Şimdi Ara

Zemzem Tower IPhone 6s alınabilecek yerler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar bir ay içerisinde suudi arabistandan iphone 6s alacağım. Ancak sim kilitsiz ve ingiltere menşeili olacak (MKQQ2B/A). Uluslararası garantinin geçmesi için ise Model A1688 olması gerekiyor. Tüm gereken özellikleri bir kağıda yazdım. Asıl sorun ise nerden alacağım. r10'da birisi Zemzemtower dan almış dediğim gibi ama iletişim kuramadım. Peki sizin bildiğiniz zemzem tower'dan alabileceğim bir mağaza varmı güvenilir. Ya da zemzem tower haricinde önerebileceğiniz yerler varmı. (Aziziyede bi satıcı veya Medinede bir mağaza) Lütfen yardım ederseniz çok mutlu olurum. Ordan cihazı alıpta sahte çıkmasın. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut4161

arkadaşlar acil yardım lazım up up

1 ay sonra gideceksen acil değil.
  • facetime yok arabistanda dikkat et
  • iboocum kullanıcısına yanıt
    Var kardeşim.Medineden almanı tavsiye ederim
    Jarirbookdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kuveyt yada katarda jarir book var mı ve guvenılır mıdır tr nın teknosa sı gıbı mı ?
  • Mekke'de Aziziyede telefoncular çarşısı var. İllede ingiltere telefonu alman gerekmiyor. Arabistan telefonlarının kutusu avrupa cihazlarının kutusunun yanında daha kalın. Dikkat ederek alabilirsin. Bazı telefoncular Facetime'li diye 150 riyal daha fazla istiyor. Ben cahil bi telefoncu bulup 2250 riyale Facetime'li almıştım. Kutunun kesinlikle kapalı olmasına dikkat et. Kutuyu telefoncunun orada aç. Garanti süresine Apple sayfasından baktır. Oradakiler ingilizce bilmiyor. Yanında kesinlikle Arapça bilen birini götür ya da telefonuna uygylama felan indir yoksa anlaşamazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zemzem tower
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.