Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

z5500 detection Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      124 Mesaj
      14 Haziran 2014 13:52:40 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar;

z5500 ses sistemin geçenlerde 2 gün normal ses düzeyinde açık kaldı sonrasında 3 gün şehir dışına gittim geldim ses sitemini açtığımda 3-5 dakika çalıştıktan sonra ses gidiyor decoderda detection yazısı yanıp sönüyor ne denediysem sorunu çözemedim. Acaba evdeki beyaz eşya vs. etkileniyormu diye düşündüm herşeyi prizinden çıkardım, prize sadece z5500 ü bağladım yine sorun devam ediyor. Sorunun decoderden olduğunu düşünmüyorum, ne yapmam gerekiyor ne kadara patlar garantisi bitmiş z5500 servise göndermek, bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinceğim.

İyi günler.

|
      |

Bir Daha Bunlarla Alışveriş Yapmam : Salih (Söyledikleriyle tamzıt makine gönderdi. ), Başkada olmaz insallah.

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur." (Robert Bosch)
    • Binbaşı
      1264 Mesaj
      16 Haziran 2014 22:12:34
      quote:

Orijinalden alıntı: TuBeRK

Merhaba arkadaşlar;

z5500 ses sistemin geçenlerde 2 gün normal ses düzeyinde açık kaldı sonrasında 3 gün şehir dışına gittim geldim ses sitemini açtığımda 3-5 dakika çalıştıktan sonra ses gidiyor decoderda detection yazısı yanıp sönüyor ne denediysem sorunu çözemedim. Acaba evdeki beyaz eşya vs. etkileniyormu diye düşündüm herşeyi prizinden çıkardım, prize sadece z5500 ü bağladım yine sorun devam ediyor. Sorunun decoderden olduğunu düşünmüyorum, ne yapmam gerekiyor ne kadara patlar garantisi bitmiş z5500 servise göndermek, bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinceğim.

İyi günler.

sistem optic'den bağlıyken bir arkadaşının başına gelmişti onu optic ve sigortasını değiştirmeyi deneyebilirsin. Ama en büyük elektrik dalgalanmaları çok oluyor olabilir. analog bağlantılarda sorun olmazsa dediğim geçerli ama analog bağlantılarında yapıyorsa başka sıkıntısı var... bide sesi neye çözdürüyorsun bazen oynatıcıda yaptığın ayarlarda etkiliyor... arkadaşımınkini her bir şeyi denedik kendi kendine düzeldi ama ses kartına kadar değiştirdi...
      |
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      29 Haziran 2014 20:32:50
      bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlarda bilgilenmesi için yazıyorum.
      Tuberk nickli sercan arkadaşımın kontrol panelini alıp inceledim bugün. içinde elektronik bir devre elemanı kısa devre yapmış... bende yedek duran kontrol panelindenn söktüğüm aynı parçayla değiştirdim değiştirdim oldu.elektronik işlerden az çok anlayan yapar.
      yani sigorta veya optic vs değil.diğer arkadaşların bilgilenmesi babında yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sol7dier -- 29 Haziran 2014; 20:33:29 >

Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde
      Yürüyorum sanki senin yanında
      Sesin uzaklaşır herbir Adımda
      Ayak izim kalmadan gidiyorum | |
      | | Kazım Koyuncu- İşte Gidiyorum
      | |
    • Teğmen
      124 Mesaj
      03 Temmuz 2014 16:02:30 Konu Sahibi

Keşke sorun çözülseydi mehmet hocam : ) yapacak bişey yok nasip değilmiş. Bulabilirsek decoder alıcaz artık ne yapalım.
      |
      |
      sol7dier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir Daha Bunlarla Alışveriş Yapmam : Salih (Söyledikleriyle tamzıt makine gönderdi. ), Başkada olmaz insallah.

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur." (Robert Bosch)
Reklamlar
millenicom;internet;servis
SEO
Yeni Abonelik d-smart
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.