Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrExelance

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Evet Afrin in bu kadar kisa surede dusmesini kimse beklemiyordu eminim komutanlar da dahildir.

Kimle anlastilar ne yaptilar yine kime yalakalik yaptilar bilemeyiz

Ancak TÜRK Ordusu'na guvenimiz tam. Zaten anketlerde de belli Turkiye'de en guvenilen kurum TÜRK Silahli Kuvvetleri

Milattan once 209 dan beri ( resmi olarak ) hic utandirmadilar daha. Bu basariyi ustlenmeye calisan ummetci veya parti holigani arkadaslar bu konu sizin en son prim kasmaniz gereken yer. Ortaligi karistirmayin

Ben sen bu mesajı yazmadan önce dün geceden beri kimsenin parti ile ilgili bir mesaj attığını görmedim.

Kimse burada ümmetçilik te yapmadı.

E peki siz ilk cümlelerinizde ne diyorsunuz.

"Komutanlar bile beklemiyordu.Gene bizimkiler yalakalık yapmışlar bilemeyiz" dedin

Sonra Türk ordusuna güvenim tam dedin

Bence bir düşün

Operasyonun basinda Afrin de kac yuz bin sivil vardi biliyor musun ? Daha sonra Afrin'den etek giymis kadin erkek fotograflari geldi ellerinde silah ile

Tartisma programlarini ac izle herkes Mayis civarinda biter diyordu cunku yavas ilerliyorduk dikkatli sekilde.

Adamlar catismaya girmeden kacmis. Bunlari besleyenlerden emir almislar belli ki.

Şunu herkes tahmin eder ki 500 bin sivilin bulundugu alan teroristler icin bulunmaz nimet.

Afrinin nüfusu hakkında bilmeden yorum yaptığın belli

Ne kadar peki nufus ?

Her zaman Türk Ordusunu destekledik hic suphemiz olmadi. Yine diyorum resmi olarak 2200 yillik bir ordumuz var. Herkes gider bu ordu kalır.

Sag sol şu bu hep degisir . Basariyi birileri ustlenmeye calismasin ayiptir herkes emek verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Heoimize hayırlı olsun. Özellikle Kilis ve Gaziantep'e hayırlı olsun. Bunca sene o bombaları çekti şehir halkı. Yavrularını toprağa verdi. Fatma Avlar gibi nice can veren insanlarımızın ruhu şad olsun. Bu operasyonda emeği geçen ordumuzun eline emeğine sağlık. Şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Ayriyetten Emperyalist itleri gömdüğümüz Çanakkale Zaferi'miz de kutlu olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu toprakları yaşanabilir kılan bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun. Güçlü Ordu, Güçlü Türkiye.
  • https://eksisozluk.com/pydnin-afrini-bosaltmasi--5596511?a=popular&p=1

Ekşide kuduruyorlar. Varan 2

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Yine mi topukladı bu yaratıklar? Gerçi şaşırmamak gerek. Bunlar ya pusu atar ya da kaçarlar, göğüs göğüse savaşacak kadar cesur olsaydılar kucaktan kucağa atlamazlardı.

Umarım bu operasyonda hayatını kaybeden askerlerimiz ve onların aileleri biraz da olsa huzur bulmuştur.

eminim mutluluktan aglıyorlardır kardesım sımdı benim bile gözlerim dolduysa onları düşünemiyorum bi nebze yürekleri sogumustur onların şanlı evlatları sayesinde bu ülke ayakta hamd olsun..
  • Arkadaşlar bugünlük benden bu kadar. Allaha emanet olunuz. Allah askerimize güç kuvvet versin.

• Hava gücünü aktif kullanmak bir devletin sahip olabileceği en büyük avantajlardan birisi teröristleri her zaman yenilmeye mahkum edecek olan da Hava Kuvvetleridir. Zaten teröristler savaş uçakları kullanmaya başladıgında artık örgüt olmaktan çıkıp terörist ülke haline gelmiş olur.
  • Çok büyüksün TSK
  • Nehoo kullanıcısına yanıt
    Ne demişti bu şahısların oy verdiği kişiler. "Dünyanın en güzel işinide yapsalar biz yinede bozgunculuk yapıcaz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 18 Mart 2018; 13:21:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

20 sene sonra Türk nüfusu azınlık olunca böyle konuşacak mısın merak ediyorum. Çağdaşlık yobazlık diyorsun birde. Seni okutan hocalara anana babana yazık Allahın kekosu

Hocam sen o arkadaşı boşver gün içerisinde 5 kere domalma hareketi yaptığı için sıkıntılı.

İnsanların Değerlerine Sanal Alemde işte Bu Tipin Yaptığı Gibi Rahatça Küfür ve Hakaret Edilebiliyor!

Bu Elemanın Aldırılıp Değil Günde 5 Kere 55 Kere Domaltılması Konusunda Hepimiz Hemfikir Oluruz Heralde 🤔

Gerekli Olanı Yaptım. Bu Konuda Duyarlı Olan Arkadaşlarında Gerekeni Yapmasını Bekliyorum.

Domalmak türklere özel bir hareket değildir türkler tarihin hiç bir safhasında domalmamıştır aralarındaki arap dölleri dışında.

Gerekeni yapmaya devam et başkan inancına saygılıyım domalmak sizi özetliyor zaten.

Senin ben olmayan aklını şey edeyim.

Azıcık saygılı olmayı ögrenin beyin yoksunları.Biz size diyor muyuz her şeyin rastgele oluştugunu sanan gerizekalılar diye?

Domalmak nedir? Nasıl bir karakter yoksunusunuz siz?

Çomarlara hak ettiği şekilde muamele edeceksin normal müslümanlarla sıkıntım yok.

Belki de normal müslüman dediklerinin bu hakaretlerle sıkıntısı vardır?

Bu kadar düşmeyin abi.

3 milyara yakın insanın inancına hakaret etmenizi geçtim, krem peynire bile iman eden birisi olsa bu şekilde hakaret etmek çok yanlış.

Yobazlardan ve çomarlardan çektiğimiz yetmedi bir de sizin tipte bu konuşanlardan çekiyoruz yapmayın.

• Afrin Merkez TSK&ÖSO

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Rakka Merkez ABD&YPG&PKK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyres -- 18 Mart 2018; 13:28:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

https://eksisozluk.com/pydnin-afrini-bosaltmasi--5596511?a=popular&p=1

Ekşide kuduruyorlar. Varan 2

Aslinda bu operasyon ile hukumetin eline cok guzel koz gecti.

Twitter'da sosyal medyada veya eksi gibi platformlardaki Turkiye sinirlari icerisinde yazan insanlari tespit edip sinir disi edecekti.

Kanit olarak da gosterecekti bunlari.

Mesela tıp ogrencisi olan bir kiz vardi. Sizi tedavi edecegime afrindeki gerillalari tedavi ederim demisti. Bu kizin Turkiye'de bulunma amaci ne o zaman ? O universitede egitim alip bize katkisi olacak baska insani da engelliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet Afrin in bu kadar kisa surede dusmesini kimse beklemiyordu eminim komutanlar da dahildir.

Ancak TÜRK Ordusu'na guvenimiz tam. Zaten anketlerde de belli Turkiye'de en guvenilen kurum TÜRK Silahli Kuvvetleri

Milattan once 209 dan beri ( resmi olarak ) hic utandirmadilar daha. Bu basariyi ustlenmeye calisan ummetci veya parti holigani arkadaslar bu konu sizin en son prim kasmaniz gereken yer. Ortaligi karistirmayin

Ben sen bu mesajı yazmadan önce dün geceden beri kimsenin parti ile ilgili bir mesaj attığını görmedim.

"Komutanlar bile beklemiyordu.Gene bizimkiler yalakalık yapmışlar bilemeyiz" dedin

Bence bir düşün

Operasyonun basinda Afrin de kac yuz bin sivil vardi biliyor musun ? Daha sonra Afrin'den etek giymis kadin erkek fotograflari geldi ellerinde silah ile

Tartisma programlarini ac izle herkes Mayis civarinda biter diyordu cunku yavas ilerliyorduk dikkatli sekilde.

Adamlar catismaya girmeden kacmis. Bunlari besleyenlerden emir almislar belli ki.

Şunu herkes tahmin eder ki 500 bin sivilin bulundugu alan teroristler icin bulunmaz nimet.

Ne kadar peki nufus ?

Her zaman Türk Ordusunu destekledik hic suphemiz olmadi. Yine diyorum resmi olarak 2200 yillik bir ordumuz var. Herkes gider bu ordu kalır.

Sag sol şu bu hep degisir . Basariyi birileri ustlenmeye calismasin ayiptir herkes emek verdi.

Nüfus sayımına göre 180 bin nüfusu vardı 6 yıldır çok ciddi bir göç alması nedeniyle bu rakam şu an güncel olarak 700 bine çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elma

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence bir düşün

Ne kadar peki nufus ?

Nüfus sayımına göre 180 bin nüfusu vardı 6 yıldır çok ciddi bir göç alması nedeniyle bu rakam şu an güncel olarak 700 bine çıktı.

Arkadas bana nufus hakkinda bilmeden konusuyorsun demis. 500 binden fazla nufus varmis hatta. Neyi bilmiyormusum merak ettim simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: nohouse

On binler söyleniyordu Afrin in deki terorist sayisi icin. Hepsi mi kaçmış?

Etkisiz hale getirilen terörist sayısı bizim tespit ettiğimizden çok daha fazla olabilir. 10 bin tane terörist bu kadar kendilerini farkettirmeden kaçması çok zor. Hani 500-1000 tane olsa kaçmış olabilir ama 10 bin kaçmak için çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Afrin Merkez

Rakka Merkez

Rakkaya kim operasyon yapmıştı hocam? İşidin başkenti degil mi burası?

• abd nin verdigi agır silahlar hummerler nerde

asıl pkk ypg ypj nerde...

neyse afrine burdaki suriyelileri gönderriz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: urfes

quote:

Etkisiz hale getirilen terörist sayısı bizim tespit ettiğimizden çok daha fazla olabilir. 10 bin tane terörist bu kadar kendilerini farkettirmeden kaçması çok zor. Hani 500-1000 tane olsa kaçmış olabilir ama 10 bin kaçmak için çok fazla.

atılan bombada parçalanmış cesetler nasıl sayılıyor
  • artık türkiyedeki suriyelileri buraya yerleştirme zamanı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

quote:

Orijinalden alıntı: urfes

quote:

atılan bombada parçalanmış cesetler nasıl sayılıyor

Atılmadan lazerle işaretlenirken sayılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulfast

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

15 Temmuz'dan sonra ordu çöp oldu diyenlerin utanmasını bekleyen var mı acaba! Allah kahraman ordumuzu her daim muhafaza eylesin..

Onlar kim hepimiz biliyoruz. Sırf partilere hükümete olan düşmanlıklarından kendi ülkesini, ordusunu yerenler. Asıl hainler işte onlar.

Kendi erinin boğazını kesen, öldürüp arkasında fotoğraf çektirenler de buna dahil mi hocam? Bunlar da hain mi yoksa sizin tarafınızdakiler mi?

Benim tarafım yok Ben Türk'üm partizanlık yapmam, siyasi liderlerin peşinden değil kendi ideolojim ve görüşlerimin peşinden giderim.

Beni kendin gibi sanma, sen partizan olabilirsin. Siyasi düşüncen partilere, kişilere duyduğun öfke ile oluşmuş olabilir.

Sen şu'cusun sen bu'cusun demek cahil işidir. İnsanları böldürmek yerine tekbir kümede toplayıp tek bir bayrak altında yaşayıp o görüşü savunmak gerekir. Vatanseverlik bunu gerektirir.

Yav he he. Bir önceki mesajına bak partizan kim. Özenti seni. Gitmiş biryerden kelime bulmuş burda satıyor. Yürü.

Benim yazdıklarımı senin ne anlamaya aklın yeter ne de yaşın yeter. Sen kendini Atatürkçü sanmaya devam et, Atatürk senin gibileri görse yüzüne tükürürdü.

Edit: Kapasiten o kadar düşük ki kendi yazdıklarımı bi yerlerden alıntı sanıyorsun, çünkü kendi zihin dünyan başkalarının kelimeleriyle ve fikirleriyle gelişmiş kendine dair ne bir fikrin var ne de düşüncen. Boş konuşuyorsun

:). Blok. Salak ve kendini zeki sananı gördüm de, sen apayrı çıktın be velet. Kendi foyanı gün gibi çıkardın ortaya. Atatürk düşmanı seni. Bir de ordu üzerinden prim yapıyor. Türk'üm demesi yok mu bir de... Kırık.

Sana üzülmüyorum da ailene üzüldüm sana çabalamış olmalarına üzüldüm gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.