Şimdi Ara

Zenfone 6 Son Dakika

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısa sürede tükenen Asus Zenfone 6 şu anda Teknosa ve Vatan Bilgisayar mağazalarında satışa çıktı. Almak isteyenler biraz hızlı davranırsa çok iyi olur.
    Yorum atarak nerede hangi şehirde hangi mağazada var şeklinde yardımcı olabilirsiniz.

Zenfone serisi hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bypangea -- 25 Ekim 2014; 14:03:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hızada gerek yok vakıt varsa zaten yolda...

http://forum.donanimhaber.com/m_98669258/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

hızada gerek yok vakıt varsa zaten yolda...

http://forum.donanimhaber.com/m_98669258/tm.htm

Ben şimdiki zamanı için konuşuyorum dostum şu anda mağazalarda satılıyor. Siz yolda diye tabir etmişsiniz
  • bypangea B kullanıcısına yanıt
    sımdıkı zaman ıcın haklısın,benım dusuncem suydu vatanda satmaya basladı tamam,ama teknosa cok daha yaygın sube oalrak ve teknosada hıc yok o yuzden,muhtemelen gelen partıler en cok teknosaya verılecektır ve telefonun bulunabılırlıgı artacaktır onemlı derecede.
  • nerden edindiniz bu bilgiyi? teknosayı da vatan ı da aradım....kimse birşey bilmioyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanyay

nerden edindiniz bu bilgiyi? teknosayı da vatan ı da aradım....kimse birşey bilmioyor???

Takipte kalın bilgi sağlam yerden

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

sımdıkı zaman ıcın haklısın,benım dusuncem suydu vatanda satmaya basladı tamam,ama teknosa cok daha yaygın sube oalrak ve teknosada hıc yok o yuzden,muhtemelen gelen partıler en cok teknosaya verılecektır ve telefonun bulunabılırlıgı artacaktır onemlı derecede.

Bahsettiğiniz sayı tüm Türkiye ye dağılsa iyi olur zira bazı şehirlerde mağazalar henüz reyona koymamış

• şuan 5 teknosa da var...ist ve kocaeli...ama kmse telefonu açmıyor.!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanyay

şuan 5 teknosa da var...ist ve kocaeli...ama kmse telefonu açmıyor.!!!!

Çok yoğun bu aralar siz mağazaya gidin bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.