Şimdi Ara

Zenec Navigasyon 2010 bilgiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
1
Favori
41.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mng

zenec kullanan arkadaslara sormak istiyorum. navigasyon programı sanırım İGO8 yanılıyor muyum. Harita güncellemelerini nasık yapıyorsunuz. ücret durumu nedir?

Alıntıları Göster
    zenec'te naviextrasta navigasyon update edilebiliyor ancak ucrete tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xms

zenec'te naviextrasta navigasyon update edilebiliyor ancak ucrete tabi

Alıntıları Göster
    sayın xms xenec'te arak planda radyo acıkken navigasyona girince hem radyo hem de navigasyon sesi geliyor. Sadece navigasyon sesinin gelmesi icin ne yapmak gerekiyor. Bir de navigasyonu kapatmak mumkun mu. Yani navigasyon kullanılmayacagı zaman eger rota silinmezse surekli olarak navigasyon komutları duyuluyor.

• quote:

sayın xms xenec'te arak planda radyo acıkken navigasyona girince hem radyo hem de navigasyon sesi geliyor. Sadece navigasyon sesinin gelmesi icin ne yapmak gerekiyor. Bir de navigasyonu kapatmak mumkun mu. Yani navigasyon kullanılmayacagı zaman eger rota silinmezse surekli olarak navigasyon komutları duyuluyor.

Alıntıları Göster
    Benimde bir sorum var arkadaşlar

Zenec Passatla tam uyumlu mu

Görsel park desteği çalışıyormu

Aracın orijinalinde olup ta Zenec nedeniyle çalışmayan bir şey var mı

• quote:

navigasyon ekranındayken sol en altta küçük bir işaret var, ona tıkladığınız üç tane simge cikiyor, oradan navigasyon sesini kapatabiliyor sunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifd2005

passata tam uyumludur, ancak 2009 model altı ise görsel park desteği gatewyin surumu dusuk oldugu icin calismayabilir. ama 2009 ve sonraki modellere tam uyumludur
  • quote:

quote:

passata tam uyumludur, ancak 2009 model altı ise görsel park desteği gatewyin surumu dusuk oldugu icin calismayabilir. ama 2009 ve sonraki modellere tam uyumludur

Alıntıları Göster
    smartway sw508 navigasyon taktıran oldu mu
    kullanımı hakında bilgi verebilecek birileri varmı acab

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Selamlar
    Tiguan 2010 Zenec 2010 TAKTIK. Başta çok hoşlanmamıştım ama birçok fonksiyonu üzerinde toplaması ilgimi çekti takip eden günlerde. Sorunumum Şu: geceleri fazla aydınlık oluyor. Menüden araçın ışıkları açık ve kapalı iken ne kadar ekran parlaklığı istediğinizi set ediyorsunuc ama led destekli butonlar ve beyaz hakim ön tema gece yolda gözümü alıyor.

Not: Zenec2010 sanırım iki seri üzetilmiş. ikinci seride kırmızı butonları beyaz butonlarla replace etmişler. Bunun neden yaptıklarını resmi olarak yanıtlamasalarda cihaz üzerindeki ledleri değiştirip Amber rengi led takarak buton renklerini değiştirmek yani yenidne kırmızı yapmak mümkün (zenec Türkiye Resmi Yanıt)

Diğer araçlardaki konumu, açısı, oturuş biçiminiz, boyunuz etken olsada Tüguanda ben tam ışığın patladığı yerde oturuyorum cihaz da yatay değil yukrı doğru bir açı ile duruyor bu yüzden de uzun yolda gözü yoruyor. (Aracın iç aydınlatmasını kısınca da ekranın ışığı biraz kısılıyor ama azalıyor ama hala diğer herşeyden daha parlak oluyor haliyle aynı etkiyi yapıyor)

"Sanırım" en pratik çözüm ekran temasındaki beyaz hakim temayı siyah kırmızı bir tema ile değiştirmek. Sanırım gene bu nedenden dolayı RCD 510'da bu sorun yaşamıyor idi.

bu konuda bilgisi recrübesi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kulew2004

sorun çözüldümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

quote:

Orijinalden alıntı: kulew2004

sorun çözüldümü?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba..

yazmış olduğunuz sorunlara genel cevap vermek istiyorum...

Öncelikle benim aracımda zenec takılı ve ben memnunum.Sebebi ise gerçekten serviste söyledikleri gibi özelliklere sahip olması ve bire bir uyumlu olması.
    Navigasyon İGO kullanıyor cihazı yeni taktıran kullanıcı içinde ilk çalıştırmadan sonra 30 içinde en güncel türkiye harıtasını ücretsiz olarak veriyor.Sonrasında 40 dolardı sanırım ücreti.
    Bluetooth ise parrot.ses yalıtımı vb. özellikleri gerçekten çok iyi.telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmıyor diyebilirim.iphone kullanıcı olarak bu özellliğe hayran olan kişiler arasındayım dersek daha doğru olur.iphone da ki müzklerimi kablosuz dinleyebiliyorum.videolarımı oynatıyorm.
    dururken ve giderken video izliyorum ve süper bir ekran görüntü war.çözünürlük olarak sorarsanız oda mükemmel. ürünü buradan inceleyebilirsiniz istersenizhttp://zenectr.com/urundetay_NC2010.php
    direksiyondan kumanda sorunsuz ve çok keyifli.

daha daha yazmak isterim ama sanki ürünü pazarlıyormuşum gibi olucak ayıp olur sizlere:)

saygılarımla arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: WROOooMm

Arkadaşlar merhaba..

yazmış olduğunuz sorunlara genel cevap vermek istiyorum...

Öncelikle benim aracımda zenec takılı ve ben memnunum.Sebebi ise gerçekten serviste söyledikleri gibi özelliklere sahip olması ve bire bir uyumlu olması.
    Navigasyon İGO kullanıyor cihazı yeni taktıran kullanıcı içinde ilk çalıştırmadan sonra 30 içinde en güncel türkiye harıtasını ücretsiz olarak veriyor.Sonrasında 40 dolardı sanırım ücreti.
    Bluetooth ise parrot.ses yalıtımı vb. özellikleri gerçekten çok iyi.telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmıyor diyebilirim.iphone kullanıcı olarak bu özellliğe hayran olan kişiler arasındayım dersek daha doğru olur.iphone da ki müzklerimi kablosuz dinleyebiliyorum.videolarımı oynatıyorm.
    dururken ve giderken video izliyorum ve süper bir ekran görüntü war.çözünürlük olarak sorarsanız oda mükemmel. ürünü buradan inceleyebilirsiniz istersenizhttp://zenectr.com/urundetay_NC2010.php
    direksiyondan kumanda sorunsuz ve çok keyifli.

daha daha yazmak isterim ama sanki ürünü pazarlıyormuşum gibi olucak ayıp olur sizlere:)

saygılarımla arkadaşlar

Alıntıları Göster
    wroom selamlar giderken video nasıl izleyebiliyorsun.

• quote:

wroom selamlar giderken video nasıl izleyebiliyorsun.

Alıntıları Göster
    2004 model passatım için double din bir cihaz bakıyorum bir süredir.Bu kasa için ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

2004 model passatım için double din bir cihaz bakıyorum bir süredir.Bu kasa için ne önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende aracıma taktırdım yeni 2012 jetta orjinal vosmerde taktılar arac sıfır herseyi anlatıldığı gibi çok güzel ve beğendim ancak klipler attım avi olarak araç dururken video oynuyor arac hareket haline gecince ekranda kocaman yazı cıkıyor frene basın diye dvddede elfreni cekmeniz gerekiyor diyor. el freni çekip klip acacaksam aracta klip acmanın anlamı kalmıyor. Bunu kapatmanın yada iptal etmenin durumu yokmudur ?

araç seyir halindeyken klip oynasın istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nserhantr

Arkadaşlar bende aracıma taktırdım yeni 2012 jetta orjinal vosmerde taktılar arac sıfır herseyi anlatıldığı gibi çok güzel ve beğendim ancak klipler attım avi olarak araç dururken video oynuyor arac hareket haline gecince ekranda kocaman yazı cıkıyor frene basın diye dvddede elfreni cekmeniz gerekiyor diyor. el freni çekip klip acacaksam aracta klip acmanın anlamı kalmıyor. Bunu kapatmanın yada iptal etmenin durumu yokmudur ?

araç seyir halindeyken klip oynasın istiyorum

Alıntıları Göster
    • Canbus sayesinde direksiyon kumandası kontrolü ve klima gösterimi.
    • Ses türlerinin ekranda görünmesi
    • 4X60 W Anfi
    • Ekran parlaklığının kumanda ile ayarlanması
    • I phone desteği
    • Bluetooth ile telefon görüşmesi ve rehber fonksiyonunun kullanılması
    • Çift bölge fonksiyonu: Müzik dinlerken gps haritasının görüntülenebilmesi.
    • Altın sarısı kasa sayesinde oksitlenme önlenir ve hızlı soğutma sağlanır.
    • Usb ve sd kart desteği
    • En iyi gps modu 533 MHZ ve 3D (üç boyutlu) harita çalıştırabilme özelligi.
    • Geri vites kamerası desteği

AYRINTILI BİGLİ İÇİN

ESER AKPINAR
    05357746299

Zenec Navigasyon 2010  bilgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: eser25

• 4X60 W Anfi
    • I phone desteği
    • Usb ve sd kart desteği

AYRINTILI BİGLİ İÇİN

ESER AKPINAR
    05357746299

Alıntıları Göster
    • 4X60 W Anfi
    • I phone desteği
    • Usb ve sd kart desteği

AYRINTILI BİGLİ İÇİN

ESER AKPINAR
    05357746299

• nedir satılık mı? bana rns 315 lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk010

nedir satılık mı? bana rns 315 lazım.
    evet

Neden rns315?
  • radyosu diversity tuner. fiyat uygun. niye zenec alayım k? Üstelik onun da VW servisinden başka satıcısı yok. Fiyatı da yazsaydınız.. herkese ayrı söylemiyorsunuz herhalde. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk010 -- 2 Mart 2012; 2:20:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk010

radyosu diversity tuner. fiyat uygun. niye zenec alayım k? Üstelik onun da VW servisinden başka satıcısı yok. Fiyatı da yazsaydınız.. herkese ayrı söylemiyorsunuz herhalde. :)
    komik :)

ürünün fiyatı 1600 tl

düşünürseniz yardımcı olabilirim
  • niye komik olsun?

ürün yeni ise fiyat uygun gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk010 -- 2 Mart 2012; 21:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser25

ESER AKPINAR
    05357746299

bu cihazın markası nedir? alsak kime taktırabiliriz bu cihazı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.