Şimdi Ara

Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
83
Favori
40.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu kadar uzun rehbere ne gerek var bütün update ve 60fps vs ne varsa hepsinin gömülü olduğu dosyayı drive a upload et herkes indirsin bende var ben öyle indirdim 60fps sabit 4k çözünürlükte oynuyorum başını oynadım biraz ama Türkçe yama gelince baştan başlamakla uğraşmayım diye yamayı bekliyorum.

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de zaten oyun ve emülatörlerin gömülü olduğu paketi paylaştım. Konuda anlattığım şeyler emülatörün kol ayarı ve oyunu gösterilmesinden ibaret aslında.

Sen de kendi indirdiğin o bahsettiğin Drive linkini buradan atarsan herkes faydalanır.

• Advantea kullanıcısına yanıt

Vulkan değil de OpenGL ile dener misiniz bir de?

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Link olarak değil de bilgi olarak güncellenebilir, malum sürekli güncellemeler geldiği için hemen eskiyorlar. Mesela şuan bende yuzu 3621, oyun 1.1.2 ve modlar (Mod Folder V3.1 olarak paylaşılan) BlackscreenFIX, Visual Improvements, FPS++ 1660ti+i5 9400f ile 2k'da 45-55 arası fps alıyorum. İlk başlarda oyunun loading kısmı epey yavaştı o da epey hızlı şuan ama arada görsel hatalarla karşılaşıyorum nadir de olsa.

• İyi oyunlar. Link paylaşabilir misiniz. Buradan veya özelden ...

• Advantea kullanıcısına yanıt

Yuzu sitesindeki Microsoft Visual C++ 2022 redist dosyasını kurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun akıcıda ekran niye böyle bozuk sizdeyse böyle oldu mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ben de yuzu sürükli sorun çıkartıyor. Bir süre oynuyorum oyunu yuzu çöküyor, donuyor veya ekranda renk kaymaları vesayra yaşıyorum. Bu sorunları yaşayıpta çözebilen var mı? Çözebilen varsa yardımcı olabilir mi ? Ricam etsem.

• tarik_jmp T kullanıcısına yanıt

Redditte birisi bu hata için gelişmiş grafik ayarlarından ASTC decoding (HACK) ayarını devre dışı bırakın demiş.

Görsel hatalarla ilgili de genel olarak oyunu 1.1.1+ ve yuzuyu 3621+ veya üzerine güncelleyin demişler. Yuzu erken erişim sürümü şuan 3623de.

Ayarlarım şu şekilde belki işine yarayan olur.

Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama
  • emulator ve ps kolundan oynayanlar capture butonunu nasil kullaniyorsunuz.

ds4 te 1 buton eksik kaliyor capture icin onu bazi gorevler icin kullanmak gerekiyor klavyeye atamadan tusu nasil kullaniriz

Arti olarak birsey daha sorayim suan sadece yuzu+oyun +1.1.0 update yuklu.
    Ama oyunun POV i cok yakin sanki. Karakter cok yakinda gozukuyor youtube vs videolarinda kamera acisi daha genis.

Oyunda ultra hand cok kasiyor yavasliyor. Aksama yeni update ve plugin vs kurup tekrar deneyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgyur -- 31 Mayıs 2023; 10:54:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karma999 kullanıcısına yanıt

Yuzu ben de 3535, başka versiyon kurduğumda bu sefer oyunu görmüyor başka totk dosyası da bulamıyorum. Siz nereden indirdiniz totk u? Link atma şansızın var m? discord da bırakıyorum buraya ekleyebilirsiniz ( Harrower#5829 )

• En son delirip nintendo switch alacağım :D

• Yuzu Android'e gelmiş:

Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yamayuzu
    New Platform Release - yuzu on Android · yuzu
    https://yuzu-emu.org/entry/yuzu-android/
    Yani yakın bir gelecekte Zelda'yı telefondan mı oynayabileceğiz hocam?

• taylo84 T kullanıcısına yanıt

Henüz erken erişimde, stabil değil fakat millet oynuyor bile. Zelda: Tears of the Kingdom | PC Rehberi + Türkçe Yama  YouTube'da Yuzu Android diye aratırsanız bir sürü video düşmeye başladı. İyi bir telefon ve donanım şartları var tabi, siteden okursunuz.

Mesela ben Snapdragon 860 barındıran Poco X3 Pro'da Tears of the Kingdom denedim fakat şu ekrandan sonra program çöküyor. Başka oyunlara da bakacağım.

• 4K60FPS açtım hocam, teşekkür ederim.

• aschil kullanıcısına yanıt

Yuzu ile mi? Bir de Ryunjix dener misin çok merak ettim.

hocam sizde ki rehberi yaptım yuzu ile. akainde shutter drop aldım sık sık.

https://github.com/HolographicWings/TOTK-Mods-collection

buradan mod bölümünü indirdim. bizdeki mod data bölümünü tamamen sildim. yuzu güncelleme, buradan koydugum dosyalar ve ayarlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.