Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.477
Cevap
220
Favori
559.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alışverişi hangi siteden yapıyorsunuz yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Blazer 3 pantolon 1 ayakkabı aldım, ceketin biri gitti sepette, kim aldı onu

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de üretiliyor iç piyasadan çok ihracata gidiyor yani şu an italya roma'da avm den levis alan adam kalite düştü diyorsa TR nin suçu yok ham maddenin kalitesi düşmez kullanım miktarı filan düşer örnekle bi lacoste tişörte 1 kg pamuk harcanmıyor da 500 gr harcanmıştır bu yüzden kalite düşer, bu da firma sahibini bağlar. TR de üretildiği için dandik demek saçmalık olur açıkçası. Ayrıca TR dünya 5. 6. filan pamukta en kaliteliside üretilir de fiyatlama önemli. Levis dünyada tek el gibi birşeydi zamanında şimdi öyle değil rekabet çok fazla.

TALU tekstil timberland, levis, replay jeans ve massimo dutti burberry ve bi kaç yan marka üretimini yapıyorlar. Fabrika yanında küçük mağaza var.http://www.taluteks.com/index.html
    Pazarlama ofisleri ABD deymiş.

• Lacivert keten gömleği kim aldı çabuk çıksın meydana 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrxx

Türkiye'de üretiliyor iç piyasadan çok ihracata gidiyor yani şu an italya roma'da avm den levis alan adam kalite düştü diyorsa TR nin suçu yok ham maddenin kalitesi düşmez kullanım miktarı filan düşer örnekle bi lacoste tişörte 1 kg pamuk harcanmıyor da 500 gr harcanmıştır bu yüzden kalite düşer, bu da firma sahibini bağlar. TR de üretildiği için dandik demek saçmalık olur açıkçası. Ayrıca TR dünya 5. 6. filan pamukta en kaliteliside üretilir de fiyatlama önemli. Levis dünyada tek el gibi birşeydi zamanında şimdi öyle değil rekabet çok fazla.

TALU tekstil timberland, levis, replay jeans ve massimo dutti burberry ve bi kaç yan marka üretimini yapıyorlar. Fabrika yanında küçük mağaza var.http://www.taluteks.com/index.html
    Pazarlama ofisleri ABD deymiş.
    Teşekkürler bilgiler için. Bu sektöre girme hevesi olan biri olarak aydınlandım. Talu'nun mağazasında o rüya markaların ürünlerini ucaza bulabilir miyiz acaba merak ettim.

"Türkiye deki ürünlerin yine de Avrupa ya göre düşük kaliteli olduğunu düşünüyorum" derken ürünler Türkiye'de üretildiği için değil. Tunus'ta Pakistan'da da üretilse önemli değil. Demek istediğim TR deki ürünlerin kalitesi Avrupa ya göre kalitesinin a+ değilde a olduğu. Sizce her markanın ürünleri her yerde aynı mı? bence alım gücü düşük olan ülkelerin ürünleri gıda olduğu gibi tekstilde de düşük kalitedir. Dediğim gibi Levis dan çoğu kişi şikayetçi. Bu durumun nerde üretildiğiyle alakası yok. O konuda yanlış anlaşılmışım. Zaten verdiğim bilgilerde TR nin pazarda ne kadar güçlü olduğunu belirtmiştim.

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    traveler ceketse ben olabilirim
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    Yok travellerde reflektör vardı almadım :) normal ceketler, siyahı beğenmedim naylon gibi duruyor o iade, diğerleri eh işte giyilir ama normal kaliteli blazer havası yok.

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    https://www.zara.com/tr/tr/traveller-takim-elbi%CC%87se-pT9621450800.html?v1=44663127&v2=1577587

farklı şeylerden bahsettik galiba :)
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    Aynen benim dediğim teknik blazermiş :)

• İkinci indirim ne zaman olur acaba , bilgisi olan yazabilir mi ?

• 188 boy 93 kgyim L beden almisim zaradan aldiklarimi bedenleri olur mu acaba

• Arkadaşlar mağazaların kendi sayfasından mı yapıyorsunuz alışverişi?

• Kargo problem olacak gibi. 16da verdiğim sipariş halen hazırlanıyor. Teslim 19/29 yazıyor.

• Şu geri dönüştürülmüş, yok su kullanılmamış, yok şu kadar plastik geri dönüştürülmüş furyası ytüzünden yüzünden mi acaba kalite azaldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Arkadaşlar mağazaların kendi sayfasından mı yapıyorsunuz alışverişi?
    hocam kendi internet sitelerinden yapıyoruz. hepsinin türkiye sitesi var. istersen de gidip mağazadan alabilirsin stok varsa.
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Ben siparişi verdim akşama doğru cumartesi günü sonra pazar günü kargoya vermişler kargo sadece Zara’ya çalışıyor herhalde pazar günü gönderildiğini ilk defa gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: kal42kal42

https://www.zara.com/tr/tr/share/blok-renkli%CC%87-basic-polo-t-shirt-p09240402.html?utm_campaign=productShare&utm_medium=mobile_sharing_iOS&utm_source=red_social_movil&v1=34149024

Stok geldi kaçırmayın 49.95₺ tişört
    %100 organik pamuk !?

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Evet öyle yazıyor

• zara.com alisveris yapabilen var mi? hangi kredi kartini girsem gecersiz gonderi yontemi diyor kabul etmiyor. master visa hepsi ayni.
    problem nedir?
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.