Şimdi Ara

Zapals bedava usb led ampul (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapamayanlar için çerezleri silsinler denmiş diğer konuda. Herhangi bi sıkıntı çıkmadı bende. 2 adet aldım. Gelirlermi artık bilmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni uyelik acilarak alinabiliyor bakalim gelecek mi

• yeni üyelik ile oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site güvenilir benim 2 ürünüm geldi. Gelmesi uzun sürüyor 2 ayı gözden çıkartın.
  • Arkadaslar kuponu kabul etmiyor?

• konuyu açmıştım ben ama neyse! kuponu kabul etmeme sebebi yeni hesap olacak. eski hesapla olmuyor.

edit: konumun kapatıldığına dair sevgili yöneticilerden haber gelmediği için konu sahibinden özür diliyorum. ilk mesaja yeni üyeliklere diye eklersen daha iyi olur ayrıca. saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zubizango -- 2 Ocak 2016; 2:10:52 >
  • benim aldığım usb led geldi. bir çok kişinin de geldi forumda yazmışlardı. sanmıyorum o yüzden konunun kapatılacağını. keşke bi açıklama yazsalardı da bende anlasaydım neden kapatıldığını.
  • Mevcut uyeliklerde kabul etmiyor kodu hata veriyor, yeni uyelikle aldim bakalim n zmn gelecek. Daha once macbook klavye koruyucu almistim ucretsiz kargoladilar ama daha ulasmadi o.

• quote:

Orijinalden alıntı: zubizango

benim aldığım usb led geldi. bir çok kişinin de geldi forumda yazmışlardı. sanmıyorum o yüzden konunun kapatılacağını. keşke bi açıklama yazsalardı da bende anlasaydım neden kapatıldığını.

Biz 3 arkadaş aldik kimsede yok

• benim 4 üründen sadece ekran filmi geldi. silikon saat - silikon klavye koruyucu - usb led kablo dan haber yok ama muhakkak gelecektir. ama bu ürün için yeni üyelik açmakla uğraşamam ilk geldiğinde aa ne güzel deyip takacaz sonra bir daha kullanmayacaz.
  • Bu siteden 1 ay önce aldığım ücretsiz lamba bana gelmedi, yazılanlara göre gelen arkadaşlar varmış. Şans işi veya biraz daha bekleyelim..
  • Bütün kampanyalarina katildim ama hic gelen olmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada gelmedi 1aydir tik yok

• Gelmedi diyenler ptt ye bir uğrayın. Adınıza kargo var mı bur sorun. Muhtemelen gelmiştir ve bekliyordur.

• Çakmaklıktan şarj yapan cihazlar geldi mi arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak235 -- 2 Ocak 2016; 10:00:27 >
  • Bana bugün geldi 2 tane ilk kampanyadan almıştık. Hoş birşey Işığı da yanıyor. Şarj aletl olarak değil de çalışma lambası olarak kullanmak daha mantıklı bence.
     Zapals bedava usb led ampul

• boyle gereksiz şeylerle evinizi çöpluge çeviriyorsunuz. usb led lambayı kaç kere kullanıcaksınız gerçekten ? hesap açmayla geçiriceğiniz vakit bu gelicek kıytırık lambadan daha değerli emin olun

• Msjim bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Krauss13.7

boyle gereksiz şeylerle evinizi çöpluge çeviriyorsunuz. usb led lambayı kaç kere kullanıcaksınız gerçekten ? hesap açmayla geçiriceğiniz vakit bu gelicek kıytırık lambadan daha değerli emin olun

Hocam klavyem de aydınlatma yok ama arkasında usb girişi var. Oraya takıyorum geceleyin bilgisayar kullanırken (özellikle oyun oynarken) çok işe yarıyor. Tavsiye ederim

• Kuponu kabul etmiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.