Şimdi Ara

z2300 den thx 550'ye geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 7 aydır logitech z2300 ses sistemini kullanıyorum memnunum genel olarak..ama thx 550 ile değiştirmek fikri geldi birden..odam çok büyük değil hatta üçük denebilir.sizce 2.el temiz bulursam almalımıyım ses kalitesi ve diğer özellikleri yönünden??pişman olacağım birşey yapmak istemiyorum gerçekten değecekse alıcam.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Ben z2300 ü sattım solo 7 aldım.Çok memnunum.
    Eğer ağırlıklı olarak müzik dinleyeceksen 2.1 ve 5.1 lere para yatırma
  • 2300 den thx550 ye geçersen tabi bulunması zor çok iyi etmiş olursun çünkü 2300 te mid sesler çok kalitesiz düzeyde thx 550 çok kaliteli bir set tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

Ben z2300 ü sattım solo 7 aldım.Çok memnunum.

valla genelde müzik dinliyorum pcde oyun oynuyorum tv de izliyorum ama genele vurursak müzik daha çok.. 2.0 hi fi sistemleri seviyorum ama şu an durumum pekte müsahit değil ona..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergio_53

quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

Ben z2300 ü sattım solo 7 aldım.Çok memnunum.

valla genelde müzik dinliyorum pcde oyun oynuyorum tv de izliyorum ama genele vurursak müzik daha çok.. 2.0 hi fi sistemleri seviyorum ama şu an durumum pekte müsahit değil ona..

z2300 'ü forumda 200 -250 ytl arası satabilirsen ,solo7 de sıfırı 250 ytl olduğu için almakta pek zorlanmazsın

• Odan küçük olduğu için düşük seste bile bassları tizler başarılı bir sistem aramanı öneririm. FRAPS a katılıyorum. 2.0 müzikte keyif verir. Memlekete gittiğimdi okuldayken kurduğum sistemi açıyorum karşısına geçiyorum müzik budur diyorum. (Kenwood 200w 4 çıkış amfi ve kendi yaptığım 4 kule hoparlör)
  • z2300 ün muhteşem basslarından mahrum kalmasın arkadaş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.