Şimdi Ara

Zenec Navigasyon 2010 bilgiler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
41.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HER OTO TEYPÇİ TAKABİLİR BU CİHAZI

ÇÜNKÜ KESME BİÇME SOKET UYDURMA SIKINSI YOK
  • ÜRÜNLERİMİZ SIFIR OLUP 2 YILGARANTİLİDİR
  • Sıfır kutusunda hiç kullanılmamış zenec 2010 satılık iki yıl garantiside devam ediyor. Ürünü çalıntı ürünlerle karıştırmayın. Üzerinde seri nosu olmak üzere herşeyi ile orjinaldir.
  • fiyat.
  • Ürünün vw bayisindeki fiyatı işçilik hariç 3500 TL benim elimde bulunan üründe sıfır fiyatı 3300 TL kargo fiyatı hariç
  • quote:

Orijinalden alıntı: karesi1989

Ürünün vw bayisindeki fiyatı işçilik hariç 3500 TL benim elimde bulunan üründe sıfır fiyatı 3300 TL kargo fiyatı hariç

hocam eminmisiniz fiyattan çünkü arkadaşın superb ye taktırdık mersinde geri kamera işçilik dahil 2200 e
  • işçilik hariç 2200 küsur fiyat aldım ben de. Bence size yüksek söylemiş servis.
  • Ben ürünü VW Vosmer Alsancak bayiğinden fiyatI bu. Üstelik VW sitesindede fiyat bu.

BAKINIZ:http://binekarac.vw.com.tr/parca-detay.aspx?model=Golf VI&categoryname=Bluetooth - Radyo - Navigasyon&itemname=Radyo - Navigasyon&subitemname=Zenec Multimedya Sistemi
  • Bana kalırsa sahbinden satılıktaki ürünlerin bazıları çalıntı. Çünkü sık sık bu siteden zenecleri takip ettim ve bir kaçını aradım ve seri nosunu sordum ve cevap yok. Tam emin değilim ama bana çalıntı gibi geldi. Ben aracı vosmer bayiğinden alırken üzerine zenec taktırdım ve çalındı. Neyseki araç ve navigasyon kaskoluydu ve navigasyonun sıfırı bana geldi ama çalınma korkusundan hiç takmadım ve satıyorum geldiği gibi.
  • beyler size 0 kutulu necvox satabilriim 1200 lira hemde 2yıl garantili
  • caravelle aracımız yarın geliyor... bende bu sistemden taktırmak isterim fakat servisteki fiyat 1985 dolar...

dışarda taktırsak garanti bozar mı acaba ?
  • arkadaslar 2012 model golfumu alirken teyp ünitesi yoktu ve ben zenec taktirdim fakat yeni farkediyorum aracimda anten yok kimi golf araclarda anten gördüm kiminde görmedim bunun sebebi nedir? bu bir kusur mudur, yoksa olmasi gereken midir simdiden tesekkürler
  • sorun 1:tv tuner zenecde yok değilmi arkadaşlar.
    sorun2: klima ayarları değişnce zenec ekranda göstermiyor ?yada ben yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 24 Nisan 2012; 19:01:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apache44

quote:

Orijinalden alıntı: karesi1989

Ürünün vw bayisindeki fiyatı işçilik hariç 3500 TL benim elimde bulunan üründe sıfır fiyatı 3300 TL kargo fiyatı hariç

hocam eminmisiniz fiyattan çünkü arkadaşın superb ye taktırdık mersinde geri kamera işçilik dahil 2200 e

Hocam Mersin de nerede taktirdiniz acaba, fiyatı uygun geldi
  • ben bu zenecde hangi tür videoları oynatabilirim hicibirini acmıyorda mesela .mp4 videoları oynatmıyor..
  • https://zenec.naviextras.com/shop/portal/devicessupport
    adresini ziyaret edip sizin cihazınız için gerekli olan
    Zenec modeller:
    • ZE-NA2000
    • ZE-NC510/ZE-NC520
    • ZE-NA2000N
    • ZE-NC2010/NC2040/NC3810/NC4110/NC5010
    SENK ARACI İNDİR

zenec i güncellemek için gerekli link
    http://www.zenectr.com/guncelleme.php

ALINTI:

slm tekrar zenec 2010 u olan arkadaşlara harita güncellemesini çözmüş bulunmakla birlikte sırasıyla anlatacağım.

1-ilk önce naviextras sitesine üye oluyoruz

2-toolbox programımızı indiriyoruz ve kuruyoruz.mac te çalışmıyor.bilginize.programı çalıştırıyoruz ve varsa güncelleme yapacaktır.(ekranda vihazın bağlanmadıgı yazıyor olacak.zaten bağlamadan da log in işlemi yapamazsınız.failed yazısı cıkar)

3-bu sayfadaki "Navigation Softwareupdates" yazan başlığın altındaki" Synctool Software download "yazan bölüme tıklayıp bu dosyayı usb bellek e kaydediyoruz.şimdilik bilgisayarla işimiz bitti.

4-usb belleği cıkarıp arabadaki zenec 2010 a bağlıyoruz.cihaz açılınca setup menüsünden misc e giriyoruz aşağı iniyoruz.navi update i seçip onaylıyoruz.bu işlemle usb belleke cihazın bazı dosyaları atılıyor.bu da bize tekrar bilgisayara döndüğümüzde tool box programında cihazın bağlı olmasını sağlıcak.işlem bitince tekrar bilgisayarımıza dönüyoruz.

5-bilgisayara dönüp usb bellegi baglıyoruz ve de toolbox ı çalıştırıyoruz cihaz baglandı yazacak kullanıcı adımızı ve parolayı artık kabul edecek.

6-buradan istedigimiz haritayı satın alıp usb belleğe atılmasını sağlıyoruz.güncelleme yapmaya hazırız.

7-güncelleme usb bellek üzerinden yapılıyor.işlem bitince araca dönüp setup menüsünden misc i seçip navi update diyoruz.
    artık güncelleme yapılmış oluyorr..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 3 Mayıs 2012; 1:35:34 >

• 1ayda sd kart yuvası bozulurmu??? Benim kart yuvası bozuldu!!! Mümkünse uzak durun zenecden zaten hiçbir video formatını oynatmıyor cin malları her formatı oynatıyor benden söylemesi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende uzun süredir takip ediyorum bu cihazı , yeni modeli çıkmış ancak ekran hala led değil galiba , çözünürlükte eski modelle aynı sanırım.

http://www.zenectr.com/
  • tamir ettirebilirsin. zenec video olarak xvid kulllanıyorum . sitesinde hangi formatların olduğu yazılı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.