Yüzbaşı
02 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba
Evime internet bağlatmak için
Bir şehirde internet hizmeti veren hangi firmalar olduğunu nereden öğrenebilirim?
Ttnete abone olmak istemiyorum.
Merhaba
Elimdeki eski (tab edilmiş) fotoğrafları yazıcı/tarayıcı ile taratarak dijital ortamda saklamak istiyorum. Tarayıcı camına yerleştirdiğim 4-5 adet fotoğrafı otomatik kesip eğikliğini düzeltip ayrı dosyalar halinde kaydecek bir program var mıdır?
Diğer türlü yazıcının kendi programı ile bir bir kes düzelt faklı kaydet yapmak durumunda kalıyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba.

kaput koruma eskidi ve matlaştı. Temizlği ve parlatmak için bir yöntem varmıdır?

Merhaba

alış veriş sitelerinin uygulamalarını bluestacks üzerinde kullanıyorum. Bu uygulamalara giriş yaparken kullandığım hesap bilgileri bluestacks içinde hangi dosyaya kaydediliyor.

Uygulamaya başka hesap ile giriş yapmaya çalışmama rağmen eski hesabım ile kendiliğinden giriş yapıyor. Arka planda heaap bilgilerinin kayıtlı olduğu dosyayı silsem düzelebilir diye düşünüyorum.

Kontağı çevirdiğimde marş basmıyordu ve arka arkaya kapatıp çevirdikten sonra çok zorlanarak marş basıyordu. Akü olsa ekranda ikaz vereceğini düşünüyordum. Hatta akünün üzerindeki göstergesi de aküyü sağlam gösteriyordu. Aracın ilk üzerindeki aküsüydü.

Dün, oto elektrikçiye gittiğimde ilk aküyü ölçtü ve akünün öldüğünü söyledi. Üzerindeki

EXIDE 12V 59Ah 320A DIN 640A EN/SAE/GS EFB aküyü söktü (kendi aldı) ve

MUTLU 12V 60Ah 540A EN 600A SAE SMF 56081 SFB aküyü 500TL'ye değişti. (2yıl garantili)

çalışması düzeldi. Çalışma sorununun verdiği stresten DHci olarak fiyat araştıramadım ama ihtiyacı olan olursa bilgi için burada paylaşmak istedim.

iyi forumlar.

Merhaba

Alışveriş uygulamalarını kullanmak için kasmayan bir emulator programı arıyorum. oyun oynamayacağım. Bluestack denedim çok kastı bilgisayarımı.

ne tavsiye edersiniz?

Merhaba
Windows 10 kullanıyorum. Ofiste ağ üzerinde Konica Minolta C658 yazıcı kullanıyoruz. Hiç bir sorun yok iken yazıcıya belge gönderdiğimde "düzleştiriliyor" ekranı ilerlemesi görünüyor ve 30-40 sayfalık belge 1 saatte çıkmıyor. Yazıcı kontrol ekranında ise bilgisayarımdan yazıdırılmak üzere belge "alınıyor" görünüyor.
daha önce baskı yapmaya başladığım gibi çıktı almaya başlıyordu.
Konunun çözümü hakkında yardımcı olabilirmisiniz?
Merhaba
Covid-19 sürecini değerlendirmek için çocuklara faydalı olabilecek ve onlara güzel zaman geçirecek oyun tavsiyelerinizi bu başlık altında toplayalım.
Şiddet içerikli oyunlar haricinde onları düşünmeye sevk edecek türleri paylaşmanızı rica ederim.
Alışveriş listemi oluşturmak, satın aldığım ürünlerin fiyatını ve nereden aldığımı girebileceğim bir uygulama arıyorum.
Bu sayede bir sonraki listemde en uygun fiyata nereden alacağımı belirlemek istiyorum.
Favori uygulamalardan listonic ve bring bu istediklerimi yapmıyor.
İstediklerimi yapabilecek bildiğiniz uygulama var mı?
Merhaba
LG 47LA640S-ZA modeli akıllı TVde artık film izlenmez oldu. Youtube bile desteklemiyor. Yazılımı güncel fakat içindeki uygulamaları güncellemem gerekiyor. Nasıl yapabilirim?
Chrome veya güncel bir tarayıcı yükleyebilir miyim.
Yardımınızı rica ediyorum.
Hakkında
Meslek: Mühendis
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 850
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 54.370 (Bu ay: 1.371)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.