Şimdi Ara

Z97 intel anakart tavsiye??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemi aldım bitek anakartı bekliyorum değerli tavsiyeleriniz alabilirmiyim?

4670k
    gtx780
    gskill 8gb 1866mhz

z97=??

overclock yapmayacağım sadece uzun süre oyun oynayabileceğim bir bilgisayar olmasını istiyorum

• intelin gamin serisi var onlardan bırını tercıh edebılırsın...

87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

G43

G47
  • oc yap yapma böyle kaliteli bir sisteme dandik bir anakart önermemizi bekleme.

MSI Gaming 3 al minimum
  • Bütçe nedir birçok seçenek var. 400-450tl civarı sağlam anakart alırsın.
  • Gaming 3 Z97

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam ve uzun süre kullanacağım bir kart olduktan sonra bütçeyle ilgili bir sıkıntım yok OC yapmayacağım için de ipin ucunu boşuna kaçırmak istemiyorum aklımda belirlediğim bir kart var ama sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum.

• Z97 Gaming 3.Z87 Chipset alırsan da OC yapmayacaksan Z87-G43 alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O.C yapamacaksan çarpanı açık işlemci neden aldın boşuna ? Düz i5 işini görürdür, aradkai farka da işlemciye uygun bir soğutucu fan alırdın, sessiz şekilde kullanırdın.

Anakarta bu durumda çok para vermenin anlamı yok, en ucuz Z97 çipset anakartı alsan da olur.
  • sınırlarını zorlamayacağım için çok oc performansı üstün bi anakarta ihtiyaç duymadım demek istiyordum. Sağlamlığı daha önemli sırada benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farrabi

sınırlarını zorlamayacağım için çok oc performansı üstün bi anakarta ihtiyaç duymadım demek istiyordum. Sağlamlığı daha önemli sırada benim için

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 Soket 1150http://www.vatanbilgisayar.com/ga-z97x-gaming-5-intel-z97-soket-1150-ddr3-3200mhzoc-hdmidvi-anakart.html

Bu anakartı öneririm kardeşim.. biraz pahalı bir ürün ama, O.C., kaliteli ses, kaliteli bileşenler, güncel tüm işlemcileri destekleme, killer ethernet, vs. hepsi var.. 5 - 6 sene rahat kullanırsın bu anakartı.. :)

• Msi g5 alayım bari herkes onu alıyor :)
  • Gigabyte Z97X Gaming 5
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.