir bir sıkıntı görmedim kurmadan önce eski versiyonu kaldırdım.
  • Fragman işi güzel olmuş. Ancak çoğu filmin fragmanı yok maalesef. Kaynağı nereden alıyor acaba?
    Siz mademki sorunsuzca yüklediniz ve kullanıyorsunuz , bende bu bilgiyi Zidoo Z9S tarafında da paylaşırım ilk fırsatta.

Eyvallah...

• Ben de az önce yeni Home Theatre APK yı yukardaki bağlantıdan indirip mevcutu kaldırmadan üstüne kurdum. Sorunsuz olarak çalıştı. Umarım fragman özelliği daha çok filmde çalışır. Kodi'den geri kaldığı konu buydu.
  • YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Nasıl beğendin mi? Yorumlarını bekliyorum

• Netflix apk sını aşağıdaki linke yükledim. Lazım olan indirip kullanabilir.

https://drive.google.com/file/d/1SI7PjvwIrkvt9UM4RVvmxXCV7mFcUFvn/view?usp=drive_open

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuky1 -- 9 Nisan 2020; 20:46:35 >
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben son mesajımdan sonra bir daha yeni sürümü de buldum: zidoo_poster_v2.9.23.apk
    Bunu da mevcut v2.9.18'in üstüne kurdum. İlk izlenimlerim olumlu. Fakat net konuşmak için biraz daha kurcalamak lazım.
    Bir çok filmin kısa fragmanlarını bulamıyor ama ana menüde solda Movie diye ayrı bir bölüm geldi. Bu sayede sadece film arşivini de gösteriyor. Daha önce ALL vardı ki burda hem dizi hem filmler vardı karışıyordu. Şimdi daha güzel oldu.

v2.9.23.apk yı isteyenler benden alabilir:https://www.dropbox.com/s/edxzjiurmnucfok/zidoo_poster_v2.9.23.apk?dl=0

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Ben zaten Zidoo Z9S konu başlığındaki mesajımda , bu son sürümden bahsetmiştim kullanıcılara.

Ama en azından verdiğin direk indirme linki çok iyi olmuş , eyvallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Netflix apk sını aşağıdaki linke yükledim. Lazım olan indirip kullanabilir.

https://drive.google.com/file/d/1SI7PjvwIrkvt9UM4RVvmxXCV7mFcUFvn/view?usp=drive_open
    En fazla hangi çözünürlükle oynatılabiliyor netfilx zidooda

• 480p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alizel A kullanıcısına yanıt
    480p olarak izleniyor. Ben şahsen 1080p projeksiyon ile 2m lik perdede izliyorum öyle çok da çamur gibi değil izlenebilir. Tek dezavantajı bana göre çevresel ses olmaması.
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.