Şimdi Ara

Zayıflamama Şahit Olun(Anketli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Zayıflamama Şahit Olun(Anketli)

(En Son Oy Tarihi: 25.5.2020)
Giriş
  • Evet beyler. Her akşam bir sonraki günün listesini yapıyorum.Eğer o gün esktra birşey yemişsem ekliyeceğim.
    İstedim ki sizler de şahit olun bu azim ve çabaya. Hem benim gibi olan arkadaşlara da moral olsun diye. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.
    Şuanki kilo:111
    Hedef kilo:80

Edit: Link vermek yasak olduğu için FatScret profil adımı veriyorum: synthopsis

Edit: Her sabah küçük yaptıktan sonra tartılacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DubSteq -- 13 Ağustos 2015; 14:32:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rez

• Umarim hedefine ulasirsin.

• Açlıktan geberecek seviyede yaşarsan 6 ay kadar verirsin. Spor mıpor hikaye boğazı tutacaksın, ekmek şeker alkol keseceksin. Gece 6 dan sonra yemek yemeyeceksin. Bunları yaparak 3 ayda 100kg den 85 e geldim. Şimdi kilo koruma programı uyguluyorum mutluyum. Ama o 3 ay ne çektim gelde bana sor.

• Verirsin yeter ki azimli ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Açlıktan geberecek seviyede yaşarsan 6 ay kadar verirsin. Spor mıpor hikaye boğazı tutacaksın, ekmek şeker alkol keseceksin. Gece 6 dan sonra yemek yemeyeceksin. Bunları yaparak 3 ayda 100kg den 85 e geldim. Şimdi kilo koruma programı uyguluyorum mutluyum. Ama o 3 ay ne çektim gelde bana sor.

Aman hocam. Ölmediyseniz literatüre geçersiniz vallaha. Ben tehlikeye atmadan 9ay-1 yıl felan diye düşündüm. İlk 2-3 ay hızlı, sonraki aylarda yavaş vermeye devam edicem. Geçen sene spor salonuna gitmiştim .Hergün 1 saat kardiyo spor yapıyordum.Öyle 1 ayda anca 5 kilo verdim. Şimdi günde 20dk ev egzersizi ile az da yiyerek ayda 5-8 kilo vericem İnşaAllah.

• takippp başarılar
  • Hocam sabah kalkınca ilk işin 2 bardak ılık su içmek olsun her sabah mutlaka yap çok daha çabuk kilo verirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: keeNNN

Hocam sabah kalkınca ilk işin 2 bardak ılık su içmek olsun her sabah mutlaka yap çok daha çabuk kilo verirsin

Tavsiye için saolun hocam. Birde acı pul biber felan tüketeyim mi çorba ile? Yağ yakımını hızlandırır mı?

• DubSteq kullanıcısına yanıt
    hocam acı iştah açar diye ben dökmezdim 105den 81 e indim ama uzun süreliydi benimki. Spor yapmazsan uzun süreli iner hocam kardiyo yapman bi spor salonuna yazılman şart erken kilo vereyim diyorsan. Akşam sakın ha ekmek tüketme. Hatta mümkünse yemekten önce 2 bardak su iç seni keser o fazla yemek yiyemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

Açlıktan geberecek seviyede yaşarsan 6 ay kadar verirsin. Spor mıpor hikaye boğazı tutacaksın, ekmek şeker alkol keseceksin. Gece 6 dan sonra yemek yemeyeceksin. Bunları yaparak 3 ayda 100kg den 85 e geldim. Şimdi kilo koruma programı uyguluyorum mutluyum. Ama o 3 ay ne çektim gelde bana sor.

Aman hocam. Ölmediyseniz literatüre geçersiniz vallaha. Ben tehlikeye atmadan 9ay-1 yıl felan diye düşündüm. İlk 2-3 ay hızlı, sonraki aylarda yavaş vermeye devam edicem. Geçen sene spor salonuna gitmiştim .Hergün 1 saat kardiyo spor yapıyordum.Öyle 1 ayda anca 5 kilo verdim. Şimdi günde 20dk ev egzersizi ile az da yiyerek ayda 5-8 kilo vericem İnşaAllah.

Dengesiz bir yapım var birşeyi kafaya taktımmı elimden geleni yaparım. Ayda 1-2 kilo vererek başaramadım sürekli kırdım diyeti geri aldım. Bende ya herro ya merro dedim. Genelde karatay kurallarına uydum ama meyve yedim ekseriyetle. Karbonhidratı kesince vücut krize giriyor ilk başta ama zamanla alışıyorsun.

Bu arada kiloyu verdim giyecek sıkıntısına girdim tüm giysilerim çuval gibi oluyor

İradeliysen eğer ayda 2-3 kilo vermek en sağlıklısı ama ben bunu başaramadım ultra irade devreye soktum

• quote:

quote:

quote:

Dengesiz bir yapım var birşeyi kafaya taktımmı elimden geleni yaparım. Ayda 1-2 kilo vererek başaramadım sürekli kırdım diyeti geri aldım. Bende ya herro ya merro dedim. Genelde karatay kurallarına uydum ama meyve yedim ekseriyetle. Karbonhidratı kesince vücut krize giriyor ilk başta ama zamanla alışıyorsun.

Bu arada kiloyu verdim giyecek sıkıntısına girdim tüm giysilerim çuval gibi oluyor

İradeliysen eğer ayda 2-3 kilo vermek en sağlıklısı ama ben bunu başaramadım ultra irade devreye soktum

Ha yani madem aç kalıcam adam gibi aç kalayım dedin. Bu arada karatayın diyet tarzı nasıl? Saf protein ağırlıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DubSteq -- 13 Ağustos 2015; 2:22:23 >

• Kolay gelsin. Yetersiz beslenerek kilo verirsen kastan gider kilolar. Yeterli beslenmeye tekrar başladığında eski kilona donersin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ha yani madem aç kalıcam adam gibi aç kalayım dedin. Bu arada karatayın diyet tarzı nasıl? Saf protein ağırlıklı mı?

Aynen öyle yaptım

Karayay özetle karbonhidrat alımı sıfıra yakın, günde 2 öğün protein ve yağ ile beslenme.

Ama ben arada sırada erişte, pilav, lavaşta kebap, lahmacun, meyve yedim. Alkol kullanmıyorum zaten ama tatlıyıda tamamen kestim. Olay tamamen irade meselesi

• ulaşamadı

• Başarılar hocam kafanıza koyarsanız yapamayacağınız birşey yok. Ben zamanında 85 Kilo idim şu an 65 Kiloyum fazla eridim sanırım

• Beyler FatSecret den kalori dağılımı istatistiğine baktım da Karbonhidrat %25, Yağ%55, Protein%20 çıktı.
    NE yapmalıyım da bu protein oranını yükseltip yağ oranını düşürmeliyim? Saf protein içeren neler var yiyecek olarak.

• DubSteq kullanıcısına yanıt
    Hocam diyetisyene gidin haftada 1 kgden fazla verme kilo verdikce sarkiklar oluaur

• quote:

Orijinalden alıntı: .redmajor.

Hocam diyetisyene gidin haftada 1 kgden fazla verme kilo verdikce sarkiklar oluaur

Valla hocam. Sarkıkları göze alıyorum ve hertürlü az da olsa oluşacak. Amacım 80'e düştükten sonra body yaparak toparlamak. Şuan günlük 0.3-0.5KG arası veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Başarılar hocam kafanıza koyarsanız yapamayacağınız birşey yok. Ben zamanında 85 Kilo idim şu an 65 Kiloyum fazla eridim sanırım

Nasıl eridiniz hocam?Ben de 7 kilo verdim ama artık veremiyorum bir 7 kilo daha vermem lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.