Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.616
Cevap
66
Favori
339.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify aboneliği varsa Zidoo'ya "Spotfy TV" uygulaması yüklenerek, mobilden seçilen parçanın
    Zidoo'da çalınması sağlanabiliyor. Yani Zidoo "Spotify Connect" cihazı oluyor. AVR'si ve TV'si
    Spotify'ı desteklemeyenler için güzel bir uygulama.

Ancak Playstore'de bulunmuyor. Apk uygulamasını yüklemek gerekiyor. Ikon rengi yeşil olan değil siyah
    olan yüklenecek.
  • Merhaba

Zidoo X9S almak istiyorum. Satan var ise yardimci olabilir mi ?

Herkese selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfaya alım ile ilgili daha açıklayıcı bilgi eklemek lazim.

• Benimde doğum günümde Zidoo X9S siparişim geldi, güzel denk geldi Şu an işte olduğum için içindeki yazılım versiyonunu bilmiyorum. Son beta olan 2.0.13 yazılımı hakkında olumlu ve olumsuz hiç yorumda gelmedi, yazılımı kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 5 Mart 2018; 12:11:20 >
  • a.arslan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun....

Bu gibi durumlarda firma tarafından resmi olarak duyurulan yazılımları yükleyin.

Dolayısıyla v2.0.5'i yüklemeniz daha mantıklı şu an için...

• a.arslan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı yaşlar, mutlu seneler. Cihazınız da hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Hayırlı olsun....

Bu gibi durumlarda firma tarafından resmi olarak duyurulan yazılımları yükleyin.

Dolayısıyla v2.0.5'i yüklemeniz daha mantıklı şu an için...

İlginize çok teşekkür ederim bu cihazla tanışmam bu başlıkla yani Sizin sayenizde oldu. Başta Siz olmak üzere Cihazı bizlere tanıtan ve özellikleriyle bilgi aktaran arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Hayırlı yaşlar, mutlu seneler. Cihazınız da hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

Benimde doğum günümde Zidoo X9S siparişim geldi, güzel denk geldi Şu an işte olduğum için içindeki yazılım versiyonunu bilmiyorum. Son beta olan 2.0.13 yazılımı hakkında olumlu ve olumsuz hiç yorumda gelmedi, yazılımı kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi?

Cihazınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Allah sağlıklı bir ömür versin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

Benimde doğum günümde Zidoo X9S siparişim geldi, güzel denk geldi Şu an işte olduğum için içindeki yazılım versiyonunu bilmiyorum. Son beta olan 2.0.13 yazılımı hakkında olumlu ve olumsuz hiç yorumda gelmedi, yazılımı kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi?

Ben kullanıyorum ama 2.0.12 13ü kaldırmışlar çok da beğendim arka planı özelleştirebiliyorsun istediğin bir resimle ikonlar şeffaflaşıyor o zaman çok daha modern geldi bana film de seyrettim akşam thoru ses görüntü en ufak problem yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumdan uzak kaldığım dönemde Zidoo'nun test ekibinde olan bazı arkadaşların ( firmanın bilgisi haricinde internette paylaştığı ) v2. 0.10 , v2.0.12 ve v2.0.13 yazılımlarını indirip tabii ki yükledim cihaza.Durur muyum hiç?

Hatta her üçünü de sorunsuzca kullandım ve şu anda bile v2. 0.13 yüklü kullanıyorum X9S cihazımı ama bu versiyonların içerik detaylarını net olarak bilemiyorum maalesef.Yani cihaza ne kattı, ne götürdü pek anlayamadım açıkçası.

Sadece ( aynı H6 Pro modelinde olduğu gibi ) Ayarlar menüsüne ana ekrandaki arka zemin değişimi için 3 farklı resmin olduğu bir satır eklenmiş.Buradan istediğiniz resmi koyabiliyorsunuz ekrana. Ama Launcher anlamında bir gelişme yok , onu net olarak söyleyebilirim.

Durumu özetlersem ; resmi olarak yayınlanan v2.0.5 yazılımı sonrası paylaşılan bu 3 farklı Beta yazılımdan dolayı yakın bir zamanda resmi bir güncelleme geleceğini düşünüyorum.Bu yüzden bahsettiğim bu Beta yazılımları yüklemekte acele etmeyin ve resmi yazılımın yayınlanmasını bekleyin bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 5 Mart 2018; 17:6:21 >

• İyi dilekleriniz ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Forumdan uzak kaldığım dönemde Zidoo'nun test ekibinde olan bazı arkadaşların ( firmanın bilgisi haricinde internette paylaştığı ) v2. 0.10 , v2.0.12 ve v2.0.13 yazılımlarını indirip tabii ki yükledim cihaza.Durur muyum hiç?

Hatta her üçünü de sorunsuzca kullandım ve şu anda bile v2. 0.13 yüklü kullanıyorum X9S cihazımı ama bu versiyonların içerik detaylarını net olarak bilemiyorum maalesef.Yani cihaza ne kattı, ne götürdü pek anlayamadım açıkçası.

Sadece ( aynı H6 Pro modelinde olduğu gibi ) Ayarlar menüsüne ana ekrandaki arka zemin değişimi için 3 farklı resmin olduğu bir satır eklenmiş.Buradan istediğiniz resmi koyabiliyorsunuz ekrana. Ama Launcher anlamında bir gelişme yok , onu net olarak söyleyebilirim.

Durumu özetlersem ; resmi olarak yayınlanan v2.0.5 yazılımı sonrası paylaşılan bu 3 farklı Beta yazılımdan dolayı yakın bir zamanda resmi bir güncelleme geleceğini düşünüyorum.Bu yüzden bahsettiğim bu Beta yazılımları yüklemekte acele etmeyin ve resmi yazılımın yayınlanmasını bekleyin bence...

ses patlaması ne alemde v2.0.13de

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım TV'den kaynaklı olabileceğini düşündüğüm için artık bu sıkıntıdan bahsetmiyorum. Ama bendeki sorun devam ediyor, yine de bilgin olsun...

• http://apidl.zidoo.tv/X9S/OTA-ZIDOO_X9S-v2.0.13.zip

Kurup denemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 6 Mart 2018; 10:5:52 >
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    beta değil değil mi ?

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Bırakın Beta olmasını, firmanın resmi olarak duyurduğu bir yazılım bile değil v2. 0.13.Sadece yazılımı test eden bir kullanıcının yayınladığı ama sonradan linki kaldırılan bir sürüm.

Dolayısıyla bu tür yazılımları kuran herkes karşılaşabileceği riskleri bilsin ve ona göre kursun.Çünkü bu tür yazılımlarda benim sorun yaşamıyor olmam sizlerin de sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez hiçbir zaman. Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 6 Mart 2018; 14:44:41 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    2.10 versyonu ile ses patlaması olayı bende kayboldu. Şu an sıkıntı yok. En azından benim için sorun geçti.

• Arkadaşlar benimde Zidoo X9S cihazım dün elime ulaştı. Akşam biraz kurcalayıp bir kaç film izledim ama görüntü kalitesi olarak beni biraz hayal kırıklığına uğrattı Kendi media player ı olan home theater programında izledim herhangi bir takılma kasılma gibi bir sorun yok ama görüntü biraz sarımtırak gibi çok canlı değil sanki görüntünün önünde bir filtre var gibi. Bugün cihaza kodi yükleyip birde onda deneyeceğim acaba ben ayarları falan mı yanlış yaptım :(

• bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Kodi değil ZDMC 17.6 kurun. Ardından görüntü ayarlarınızı gözden geçirin çünkü doğal renkleri sevmiyorsanız bile gerek TVnizde gerekse Zidoo da renklerle ilgili bir çok ayar mevcuttur. Tavsiyem önce TV deki ayarları gözden geçirin sonra da zidoo daki.

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.