Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zack Snyder'i yönetmen olarak çok seviyorum ama çok fazla kapılıyor. Benim belkide filmde en çok görmek istediğim sahneyi fragmana koymuş, normalde izlemeyecektim ama tutamıyorum kendimi ve hoş olmadı yani. Bu huyunu hiç sevmiyorum, BvS'de de fragmanda birçok sahneyi göstermişti yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Yarın aynı saatte bir tane daha, pazar günü de trailer  

Alıntıları Göster

Muhtemelen bundan sonra hiçbir trailer ya da teaser izlemeyecem zaten görecek birşey kalmadı nerdeyse.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    2 tane 15 saniyelik klip için mi diyorsunuz? daha önce görülmemiş 3.5 saatlik görüntü var. Heyecanlı bir süreç evet ama olumsuz fikirlere kapılmayın. Zack babada daha çok görüntü vardır 👍🏻👍🏻
  • Bende bundan sonraki yaynlanacak görüntüleri izlemeyeceğim, Bir önceki sayfadaki Superman görüntüsü her ne kadar çok gaza getirip etkilesede ilk defa filmi izlerken görmek çok daha güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirkahya

2 tane 15 saniyelik klip için mi diyorsunuz? daha önce görülmemiş 3.5 saatlik görüntü var. Heyecanlı bir süreç evet ama olumsuz fikirlere kapılmayın. Zack babada daha çok görüntü vardır 👍🏻👍🏻

Hocam çok görüntü olduğundan eminim zaten de en ikonik anlar yani. Ekibin muhtemelen ilk kez karşı karşıya geldiği anı neden koyuyorsun ki, genç halini koydun zaten bırak da filmde görelim onu da yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Hocam çok görüntü olduğundan eminim zaten de en ikonik anlar yani. Ekibin muhtemelen ilk kez karşı karşıya geldiği anı neden koyuyorsun ki, genç halini koydun zaten bırak da filmde görelim onu da yani.

Alıntıları Göster

Sıradan izleyiciyi çekmeye çalışıyorlar. Bizler için büyük spoiler, herhangi biri için '' OOOO DARKSEID!!!! ''. Ben de kızmak istiyorum ama bir yandan da anlaşılır.

• Umarım dolu dolu bir darksaid izleriz. Görüyoruz falan ama hiç diyaloğunu duymadım ben. Suicide squad daki joker olmasın valla fiyasko olur. Herkes anladığım darksaid e hypelandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Sıradan izleyiciyi çekmeye çalışıyorlar. Bizler için büyük spoiler, herhangi biri için '' OOOO DARKSEID!!!! ''. Ben de kızmak istiyorum ama bir yandan da anlaşılır.

Alıntıları Göster

Bir yandan da dediğiniz gibi hak veriyorum çünkü yabancılarda da Türkiye'dekinden daha fazla filmin aynı olduğunu düşünen tipler var. Yani onlara nasıl farklılıkların olduğu gösterilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Umarım dolu dolu bir darksaid izleriz. Görüyoruz falan ama hiç diyaloğunu duymadım ben. Suicide squad daki joker olmasın valla fiyasko olur. Herkes anladığım darksaid e hypelandı.

Bence dolu dolu Darkseid beklentiniz olmasın çünkü bu filmin kötüsü Steppenwolf, Darkseid bu filmde ne kadar süre görünür bilmiyorum ama herhangi dövüş sahnesinde filan olmayacak.

• quote:

Bence dolu dolu Darkseid beklentiniz olmasın çünkü bu filmin kötüsü Steppenwolf, Darkseid bu filmde ne kadar süre görünür bilmiyorum ama herhangi dövüş sahnesinde filan olmayacak.

Alıntıları Göster

o zaman umarım darksaid'e güzel bir kapı açılsın ve yeni bir filmde onu bekleyelim... zack ile bir devam filmi daha güzel de olur. wb sonunda multiverse'i keşfetti, hakkını versinler artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

o zaman umarım darksaid'e güzel bir kapı açılsın ve yeni bir filmde onu bekleyelim... zack ile bir devam filmi daha güzel de olur. wb sonunda multiverse'i keşfetti, hakkını versinler artık.

Alıntıları Göster

ZSJL'nin baya iyi bir açılış yapması ve ses getirmesi lazım, yoksa zor duruyor sequelZack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Bu ne aga???

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • quote:

Bu ne aga???

• Atmayın görüntü yeter diyordu bekleyenler Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa 

• Eger kesilmis sahneleri koyuyorlarsa action gorselden cok bol konusmali film olacak. Cunku genelde konusma sahnelerini atarlar. Ayrica joker ve lex luthorun birlikte gorunecegi bi sahne olacakmis . Dogru mu ? İki buyuk kahramanin iki buyuk bas dusmani birlikte gorunulerse Fenaaaa

• Ben en başta birkaç ekleme sahne olacak sanıyordum , burası sağ olsun öğrendim ve ciddi ciddi bambaşka bir başyapıt geleceğine inanıyorum
  • Akşam 20:14’te burada buluşalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Akşam 20:14’te burada buluşalım.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 14 Şubat 2021; 12:20:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.