Şimdi Ara

Zafer ,erlik,jahrein,aktroll,oktroll vs... yeter artık !!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ülkeye 10 milyon sığınmacıyı kim dolDurduysa vatan haini odur.

NOKTA

• Mylevi M kullanıcısına yanıt

Adamın tarlasının bir kısmına güneş enerjisi tarlası kuruyor fazla elektriği satıyor adama bedava veriyorsun. Bunun içinse iklim fonu ve AB fonu kullanılıyor senin benim vergi değil.

Tüm dünyada uygulamaya başlanmış bir proje dediğim gibi eleştirin ama bu proje için değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Bu proje olacaksa bile güneydoğu hariç uygulanmalıdır, artan enerjiyi devlete satmak kısmı bu bölge için sakat.

Normal şebekeden kaçak çekip kullanırlar güneş enerjisinden sağlanan elektriği komple satmak için. O bölge adam olmaz.

Buda benim tezim hadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 1 Haziran 2022; 12:24:18 >

Gereksiz açıklamalar. Kıloçdaroğlundan adan falan olmaz bıraksın artık

• Bu adamlar gizli kapaklı AKP li bunların lafına bakmayın.

Hamza dışında bir tanesi bile samimi değil

• Bana da kursun, benim de Tarlam var hem de yanında elektriğe bağlı istiridye mantarı üreticiliği yapıyorum. Neden ben kendi başıma hiçbir yardım olmadan yapmayı planlıyorum da elin doğulusuna bu hizmet sözü veriliyor bana partide oy hakkı bile verilmiyor?

Merak etme ben biliyorum neyin neyle yapıldığını , neden bu sözlerin verildiğini. Demirtaş'a özgürlük istiyorsanız bize oy verin diyen adam buralarda çok oy kaybetti belki umrunuz değildir.

Ayrıca şu an akepe ekonomiyi düzeltsin cehap anında %20 ye düşer. Yanisi Akepe denen güruh memleketi batırmasa cehapın kafasını kaldıracağı yoktu. Hala da muhalefet kalayım diye çabalıyor ahahaha

Sen de kendi başına yapmak zorunda değilsin bı konu ile ilgili hibe destekleri var

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt

Dostum var, var ama yok. Bu kadarla anlatabildiysem ne mutlu bana. Akepe hükümetinde akepeye oy vermiyorsan destek yok, uygulamaya takılıyordu kaşının üzerinde gözün var,

Cehap hükümetinde ise Kürt değilsen sana bedava elektrik yok. Yok yani adam gelmiş 6 il saymış hepsi HDP. Ya

Ben türküm, beni yok sayan hükümet adayını adam yerine koymam. Jahreynmiş erlikmiş, bunlar sadece ortam yaprak gibi lan bi bakın ne oluyor diyenler. Kafanı kapıdan dışarı çıkarıp bakarsan anlarsın ki herifler görmüş.

https://eksisozluk.com/img/ij55o4he

Aha harita bu. Neden sadece bu 6 il? Çünkü eşşeğin kulağından dolayı.

• Ben de geçen uzaylılara karşı savaşıp dünyayı istiladan kurtardım.

Kaynak soracak olursanız işte ağzımla söylüyorum daha ne olsun.

• Abi ben anlamıyorum ya, kılışların ağzı dili fikri yokmuda bu bütün TR yi kapsayacak lafını o etmiyorda buradaki savunucularından duyuyoruz bütün TR yi kapsayacağını.

Hani ayet yorumlayanlar işine gelmediği yerde kendi yorumlarını katıp çevirirler ya, aynı onun gibi. Kendi ağzından bütün TR yi kapsayacağını duymadık maalesef. Boşuna savunup durmayın.

• İşin mühendisi olarak söyleyeyim düzgün yaparsan kimse bi halt çalamaz. Zira tarlanın sahibine zarar yazar.

Artı artan enerji devlete satılmıyor artan enerji zaten devletin oluyor.

Sıra size de gelir.

Ayrıca bu proje şu anda Antalya'da uygulanan proje zaten

Yazdıklarınıza bakınca devam etmeye gerek görmüyorum son mesajım. Okuyan karar verir.

• Linki gönderdim sana tüm Türkiye'de uygun yerler için söylediğine dair. Daha önemlisi Antalya'da şu anda var zaten.

Halen duymadım diyorsan kulağını kapattığın içindir.

https://www.ankaramasasi.com/haber/1393241/kemal-kilicdaroglundan-ciftciye-ucretsiz-elektrik-sozu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Haziran 2022; 14:20:59 >
  • Gerek göremezsin değil de , yazacak şeyin yok. Bildiğin ayrımcılık bu anayasaya herşeye aykırı. Elektrik orada üretilecekmiş diye adamlara bedava elektrik ver.

hadi oradan kılıçdar, ve şakşakçıları.

Konuştuğu video önemli, ağzından söylediği bir videoya ulaşamadım.

Ayrıca bak ne yazıyor gönderdiğin linkte.

Kar payı edilecek olursa olmaz ben onların ciğerini biliyorum.

Alıntı

metni:
    Bu da ortak olanlara kar payı olarak verilecek." açıklamasında bulundu.
  • Zaten verdiğim link konuşmadan alıntı.

O kar payı ise kooperatifleşme ile ilgili.

Şöyle yapalım sizin için bu Kılıçdaroğlu'nun değil AB 'nin projesi. İsrail'de çok verimli kullanılıyor diyelim. Gerçektente öyle zaten. Kılıçdaroğlu var olan Türkiye' ye uygulamaktan bahsediyor aslında.

Kılıçdaroğlu'na sallayın. Proje doğru ve yararlı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilader sen ne anlatıyosun ya CHP'nin gündemi ne ise bizim de gündemimiz o.

Sen önce muhalefetin gündemine bak

O saydığın isimler olmasa, doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilecek cesarette BAŞKA kimse olmaz.

• Jahrein'e bir şey diyemem ama Erlik adamdır. Son öşek ve fondaş bükücü.

Öyle bir şey yok. Mesleğim hibe destekleri danışmanları şartları sağlıyorsan alırsın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.