Yüzbaşı
06 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar s3 kullanıyorum bana gelen bir mesaj annemin telefonuna da gidiyor.samsung accounttan sim değiştirme bildirimini etkin hale getirmiştim sim değiştinde annemin numarasına mesaj gidecekti bunla alakalı olabilir mi?bundan olabilir mi ya da neyden dolayı oluyor bu yardımcı olabilir misiniz
arkadaşlar 21 yaşımdayım bugüne kadar hiç sevgilim olmadı nerde hata yapıyorum cok konuskan birisiyim ama hiç sevgili yapamadım:S siz nası yapıyosunuz

bu da fotoğrafım

arkadaşlar ben tempobetten kredi kartıma para çektim.bu para dönem içi haraketlerimde + olarak görünüyor.
ben bu parayı atmden çekebilir miyim?yoksa bu para kredi kartı borcunu mu kapatmış oluyor?daha önce tempobetten kredi kartına para çeken var mı
ilk yarısı 0-0 bitti u-20 final maçı.maç sonuna 1 girilir mi sizce?

michelin'in yeni reklam yüzü

Arkadaşlar bizim okula bütünleme bu sene geldi.%10Luk dilimler bütünleme sınavından sonra mı belli olacak?Yani fd olan dersimi bütünlemede bb felan yaparsam %10luk şansım var.bütünleme buna engel mi?
ah ah.10 puan yüzünden tek dersten büte kaldım:( bir hafta daha burdayım.var mı benim durumumda olanlar dertleşelim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.263
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 41.978 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.