Şimdi Ara

Zafer ,erlik,jahrein,aktroll,oktroll vs... yeter artık !!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekşi sözlükte gündem olan konuya bakın Jahrein'in gerçek yüzünü görün, adamın ne olduğu belli boşuna kasmayın. Ben normalde Jahrein Fahrein filan tanımam, kimsenin şu şartlar altında algınızla oynamasına müsaade etmeyin.

https://eksisozluk.com/jahreinin-baslattigi-secimi-boykot-kampanyasi--7291424?a=popular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 1 Haziran 2022; 1:4:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uhehueh

Bunu görmediğimi mi sanıyorsun?

Dediğim gibi iletişimi zayıf Jahrein'in. Bak burada neyi ima etmiş. Öff neyse ya, banane aga Jahrein'den pek sevmiyorum da zaten. Erlik ile sorununuz varsa gelin söyleyin, yanlış düşündüğünüzü kanıtlayayım. Haa Erlik'in hatası yok mu elbette var, biraz oldum kafasında, etki gücünün yüksek olduğunu düşünüyor. Tabii gizli diaspora işleri var, ondan dolayı olabilir.

Dinozorları Öldüren Meteor Partisitwitter
    “Bu seçime katılamıyoruz. Nihai amacımız ülkeyi iki kötü seçim çıkmazından kurtarmak. Bu seçimlik tuvalet terliği tarafındayız.”
    https://twitter.com/Dinom_P/status/1531685263323308036
  • Çok merak ediyorum kılıçdaroğlu ergenekon diye diye yalan delillerle tüm mustafa kemal takipçilerini hapse tıkan fetöcülerle de helalleşecek mi? Yani herkes bitti bir fetöcüler kaldı helalleşmedik.

devri sabık ta yok maşallah.

• uncrowned king kullanıcısına yanıt

Ben gidişatın buraya gideceğini 2 hafta öncesinden anlamıştım.

Tüm dertleri de buydu zaten. Kendilerini erken ifşa ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çifte vatandaşlığı olan adamların Türkiye hakkında lafları beni ırgalamaz.

Bir ayağı avrupada olan, ekonomik durumu iyi olan tiplerin fikir diye ortaya attıkları gazlamalar zerre umrumda değil.

• Bir bilgisiz cevap daha, adam (Erlik) az kalsın teröristlerin elinde can veriyordu.

• Evet kardeş muhalefet liderinin, yardımcılarının, sözcülerinin her gün millet aç diye yırtınması gerekiyor ama kendilerini neler için yırttıkları belli. Bunu zafere değilde muhalefetin başına söyle bence.

• Ömer Hayyam12 kullanıcısına yanıt

Bakın bu jahrein muhalif felan değil, attığı twite bak %99degil %100 iktidara çalışıyor. Ha bu adamı çöl çocuk hariç zaten ciddiye alan yok orda bir atar gider ayakları ile daha kişiliği oturmamış yaştaki çocukları etkiliyor. Boş yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 1 Haziran 2022; 3:17:25 >
  • Bu jahrein denen herif seçim günü isterse defolur gider almanya da polonya da yaşar, sen 5 sene daha akp ye katlanacaksan , buyur o küfürbaz herifin boykot çağrısını destekle. Olan ona olmaz sana olur.

• Ömer Hayyam12 kullanıcısına yanıt

Kimliğini açıklamaktan kaçan biri bunu nereden biliyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 1 Haziran 2022; 9:39:52 >
  • V2 kullanıcısına yanıt

Kişi kendinden bilirmiş işi.

• Yav git son videosunu izle adamın.

Erlik terörist gruplarının içinde olup, teröristleri fişleyip içeri attıran biri.

Ne bir araştırmanız var, ne bir okumanız, anca karalama yapıyorsunuz.

• BPTtwitter
    “Kemal Kılıçdaroğlu: “Bizim iktidarımızda Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Şırnak, Siirt ve Batman’da çiftçiye elektriği ücretsiz vereceğiz.””
    https://twitter.com/bpthaber/status/1531747292566507520

Bu herif benden oy alacak, sonra gidip benim ödediğim faturayla bu illere bedava elektrik verecek. Ulan ben de çiftçiyim bana da versene?

erliği de öpeyim jahrein denen hayatsızı da, fakat söylediklerinin temeli var. Bu herifle olmaz. Olamaz. Akepelisin yani? Diyecek sazanlara peşin edit çakayım ; siz daha babanızdayken ben bunlara bayır aşağı sallıyordum, hala da sallıyorum korkmadan yılmadan. Fakat bir hayırsız gidecek diye yerine bambaşka hayırsız gelmemeli. Bu da lacivert, burada bunu savunanları da ayrı ….

• Mansur Yavaş aday olsun da herkes rahatlasın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mylevi M kullanıcısına yanıt

Şu anda Antalya'da uygulanan güneş enerjisi ile çiftçilere elektrik verme projesinden bahsediyor, Ege'de de uygulama başladı Chp'nin belediyelerinde.

Proje tüm Türkiye'de uygun olan yerler için. Doğu için konuşurken oradaki uygun şehirleri söylemiş.

Kılıçdaroğlu inanılmaz gereksiz çıkışlar yapar muhtar yardımcısı saçmalığı gibi. Ama bu düzgün bir proje,

• Kimse oy vermeyin ya da AKP'ye oy verin demiyor. Son bir haftada gündemde yaşanan olaylardan dolayı iktidardan yana oy kullanılacağını düşünmek saçmalık. AKP'nin karşısında kim olursa olsun ona oy verilecektir özellikle Z kuşağının da öyle yapacağını düşünüyorum.

Buradaki en önemli husus, CHP'nin muhalefet yapmaması ve izlediği yolun yanlış olması. Daha öncesinde CHP'yi eleştiren insanların Jahrein, Erlik gibi insanlar kadar ellerinde büyük bir kitleye sahip olmadığından, tepkileri "nasıl olsa unutulup giderler" mantalitesiyle baktılar. Böyle düşünen insanlar şu an ters köşe oldular ve ne olursa olsun seçime az kaldı diye sadece oy verin diye savunma yapıyorlar.

Seçime son bir sene kalmış ve ben CHP'nin toparlanmasını istiyorum. Kılıçdaroğlu'nun geçen sene yaptığı çıkışlar fena değil iken bu sene kötü olduğunu düşünüyorum.

Suçlanması gereken partiye eleştirenler değil başında olanların ve izledikleri politikaları eleştirmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brotha -- 1 Haziran 2022; 11:20:48 >

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Mansur Başkan'a oy verecek misin bro, sen onu söyle.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Güneş enerjisi bedava mıymış? Mesela benim yurdum Trakya ayçiçeği deposudur. Kimse kimseye bedava yağ vermiyor? Antalya'da denize bedava girebiliyor musunuz? Popülizm bu başka birşey değil. Oraya elektrik için yapılacak altyapının parası benim vergilerinden çıkacak, ayrıca benden alacağını düşündüğü oyla gidip orada bedava elektrik sözü verecek ahahahasss.

Para mı veriyorlar bu saçmalıkları savunmanız için merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.