Şimdi Ara

Zemana AntiMalware ( En iyi virüs temizleyici )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zemana AntiMalware altı dakikada bilgisayarı tarayarak zararlı yazılımları tespit eder ve kaldırır. Kapsamlı tarama yaparak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalışan program rootkit, trojan, bot, virus, worm, spyware ve adware gibi tüm yazılımları tespit eder. Türkçe desteği bulunmaktadır.

NOT : PROGRAM SADECE İNTERNETİN OLDUĞU BİLGİSAYARDA ÇALIŞIR.

İndirme Linki :

https://www.zemana.com/AntiMalware

Program bir çok antivirüsün tabanını kullanmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 12 Haziran 2016; 18:33:06 >

• Zaten Türk malı.genel merkez Edirne de.labo Bulgaristanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam antivirüs görevi görüyor mu?
    Yani mesela ben internette bir şey aradığım zaman yanında yeşil tik gibi güvenilebilir işareti olmasını istiyorum, aynı şekilde bir dosya indirdiğimde ben taratmadan virüsse engellemesini istiyorum.
    Ayrıca aynı şekilde 90 günlük keyle kullanıyorum bende durum şöyle :

• Dosyaları otomatik indiğinde tarama yapmaz sen tarama durumundasın. Sistemi kasmaz her an çalışmaz bu yüzden benim tavsiyem bu. Diğer kart bilgilerini bilgisayarda kullanmıyorsan bunu tercih edebilirsin.
  • Nasıl 6 dakikada tarayabiliyor Hdd etki edemz ki bu?
  • Biraz hort olacak ama...

Tabiki de Hdd yoğunluğu bu işin ilk faktörü. Ancak şunu belirteyim. Herhangi bir antivirüs Hdd yi X dakikada tarıyorsa Zemana bu süreyi %40 azaltır ve aynı etkide temizler.

Günde 2500 "KURULUM" yapılan ve Türk yazılımcıları tarafından geliştirilen bir uygulama.

İndirin kurun deneyin

• gunhan G kullanıcısına yanıt
    Bulgaristan değil de Bosna Hersek dersek daha doğru olacak

• 90 günlük deneme sayfası kalmıştır arkadaşlar virüs varsa deneme sürümü içerisinde silip kaldırabilirsiniz =) Çok beğenenler satın alabilirler.
  • Teşekkürler faydalı konu olmuş
  • Bugun KuveytTurk internet bankacılığında bana teklif etti. Yükledim. 1 yıllk ücretsiz olarak geldi. Öncesinde avast yüklüydü. Bu çok daha temiz, reklamsız ve güçlü bir yazılım gibi görünüyor. Tabi işin ehli olanlar daha iyi bilir.

Tavsiye ediyorum.

• Webroot kullanıyordum süresi bitti. Sonra bunu yükledim hoşuma gitti.
  • Zemana ve HitmanPro zorlu reklam virüslerini kolaylıkla temizliyor.
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Bir zamanların efsane programı, kaptım bir tane. Int.Sec. yanında ek bir güvenlik.
    Yorumlarda VPN olmazsa aktif olmadığı yazılmış, ben tesadüfen vpn'li tarayıcıdan indirmişim, verilen kodu girince deneme sürümü aktifteşti.
    Ayrıca bir yere kayıt olmaya gerek kalmadı.
    Paylaşım için teşekkürler.
  • Ben yuklemistim kaldirdim.tarama yapmama isaretli olmasina ragmen tarama yapti kendi kendine ve boooommm

Uctu gitti pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 25 Nisan 2017; 13:26:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.