Şimdi Ara

Zed e gelen değişiklik.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riot dalga geçmeye devam ediyor.W pasifini kaldırmışlar.Yerine u atıp öldürdüğümüz adamın ad sinin bi kısmını alıyoz.(%15)
    Ben böyle saçmalık görmedim.Bizi adc kesmeye zorluyolar bildiğin.Ya siz veigar ın u sunu bu yüzden değiştirmedimizmi.Belirli şampiyonlara karşı (O kadar belirli ki,Ad veya ap olma meselesi) bir skill.
    Bakıyorum tüm şampiyonlara bişeler yapmışlar.Oynanışı geliştirmişler.Zed e gelmişler s.....mışlar içine.Bizim karşımıza mage geldiğinde,solo da off tank geldiğinde mate game e kadar napcaz.W nun veridiği katkıya nolcak.Kesinlikle saçma bi değişiklik.Zed i çöp etmeye devam ediyo riot.Buraya yazıyorum.Zed in hedef alınamaz olma özelliğini alırlar yakından ultiden.Belki bi ara ultiye de bi gecikme süresi koyarlar.Bu arada farkettim.E bin cd sini 5sn yapmışlar.Artık w atıp 2 tane e atmayıda unutabiliriz orta oyuna kadar.
    Edit An itibariyle q ve e bin hasarını da düşürdüklerini öğrendim hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oozed -- 19 Ekim 2016; 22:17:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya heroya özel item çıkardılar qss ultisini kaldırmıyor daha ne istiyorsunuz
  • Worldsde alınmadı , alınmasın darısı yasuonun başına

• Adc nin ad sinin %15 ini alıyorsa ger türlü daha avantajlı

• Jhini düşün , artık zed her compa gitmeyecek işte, ne güzel olmuş oh süper olmuş , ölsün gebersin muhahahah .

• Bizi Zedle sınamasınlar Kata yada Talon'a başlarız o zaman görürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Washimira -- 20 Ekim 2016; 13:08:53 >
  • agla

• AĞLA. 300 ad ile 2k canlı adcye tek atılıyor zedle. bi zahmet 500 ad ile tanka tek atma.
    not : oozed61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 20 Ekim 2016; 14:16:22 >
  • malmortius rushlayıp tek comboda kesiyordu iyi olmuş ne diyim
  • Adc nin ad sinin %15 ini alıyorsa miss fortune jhin gibi adcler zed e karsı dezavantaj olacak. Oldu olacak dotadaki legion commander gibi ultisini duel yap kimse de müdahale edemesin. Düşük ad yüksek crit oranlı adc ler alınması gerekir. Hakikatten komedi riot. Cs skini zede çıkardı wcs de picklenmedi.

• zed w gittiyse lee sin q sunuda can % eksik vurmasını kaldırsınlar sniper gibi leede artık tek atıyor
  • Aqla qarsim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zede gelen en küçük degisiklikte niye her seferinde forum ağlama duvarina dönüyo anlamiyorum.

• Late'e kadar çokta etkili olmayan bir pasifti. %15 ad çalma gayet güzel bir late game katkısı. Diğer damage indirgemelerine yorum yapamıyorum. Oynamadan bilemeyiz.
  • Gelsin artik aglama konulari. Her heronun mainleri konu acip aglayacaklar. Yav he he kardes diyorum. Oyunun en mal herosu silseler gram uzulmem.

• Oh çok iyi olmuş umarım daha da nerflenir.
  • Zed mainlerin ağlamasını izlemek çok zevkli :D

• Herhangi bir mid lane herosunun ortalama 6 lvdeki attack damage'i 65

Sen bu adamı 2 kere öldürsen zaten 20 ad veriyor, eskisinden daha iyi
    Yeni gelecek itemlarda etkileyecek zaten. Rünlerede armor pen gerekmeyecekmiş gibi cart cürtüde katarsan zaten eskisiyle çok aşırı farkı olmayacak. Eskisinden daha büyük bi tehlike olacak hatta bence. Şu an zed alıpta snowball olmadan hiç bir halt yapamıyorsun, bazen olsanda hiç bir şey yapamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LLoncept -- 20 Ekim 2016; 19:33:49 >
  • 1000 ad jhini kessek? uf yeminle çıldırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Adc nin ad sinin %15 ini alıyorsa miss fortune jhin gibi adcler zed e karsı dezavantaj olacak. Oldu olacak dotadaki legion commander gibi ultisini duel yap kimse de müdahale edemesin. Düşük ad yüksek crit oranlı adc ler alınması gerekir. Hakikatten komedi riot. Cs skini zede çıkardı wcs de picklenmedi.

Yalnızca para kazanmak amaç yoksa bir şey yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.